Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
budes zlata ak mi to zistis
Odpovedať
hej hej nieje problem..a co mate inac nove?
Odpovedať
Profilova fotka
no ani nic, stale som na marodke, ohladne svadby sa nove nic nestalo, stojime na mieste. niekedy vo februari pojdem na ikrajinu pozriem nejake saty popolnocne
Odpovedať
ta co si chora?ja sa uz neviem dockat milacika konecen pride na buduci tyzden a odide az 6 januara aspon trochu si ho uzijem:-)))my momentalne tiez nic take drobnosti som riesila ale inac nic..i ja chcem vo februari tak uvidim ze co a ako bude..
Odpovedať
Profilova fotka
no zistili mi trombozu takze si picham do brucha injekcie a tak. dnes som si kupila pricesok a dalsi som si ala objednat. myslienku ńa predlzenie som zahodila, takto som spokojna
Odpovedať
a kde si kupovala pricesky?
Odpovedať
Profilova fotka
v tom parochnovom studiu
Odpovedať
a neboli drahe lebo sa mi zda ze cez net su lacnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
cavte kupujeme obrucky v presove, mame vyhliadnute v zlatnictve rubin, kupoval tam niekto ake su skusenosti????? ja mam svadbu 17. aprila2010
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nikdy nepozerala na nete na pricesky a uz som poucena ze viac zez net nebudem objednavat co neuvidm nekupujem. ja mam taku v stipci a stal 20€ a dala som si objednat asi taky po pas tiez v stipci a vlnity, krásny. co sa tyka toho rubinu ja osobne by som tam nekupovala, mne sa vidi take smejdacke to zlatnictvo, take zvlastne zlato, jak turecke ci co
Odpovedať
no tak ja mam pricesok z netu a v pohode 50 cm dlhy a mam ho dozadu na boky ako ma byt proste vsetky pasiky.. a v rubine ti neodporucam kupovat kamoska tam robila a budes ich potom reklamovat a ja mam odtial snubak chvalabohu je v poho ale neodporucam..
Odpovedať
Profilova fotka
to mas ten clip ??? na pukacky??? ked mne sa to nepaci mi to pripada jak ostata slama, sorry za vyraz tak maju tie pricesky po 8,5
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej a ty mas umele ale prave vlasy?lebo tie zive su take ale je to lepsie lebo mozes ich aj farbit melirovat a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
umele to su, ale zacina sa mi to pacit mozno si kupim aj pravy aj ked pravdu povediac ja v tom velky rozdiel nevidim
Odpovedať
tak ti vravim pravy mozes natacat farbit a tak a ten umely nie...
Odpovedať
co ostatne aprilove nevesty??? kde ste?? ked sa clovek pozrie na toto forum...tak tu vidi..len drobca a keterin :-)))))
Odpovedať
no ne aj ja sa uz cudujem...a ty ako pokracujes?
Odpovedať
cau drobec: ale ujde to...pokracujem v podstate ako mozem pokracovat ked som v zahranici. my sme vsetko museli povybavovat hlavne za tie dva tyzdne ked sme boli doma. Teraz uz len cakat do aprila...a este raz obvolat tyzden pred svadbou vsetkych...dodavatelov..a uvidi sa. Uz som si kupila aj polnocne saty. :-)
Odpovedať
no tak to mas aj fajn no a kde si ich kupovala tu na slovensku?
Odpovedať
nie...v UK. Mne sa moc na SK nic nepacilo...z tych spolocenskych co som videla. Co ty? ako to ide? ako si stravila nedelu?
Odpovedať
a tak mne treba uz len tie popolnocne,a martinovi oblek inac take veci uz vlastne mam zvysok neskor teda po novom roku sa to potom viac rozbehne lebo budem davat oznamenia robit dotiahnem vyzdobu a tak...a nedela fajn oddychujem a v stredu konecne dojde mato:-)
Odpovedať
Aha. My uz oznamka mame...aj odoslane..tak uz to mam z krku. Este si musim vyrobit menovky na stol. A kde ri robi drahy? chodi na sluzobky?? ja by som mala ist zehlit..ale tak sa mi nechce....:-(
Odpovedať
tak ja menovky mam aj pierka no a robi v cechach takze preto som sama:-(ani mne sa nich nechce ale co uz..:-)
Odpovedať
jaaaj...tak si ho uzi riadne ked pride. :-) Ja idem off...idem si pustit nejaku romantikus komediu..a pustit sa do toho zehlenia. Pekny vecer ti prajem zatial cauky
Odpovedať
dakujem aj tebe:-)
Odpovedať
caute dievcata, ja vas citam,ale akosi moc nestiham pisat a vlastne sa ani nic take velke nedeje,tak moc nie je o com:-)) nasla som si svadobne topanky,tak ich pojdem buduci vikend vyskusatm,len este musim pozistovat ci ich maju v danej predajni.A takto o tyzden uz letim na slovensko a ostavam na 2 tyzdne,takze zase budeme riesit nejake veci ohladom svadby,na co sa uz tesim.A robime aj oficilne zasnuby:_)))teda len veceru u nas, s branovou a mojou rodinou,nasi sa uz poznaju roky,tak to nebude nic oficialne:_))nastatsie. maruska ,kde si si kupila popolnocne?ja tiez obzeram,ale pockam uz do januarovych vypredajov a snad nieco pekne najdem. Tak dievcata pekny tyzden vam zelam,papa
Odpovedať
lydka82: no nazdar...:-) polnocne som kupila v novootvorenom obchode pri nas v Halsteade. Ani neviem ako sa ten obchod vola...musim si to zistit..ale su krasne. Dostala som k tomu aj krasne strieborne sandale ako darcek. Budem si musiet urobit album..len ked sa mi to nechce..fotit a davat na internet...pred svadbou. Ale budem sa musiet prekonat. Ja som za moje vyvalila dost, tiez som mohla asi pockat do januarovych vypredajov. Vies, ake su tu super vypredaje..ale ked som ich zbadala..tak si hovorim..nebudem cakat...:-) Tak gratulujem k oficialnym zasnubam. My sme zasnubeni uz asi 4 roky. :-) Ale nerobili sme nic...ani ziadnu engagement party..ako tu byva zvykom...nechcela som robit z toho halo. Len sme s nasimi na Slovensku a s Richardov. rodicmi v Anglicku otvorili sampano. Bolo to take sukromne. Myslim, ze ta vecera..bude fajn. Si to pekne uzi. My ideme tuto sobotu na christmas party z roboty. Tak som bohovo zvedava...:-) Drobec: a ty si uzi snubenca...ked ti pride v stredu :-) Isto sa velmi tesis ;-)
Odpovedať
joj ani mi nevrav a bude doma tri tyzdne tak som uz nedockava:-)my sme zasnubeni uz pol roka ale nerobili sme nic lebo sme nechceli...
Odpovedať
No my sme tiez zasnubeni uz tristvrte roka,ale vecera je s rodicmi,oni to chceli a bude to fajn. matuska,:sprav album,som zvedava na saty,mas dlhe ci kratke?A uzi si Xmas party.
Odpovedať
lydka: saty su dlhe.....Ok, slubujem, ze uz cosi hodim do albumu cez vianoce..ked budem menej busy a mat v robote off. A dakujem budem sa snazit uzit si party. Potom napisem ako bolo. :-) A ty si tiez v UK? len na chvilu? ci natrvalo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?