Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • pohare som si objednala cez net..

• ja som tiez skusala kroj ale tak isto ma to velmi rozsirovalo tak budem mat iba saty cervene aj cudne som sa citila v tom kroji .
    A pohare doba dodania je aka?

• tak ja chcem kroj lebo u nas to ma stale kazda no a mne sa to viac takto paci?sak nejako to vydrzim pri tancovani a snad sa to strati 😉
    tak povedali mi mesiac ale pohare mi prisli po tyzdni a pol lebo isli este do pece este s tymi co posielali skor

• Sponzor fóra
  • tak ja som bola pozriet v erike a tam stal 14 € dost velky rozdiel, joj ja zhanam dajake saty na prezlecenie

• tak ano ale v cipisku su podla mna omnoho krajsie..ved skus ist pozriet a uvidis...aj ja zhanam zelene a minule som bola v aque a je tam nejaky novy obchodik so spolocenskymi satami a vecami

• a unas zasa uz kroj ma maloktora vacsinou su to uz saty ale kazdy ma to co sa mu paci 🙂 no doba dodnia tak akuratna je.

Keterin1 a saty nebola si pozerat po salonoch ?

• no ano to mas pravdu vsade je to inac...

• nie este mam cas ale neviem ci chcem so salonu

• ja som najprv myslela ze zo salonu lenze potom som zistila ze po nasej svadbe idem urcite na dve,takze by som ich urcite aspon raz vyuzila...

• teraz ked som bola pozerat na kroj tak le tak som pozrela na saty a stali tak 40 a viac € a to si myslim ze uz aj kupim

• ano presne aj o tom hovorim a ja si preto budem kupovat a aj ich vyuzijem 😉

• no to kupis v pohode ja som obzerala saty a stali 40 eur

drobec 934: tiez po nasej svadbe idem na jednu svadbu a to nasmu starsiemu druzbovy 🙂 tak uz cem take saty aby som ich mohla zobrat na jeho svadbu

• jasne ja si tiez myslim..este mam cas ked pominie chripka na ukrajine tak pojdem pozriet

• nooo tak ja som tam videla jedne take uzasne ale boli uplne velke takze pre mna smola no boli krasne zelene ake chcem...

• aj ja cem zelene 🙂 tak ja uz asi netsiham ist na ukrajinu 😞

• Sponzor fóra
  • tak ja uvidim po novom roku mozno pojdem mozno nie...tak ja mam vsetko do zelena vyzdobu a vsetko okolo toho takze dufam ze najdem aj take saty..

• hmm tak to ja moc zladen anebudem ked bude cerveno lososova vyzdoba a zelene saty velmi to k sebe nejde

• ved to nevadi ja ked nezozeniem zelene bude ina farba 😃

• 🙂 uvidim ktore mi padnu do oka 🙂

• a čo sa tyka tych krojov su v cene aj čižmy, alebo to budete mať nejake topanky?

• tam v erike boli v cene aj cizmy
    drobec bola som vo velkoslklade v kastexe aspon sa mi zda ze sa to tak volalo a mali tam nadherne zelene stuzky

• no tak ja mam v tom cizmy cely kroj pre mna a plus pre polovicku lajblik klobuk a koselu

• no ta to je super si neviem predstavit petra v kroji

• ahojte tak saty som si nekupila pretoze v salone Igar mali strasne saty spinave atd .. a salon Erika bol zatvoreny lebo rekonstruovaly takze mam smolu

• ako kto tam bol tak bud mal statsie alebo ja mam vysoke naroky ale tak ked som videla tie spinave saty a pozlknute tak dakujem pekne nech si take saty oni oblecu na seba a este aj boli mudry ze velmi vymyslam a mam brat co maju v ponuke

• tak akoze keby mi takto povedali tak sa na päte otocim a poviem im svoje...

• ved som to aj urobila som im povedala ze take spinave saty nech si oni oblecu a ne ja

• normalne som prekvapena z toho...ja som bola dnes na prieskkum u nas v maxe a nasla som polovicke topanky a za super cenu tak aspon nieco 😉

• ja uz nai neviem ktory salon mam navstivit aby ma pozicanie nevyslo prilis draho.
    Hmm aspon nieco mas pomalicky budes mat setko 🙂

• a tak vsetko nie no to co chcem tak sa mi pomalicky zbiera...a kde si bola vlastne myslim v akom meste..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov