Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • nenie zac..aj nabuduce😃

• drobec v bazare jedna kosicanka predava kraaasne zelene saty skus sa pozriet

• idem pozriet dakujem

• Sponzor fóra
  • drobec prosim ta aj mne posli stranku na pohare. Dakujem x

• uz🙂

• Ahojte, ak budete niektorá taká zlatá, aj ja si prosím poslať stránku na poháre. 🙂 Ďakujeeeeem.

• 🙂 dik drobec. Pocuj tie pohare su dobre drahe...ze??? To sa bezne pohybuju okolo 45 eur hore??? Nie som na Slovensku uz dlhsi cas tak neviem ako sa to tam pohybuje cenova relacia.
    Kolko stoja celenky (korunky) do vlasov???

• no ked ti mam pravdu povediac tak su ale mne sa vobec nepaci a tieto mi hned padli do oka..no korunky rozne ja mam tiez jednu na predaj lebo mam teraz dve tak nejako sa podarilo🙂)

• ja byvam v Uk a tu maju korunky kraaasne....ale tiez dost drahe...najlacnejsie...som videla okolo 25 libier. tiez uz maj jednu, ale rozmyslam ze ju vratim a kupim inu. Pohare...tu maju...ale nie az tak moc...lebo tu to nie je zvykom si pohare moc kupovat ako na Slovensku. Tak pozriem doma niekde. 🙂

• no tak tu co som pozerala ta tak od tych 20 eur a tiez zalezi aka je ta korunka...no a pohare tu sa da urcite vybrat len treba hladat..

• no tak ja uz pracujem na menovkach uz ich mam urobene uz len mena vytlacit aa prave teraz idem robot stuzky (pierka) tak uvidime. ozaj a dnes som kupila potencionalny darcek na redovu tak som zvedava ako sa zatvari svokra lebo mojej mame sa to pacilo

• nemate nahodou niektora zaujem o ten lupienkovy ohnostroj??? ja len preto ze ja ho chcem tak ci sa nespojime a neobjedname viac a spolu

• a robis pierka pre vsetkych lebo ja som sa rozhodla ze len pre rodicov a druzbov

• hej pre vsetkych a uz aj polovicu mam dnes budu hotove, ma to normalne bavi asi si dam inzerat do bazaru ze urobim kto bude mat zaujem 🙂

• 🙂no budem prva lebo mne sa vobec nechce a mne ani vela netreba🙂)

• Sponzor fóra
  • jasne ja ti urobim vezmem len za material a nejake sybilicke euro teda ak chces

• no jasne ja priblizne viem ake chcem tak potom by sme sa dohodli

• Maruska55:
    my sme kupili pohare v john lewis,nie su specialne svadobne,ani gravirovane,ale su pekne a elegantne a maju velky vyber.Zalezi od toho co hladas.my sme boli obaja pre jednoduche a elegantne,ziadne cacky macky:_))))

• diky lydka...tak urcite kuknem v john lewis. To ma nenapadlo...dakujem..ja tiez nechcem nic moc precackane....😉

• nepotrebujete niekto kvietocky na pierka?? som sa teda riadne prepocitala a namiesto 1m som kupila 10, teda riadny omyl, 1m stal 23sk

• kvietocky?nechapem myslis do stredu pierka?

• hej hej super to vyzera ale nie take kvietocky ako mas ty v albume, moje su take...no proste viac sa mi pacia, ak chces poslem ti to do mms alebo to vecer dam na net. ja mam bilo cervene a vstrede biely kvietocek. aj na menovkach mam taky ale mensi

• super tak to vecer daj a aspon uvidim...som zvedava lebo aj na menivku sa mi to mozno tiez zide🙂))

• a akej farby su kvietky?ja mam vsetko ladene do bielo zelena..

• no kvietky su biele, takze aj tebe by sa hodili. velku by si mala bielu malu zelenu a v strede biely kvietok. tie co mas v albume to nie su tvoje??? to mas len fotku???

• jasne mozes to dat aj na menovku, ja sice nemam menpovky dokoncene, ale mozem jednu urobit hoci bez mena a uvidis

• nie nie su moje ale take sa mi pacia preto ich tam mam...juj tak to by bolo super🙂)

• no ak mozem byt uprimna taku zelenu by som nedavala, to mi pride ako maturitna stuzka, urcite nejaku inu zelenu a ten kvietocek sompozerala v galanterke a je dost drahy jeden kus az okolo 4,5sk co je dost . neber to tak ze ti teraz vnucujem ten moj kvietok ale on vyzera ako mala slnecnica, no musi prist peter a poslem to sem

• no tak uz to mam v albume tak mozes kukuc

• no tak je fakt pekny tak ja by som od teba vzala a kolko vlastne stoji?no a zelenu aj ja si pozhanam inu...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov