Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • u nas je to tak, ze ja som neveriaca a polovicka veriaci, takze ze to bude civilny obrad po poste... 🙂

• baby no co pohli ste sa teraz nejako?

• a ako si predstavjete spolocny zivot?? ja som do kostola nechodila kym som nespoznala petra no teraz tam chodim aj ked sa s vela vecami nestotoznujem a niekedy mam strach ako to budeme zit, hlavne jeho mama je taka fanaticka a to mi robi najvacsie starosti

• Sponzor fóra
  • UK???tam su take zvyky ako tu,ci uplne nieco ine???A co pripravy uz v plnom prude? 😐

• Caute baby,tak sa po dlhsom case ozyvam a vitam nove clenky🙂)tak sa nam to uz teda riadne krati,vsak?
    Ja som bola doma na 2 tyzdne a vcelku dost som toho vybavila,vymenila som saty,zajednala celu vyzdobu,so sestrou pretriedila oznamka a uz sa aj rozdavaju,aj oficialnu veceru s rodicmi sme zvladli v pohode,zajednala som kadernicku a este kopec somariniek...vy ste na tom ako?
    Ja som musela ustupit svokre a nakoniec budeme mat dva chody plus svedske stoly,aj ked som to tak nechcela a tiez mamine,ktora si objednala pierka pre svadobcanov za mojim chrbtom...skoda sa uz rozculovat,ti rodicia su niekedy fakt na hlavu😉)
    tak napiste aj vy,co nove a ako ste sa pohli,zatial papa

• tak mne dosiel pricesok...no a najvacsi problem mame s naukami lebo nemame este ziadnu a neviem ako to stihneme kedze martin je velmi malo doma...uvidime...no chystam sa dotiahnut take drobnosti ako oznamka vyzdoba a take somarinky...

• Drobec:s tymi pripravami skus si pozistovat,zevraj sa uz aj na slovensku robia nauky v ramci jedneho dna alebo vikendu,kamoska mi to spominala.

• hej ja viem lenze mato chodi v piatok a v nedelu odchadza proste nam to nesedi netusim co robit lebo nechcu vyjst v ustreti,ale som povedala kolko stihneme tolko budeme mat...co uz...

• tak vela statsia,nech to nejak vybavite.a nie je nejaky kurz kde by to spravili za sobotu?

• ach tak to neviem ale vies aky su no nechame to na nahodu🙂a dakujem snad nieco poriesime..🙂

• lydka82

to mi nieco vrav... moja mama ma stale vysetruje ze ci mame to a to, ze ide kolace objednat, dcere kupila saty ked som bola v robote,ale nastastie neboli take hrozne :oDD a su ruzove, tak sa jej to bude pacit... kazdy chce nieco ine a kazdy caka, ze sa mu prisposobime.

• presne tak no ja som na zaciatku povedala mojej mame aj buducej svokre aby sa mi radsej do nicoho neplietli oni vedia co maju objednat a do mna nech sa nemiesaju...a chavlabohu nemam problem...🙂)

• kazdy mame take problemy... a najhorsie je ze musime najst nejaky sposob ako im opatrne naznacit nech sa do nicoho nestaraju tak aby sa neurazili 😐

• presne presne ale moja mamca to pochopila so svokrou sa vidim malo takze v poho a ked nieco chce tak zavola alebo ja sa zastavim🙂tak baby jednu nauku mame za sebou🙂som stastna ako blcha😃ale este pat pred nami 😃

• Tak to mate dobre...mne zas každý vraví, že mam na všetko ešte čas...a aj ja by som sa rada s niekym uz poradila... 😞

• Sponzor fóra
  • tak ja by som velmi nepovedala ze je este cas lebo si myslim ze je najvyssi cas zacat riesit vssetko🙂

• nemate niekto v albume taku srandovnu tombolu??? kdesi v nejakych albumoch som to videla aleteraz sa mi to nedari najst. potrebujem to na jednu akciu do roboty

• Tak s tym ti keterin nepomozem.ja nie som velky fanusik tombol🙂)

baby a mate yz vybratu hudbu do kostola?teda tie,co mate cirkevny obrad.A mate zbor ci len organ?

• tak ja ani nevyberam my budeme mat len organ nic extra...ved u nas chcu 30 eur za sobas 20 eur za vyzdobu a keby este aj gudbu tak ani nechcem vediet...

• slecna ja ti poslem tombolu emailom daj nejaky.

• aj mne vravia, ze mam casu.. ale kedd vidim ako ten cas ubieha, tak mi to tak nepride, ved uz iba nieco cez dva mesiace .. Oznamenia a pozvanky som zvladla.. krabice na vysluzky objednane. aj balony stastia... oblek aj saty zajednane.. trosku som postupila

• dajake tomboly som nasla no ale mozes poslat mozno mas inu keterin@azet.sk
    dakujem

• drobec,my budeme mat tiez len organistku,co nam bude hrat,ale mam 3 pesnicky vybrate co chcem,aby zahrala.
    to si mozes povedat,co chces,aby hrali,ved im za to platis🙂)

• ano ano ale nad tym som nerozmyslala nejako..

• petrusska dakujem, moj mail je slavkafab@centrum.sk ...
    tak ja mam zatial salu, kostol, obrúčky, svadobné poháre a krabice na vyslužky. Teraz chcem pozhanať nejake tie šatočky a oblek...

• mne sa velmi paci Av Maria a este dva rozne svadobne pochody,tak to chcem mat urcite,ostatne nech hra,co vzdy🙂)
    Inak baby co budete mat oblecene pod satamy?puncochy,podvazky,ci samodrzky??

• tak ja mam len samodrzky a ani nic ine neriesim uvidime ako bude ale v satach je aj tak samo o sebe asi teplo...

• ved aj ja by som rada samodrzky,len s abojim,aby mi nebola kosa,hlavne na to vonkajsie fotenie pred obradom,ale ako vravis,uvidim,ake bude pocasie a podla toho sa zariadime.na hostine uz bude urcite teplo z tolkehotancovania🙂)

• nie,nie v UK to zatial neplanujeme 🙂 a co uz mate vsetko???

• no boli sme za fotografom... a normalne, ze spravi zo mna na fotke aj kocku. :oDD

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém