Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Ahojte nevesticky, taj ja sa tiez pridavam k tejto teme, kedze mojim svadobnym dnom bude 24.april 2010. Aj napriek tomu, ze april je dost daleko, tak uz zacina byt panika, stres a aj mierne obavy ci vsetko dopadne tak ako by malo. Je tu vobec nejaka Martincanka???
Odpovedať
Nikina17:vitam ta medzi nami.tak mas pravdu,uz je to len okolo troch mesiacov a nase svadby sa zacnu rozbiehat v plnom prude:-)) Ja sa snazim nestresovat.treba mysiet pozitivne a verit,ze vsetko pojde ako po masle:-)
Odpovedať
nikina ahoj no ja som .... co uz mas hotove? lebo my este NIC tak stresujem aby sme to vsetko postihali
Odpovedať
vitam taktiez dalsiu clenku:-)tak ja uz mam aj kolace objednane a chystame sa ist kupit milacikovi oblek..a zajtra nas caka dalsia nauka kedze je este doma lebo v cechach je stale kalamita...inac nic nove..
Odpovedať
ahojte kocky....ako vidim pripravy su uz v plnom prude u kazdej :-) :-) :-) ja som bola doteraz uuuplne v pohode,no uz na mna doliehaju riadne stresy,nejako rychlo sa to blizi,co?
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam aj darceky pre hosti vybrate objednane a idem sit vrecuska na ne. no a poviem vam pravdu, ze cim je blizsie k terminu tym menej sa tesim
Odpovedať
Nikina aj ja ta zdravim :oD uteka to rychlooo juuuj. dva tyzdne uz cakam na krabice, lupienky a balony.. uz som z toho trocha nervozna. ja som menovky spravila na cokoladky.. ked najdem cas dam aj foto. len mam prosbu.. poradte mi kde by som nasla nejaku inspiraciu na vtipny svadobny program. pllllsssssssss
Odpovedať
keterin:preco sa menej tesis?ja cim viac sa svadba blizi,tym sa viac tesim:-))kazdy den zistim alebo doladim nieco a fakt sa uz neviem dockat:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no lebo stres a nervozita stupa a ja nemam take situacie rada. akoze len koli tomu na ostatne ked uz buide PO sa samozrejme tesim
Odpovedať
ahojte holky...tak ja mam tiez stresy aby to vsetko dopadlo fajn....:-) Robitej aj darceky pre hosti? Ja myslim, ze ked sa budu davat kolaciky na konci...svadby kazdemu do krabice..tak uz je zbytocnost...robit este nejake cokoladky..alebo pernicky NAVYSE...dufam, ze som tu nie je jedina co tak zmysla...:-)))) Ozaj, este som sa chcela opytat na vyzdobu kostola. Mne farar povedal..ze o to sa nemusim starat..ze on ma na to zeny..ktore to vyzdobia...(zadarmo) nechcem nic prehnane...tak dufam, ze to bude Ok. Ma niekto posdobnu skusenost??? Ze to nechava na "kostolne zienky" Dakujem za odpovede
Odpovedať
ahojte,no ja neviem ale takisto som na ziadnymi darcekmi este nerozmyslala..tak ozaj neviem...je to aj podla mna trosku zbytocne :-) a inak tu vyzdobu tiez neriesim lebo aj u nas to maju na starosti ,,kostolne zienky,, :-)
Odpovedať
ja som darceky tiez nerobila. urobila som menovky z cokolad. Nasla som to na nete a paci sa mi to
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja darceky budem mat
Odpovedať
tak to som rada zienky..ze nie som sama. Tiez sa mi to zda prehnane...este aj cokoladky este aj pernicky a este aj zakusky a este co este....Neviem..mne to osobne uz pride moc. Lenuska 99 ja som tiez rozmyslala, ze to dam spravit tu vyzdobu kvetinarke,ale ked mi fararko povedal, ze to bude OK...tak dufam, ze bude...no uvidime..necham sa prekvapit...:-) Keterin1 ja darceky budem davat len mojmu drahemu rodicom a nasim rodicom. (proste ludom, ktori mi naozaj pomahaju so svadbou..) ostatnym hostom budu stacit krabice kolacov...a mozno nejaka ta flasa...(zalezi aky blizky mi je ten clovek) a potom po svadbe budem robit dakovne karticky..kazdemu. Myslim, ze to uplne staci.
