Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • no mys me este ani nepozerali akosi neni cas ale chcem ist do kosic tak uvidime

• pockaj na co chces ist do kosic?

• no do optimy tam je vacsi vyber a viem ze tam v obchode maju biele obleky lebo tu v presove sme nevideli aj ked je pravda ze sme sa po nich este neboli pozerat ale ked sme nahodne do nejakeho obchodu vosli a opytali sme sa tak nemali

• Sponzor fóra
  • vies co ono mas pravdu ja co som videla biely oblek tak len v maxe co je na poschodi...tak moja polovicka chce tmavy len koselu a kravatu bude mat bielu🙂)

• Ahojte dievcata,
    vitam nove aprilove nevesty a zelam vela trpezlivosti pri pripravach🙂))

Vidim,ze vsetky pomaly napredujete,ja som nedavno kupila svadobnu knihu hosti a tiez podbradniky(zvyk jest polievku jednou lyzicou a krmit s anavzajom).Este chcem objednat stuzky a dalsie veci na dekoraciu,vyzdobu vchodu a priatelovho domu.
    A vy mate co nove?

• tak ja som bola konecne zarezervovat kroj mam pre polovicku koselu a kravatu no a pre seba uz mam vsetku uz len pricesok objednat...momentalne mi prisli aj pohare..uz sa nam to krati🙂)

• Ahojte holky...tak pridavam sa medzi Vas aj ja.....svadbu mame 10.04.2010..kostol zajednany, manzelska priprava absolvovana 😉 , ale ako tak tu citam, tak by som to mala cele rozhybat.Myslela som, ze staci zacat chystat a zhanat veci az od noveho roku, ale akosi ste ma"znervoznili"...Svadbu nechceme velku,ale aj tak asi som"zaspala"...hadam, este co to stihnem do konca roka..Viete mi poradit ako zacat, najlepsie tak z vlastnej skusenosti, aby som sa v tom celom zbytocne nezamotala a nestresovala?...dakujem... 🙂

• Ahojte

tiež sa pripájam k aprílovým nevestám a tiež mam problem so starejším zohnali sme 1 z Levíc Kubča Ján chcela by som vás poprosiť či nahodou niektora z vás s nim nemala skusenosť ? dakujem je to moc doležite

• Ahojte Levičanky naozaj nikto tu nieje kto by mi vedel povedať aky je starejší Ján Kubča?

• sirene:to je jedno od coho zacnes hlavna vec ze zacnem ja si robim sama vyzdobu tak som zacala odtial a potom som pokracovala vecami pre mna a moju polovicku..

• rikka, dievcata: mam otazku, mozno blbu...ale naco sa zhana starejsi? ja som myslela, ze starejsi (starosta) je niekto z rodiny a vystupuje pri odobierke, resp. ma prihovor a tak.

• ano u nas je to tak ze je to vacsinou krstny my ani nikoho ineho nezhaname...

• som rada ze sa to niekto opytal za mna uz soém sa tu viackrat stretla s tym ze niekto zhanal starejsieho a nechapala som o co ide

• Ahojte.my sa berieme 10.4..zatial mame termin,fotografa a salu.nasla som velmi vyhodne zlatnictvo,takze do tyzdna sa chystam aj tam.saty mam uz tie vybrane,ale v salone mi povedali,ze staci ak sa zastavim v januari.neviete mi poradit niekde v ba,kde by som dostala perfis zakusky aj za prijatelnu cenu?dakujem.

• ja tiez neviem preco sa zhana?mne to pride krajsie a lepsie ked je niekto od rodiny

• Sponzor fóra
  • Ahojte baby,

vidim,ze s ato tu pekne rozsiruje,co je super🙂))
    Tym,co zacinaju,tak ak mozem poradit,tak treba zajednat najdolezitejsie veci ako miesto svadby,fotografa,kameru,hudbu a potom sa to uz pekne rozbehne a nabaluje.
    Co sa tyka starejsieho,tak to zavisi od kraju,ake mate zvyky,my sme boli na vychode na svadbe bratrancovi a tam o starejsom ani nechyrovali,ja som zo zapadu a starejsieho si ludia volavaju,ale my si nebudeme,nepoznam ziadneho dobreho a ked som videla dvdecka,tak sa mi vsetci strejsi zdaju dost trapni,neviem,to je kazdeho osobna vec,ci ho potrebuje alebo nie.

• ano mas pravdu tu na vychode je to taky zvyk no kazdy ako uzna za vhodne

• Ved jasne,kazdy nech si rozhodne sam.Ja starejsieho nechcem,lebo na svojej svadbe nechcem,aby mi ju riadil a organizoval cudzi clovek a myslim,ze zabavu zvladneme aj bez starejsieho🙂
    Drobec934:ty si sikulka,ze uz mas vsetko pre seba,ja zatial len saty zajednane,pomaly hladam topanky,spodnu bielizen a zavoj.

• tak topanky som len nahodou kupila ani som nevedela ze ich kupim🙂no a spodnu bielizen mam od sestry resp.korzet lebo ona ho nenosi a my sme take rovnake?momentalne obliekam moju polovicku este oblek a topanky a mam aj jehoobleceneho😃DD

• Drobec934:no mas to dobre zorganizovane,len tak dalej.My obaja mame teraz hekticke obdobie v praci a bude to tak az do vianoc,tak s pripravami len cez vikend sa da,ale nevadi,po novom roku to uz bude lepsie a hlavne idem na vianoce domov,takze snad vybavime zase vela veci.

• no tak ja to mam pestre s mojjou buducou svokrou lebo polovicka tu neni a ak pride tak len na par dni a ona este jeho zatazuje s kolacami a somarinami co moze ona vybavovat tak nam to spestruje...lebo on uz doma nebyva..

• aha,tak to nezavidim,moja buduca svokra sa zatial drzi;-0 a hlavne tym,ze sme mimo slovenska sa ani nemozu do toho pliest,pomozu s tym o co ich poprosim,ale myslim,ze blizsie k terminu svadby to bude pestrejsie;-0))

• ano mi keby sme boli obaja vonku tak by to bolo asi omnoho lepsie,ale co uz...uz nech je potom

• ahojte aprilove nevesty,
    tak aj ja sa k vam pridavam- svadbu budeme mat 24.4.2010
    s pripravami este len teraz zaciname- mame zajednanu restauraciu a dj, prave zhanam kameramana a fotografa...

• a kedze prave cakame babatko 🙂 ...saty si budem vyberat az v januari, februari....myslite, ze je to neskoro? nie je to tak, ze v januari by mali prist nove modely na rok 2010?

• ahoj ivka gratulujem k babatku, mozem vediet v ktorom si mesiaci??

• dnes sme kupili oblek a aj obrucky super den mame za sebou. odporucam zlatnictvo linda v presove

• aj ja gratulujem..katka a kde je to zlatnictvo?a oblek ste kde kupovali?

• katka a das ich do albumu?chcela by som ich vidiet

• Ahojte kocky.Aj ja sa pridavam k nevestam roku 2010.Termin mame 10.aprila a mame rezervovanu salu,hudbu,kameramana,vyzdoba saly je v cene a idem rezervovat saty zo salonu Erika v Presove.Oblek by sme chceli kupit z Tobisu.Prajem pekny den.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov