Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • ja sa asi jedina budem fotit po obrade...vobec netusim, kedy to budem stihat 😒 Priatel totiz pride po mna z michloviec s celou svojou rodinou k nam domov a az potom sa ide potit. Drobec, keterin: kto vas bude fotit?

• nie potit, aspon dufam...FOTIT 😃

• mna bude fotit jozko peklansky

• Sponzor fóra
  • tak ja sa chystam zakusky riesit v najblizsej dobe a mna bude fotit kamarat on je fotograf...ale nie je taky znamy...takze po mene by ste ho nepoznali...

• a kde davate robit kolace?

• do ruskej a vy?

• do fintic

• tak mamca dava stale tam tak mne to nejako jedno..a co mas nove?

• ahojte nevesticky....vy aspon riesite zakusky co vam v duchu zavidim ...my sme ete s pripravami ete ani nezacali...bo chlop stale tvrdi ze staci v januari ....mozete tak zhruba napisat ake druhy budete mat?

• ak myslis kolacov tak to ja netusim to uvidime potom ked budeme objednavat..

• som dnes volala tortarke, co mi odporucili a zrusila ma, ze sa staci ozvat mesiac vopred... dufam, ze to tak naozaj bude.. ale aj tak si myslim, ze radsej zavolam uz tak vo februari...

• nic nemam nove akurat pokukujem po satach na prezlecenie pacia sa mi tu na nete ale mam strach objednat

• ja som si kupila saty v madarsku... lenze ja mam velkost tak 34 a toto su 38, lenze boli take, ze som neodolala.. zajtra som uz dohodnuta s krajcirkou, ze jej ich mam doniest... dufam, ze uspejem...

• aj ja som uz zacala pokukovata v meste je jeden new obchod tak pojdem popozerat..tak ja nemam rada ked vedia takto cloveka odbit...

• a kde je ten novy obchod?

• Sponzor fóra
  • vies co je taky mensi v aque ked vojdes tak v strede je ten velky cinak a pojdes do lava a nakoniec skoro a tam maju take veci spolocenske..nie velky vyber ale v celku da sa..

• hej viem to je akoze polsky niektore saty som skusala v leluchove ked som isla v septembri na svadbu a tam sa mi celkom pacia take bordove teraz ich asi maju na figuine
    no tie co mam tu vybrate satoja 100€ a tam 70€ ale tieto tu su take peknucke iny styl len mam strach, co ak nesadnu??? a aj jedne za 7O tu mam ale sa bojim

• ja som zatial nebola skusat ale chcela by som ist tak o dva tyzdne ked polovicka odide...tak ja hladam nieco zelene ale ak nebudu tak vyberiem aj inu farbu...a v celku su tam pekne aj cenovo to nieje zle..

• ahojte no drobec poviem ti že zohnať zelene šaty da naozaj zabrať, my tiež budeme mať zelenu vyzdobu a preto hladam zelene šaty no v Prešove som ešte nič nešla takže my sa tiež chystame do Poľska snad najdem niečo tam.

• Ahojte, fuha Keterin len toľko penazi za oznamenia? to si kde bola robit posli adresu....vidim ze to uz vo velkom vsetko mate... ja teraz riesim zapoctovky a skusky v skole a este k tomu robota a svadba este dobre ze mam pri sebe dobru dusu akou je mamca a pomaha...

• ja neviem kde je ta tlaciaren to mi robil znami, co tam robi ale myslim, ze niekde v luboticiach su teraz

• tak baby a polovicka uz ma topanky konecne dalsia vec z krku🙂

• no super a obrucky?? ja si uz jak trapna pripadam, bo furt skusam 😃

• keterin,aj ja som si uz svoju parkrat skusala a obzerala,uz sa neviem dockat ked ju budem nosit🙂))

• tak to si ma potesila, ze nie som sama

• drobec zaujimave satyzelene som nasa na aukro skus tam pozriet

• tak obrucky asi az po novom roku takze asi tak...

• jufe: tak to sme dve ja tiez teraz skusky riesim a este nam ich presuvaju ako sa im zachce je to na nervy

• Ahojte dievcata,nejako ste sa odmlcali,asi ste uz busy s vianocnymi pripravami🙂)
    Co mate nove?ja ani tk nic,stale robime na oznamkach a este nie su hotove,ale musime si pohnut,lebo ich davame za 2 tyzdne doma tlacit.
    Co ste pisali na tie male karticky na pozvanie k svadobnemu stolu?len take to klasicke,ze srdecne vas pozyvame k svadobnemu stolu alebo mate aj nieco ine?pekny den zelam vsetkym.

• tak ja este oznamka neriesim ale na tych pozvankach budeme mat nieco ine nie to klasicke mne sa to zda take uz otrepane a chcem nieco ine..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.