Odpovedať
tak ja tiez nedavam nejake obzvlast darceky,menovky si budu moct nechat no a na redovom davam take male flasticky a kolac a to staci,kedze tiez domov dostanu kolace a flasu..
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ved ja tiez tie darceky budem davat akoze na redovy, namieto otrepanych srdiecok
Odpovedať
aha no hej ja som nechcela tiez perniky nakoniec,takze ich ani nemam..
Odpovedať
baby, a o kolkej mate svadbu? nasa je o 15.00 ma kedy si rezervujete kadernicku a kozmeticku? Kolko myslite staci na uces? asi zalezi aj aky komplikovany...bude, ze???
Odpovedať
tak my mame o 15.30,a ako kadernicka ti odporucim ze zalezi aky narocny uces chces,ale pocitaj take dve hodky cca.fakt ide o to ake dlhe vlasy mas a aku predstavu ucesu mas..a kozmeticka tak pol hodku..
Odpovedať
Ahojte dievacta,tak sa aj ja pridavam,ani my nebudeme mat darceky pre hosti,tiez si myslim,ze krabica zakuskov je az az:-))Ja budem potom davat spolocnu foto s podakovanim kazdemu hostovi,je to podla mna mila spomienka. Co s atyka kostolov,tak vyzdobu kvetov ma na starosti kostol a my na to budeme prispievat,plus budem mat masle na laviciach a nase plus svedkov stolicky budu vyzdobene,to mi bude robit pani co aj vyzdobu restiky. A na uces ako drobec hovori,zavisi od zlozitosti,mne postaci max.2hodky.
Odpovedať
maruska55:to ake dakovne karticky myslis???ja som nad tym nerozmyslala ale zda sa mi ze by to mohol byt dobry napad :-)my termin sobasu este nemame,ale asi tiez o tej15:00. a nad jedalnym listockom pre kazdeho ste nerozmyslali,u nas sa to zvykne robit,je to mile len vela babracky je s tym....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty :) ja mam svoj den 10teho a stresy ma uz stihli poriadne chytit:D uz sa mi s tym stale sniva :D tesim sa aj bojim zaroven... ale asi viete o com hovorim.... to hlavne mame asi za sebou,: saty, oblek, oznamenia, pozvanky, miestonost., fotenie.. ale teraz riesime tzv. male a dolezite detaily.. ci nejako "oznacit" druzicky, alebo nie.. ci im dat kvietky, alebo take tie naramky na ruky.. a hlavne mnoztva coho a kolko kupit, objednat.... a okrem ineho a ko vsetko ideme v den Deee stihat ... :D
Odpovedať
drobec: diky za radu... lenuska99: ano, myslim...take dakovne karticky...(alebo oznamenia..kazdemu hostovi) po svadbe...nieco v zneni...ze dakujeme ze prisli na nasu svadbu..a za dary..a bez nich by to nebol taky fajn svadobny den..ze k tomu dopomohli..ze prisli...nieco take..sa tam pise. taktiez zhanam svadobnu knihu (alebo zosit) ktora bude na inom stole...a od kazdeho hosta...by som chcela aby nam na pamiatku nieco napisali....a este zhanam krabicu..na obalky (ked budu ludia nosit svad. blahozelania...a namiesto daru daju peniaze...) tak sa to bude hadzat do tejto vyzdobenej krabice.
Odpovedať
maruska55:tie karticky su dobry napad...u nas sa zvykne svad.blahozelania davat k daru,ale aj peniaze sa nosia den vopred ku kazdemu domov...takze neviem...
Odpovedať
Maruska:vcera som videla nadhernu krabicu(svadobny-wedding keepsike),aj som nad nou uvazovala ci ju kupit alebo nie,ale este zvazim:-)ja mam svadobnu kniku z ebay,je tam toho velmi vela. Evita:aj ja uvazujem nad kytickami pre druzicky,ja budem mat kyticu z kaly,tak neviem ci aj im dat podobne. A baby co mate svadbu v kostole,.chcete bmat druzicku tak,aby stali kusok od vas?tu v uk,je to normalne ale u nas,ani moc nie,tak ako to rieiste?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, man doterraz ani nenapadlo, ze fakt tie obalky treba niekde odlozit :D de sa da zohnat taka krabica?
Odpovedať
ja som hostom pisala do pozvanok...ze ak nam chcu prispiet...nejakym darom tak uprednostime radsej peniaze...na medove tyzdne...(lebo spolu zijeme uz 5 rokov) takze v podstate vsetko mame. No a tu v zahranici to je normalne...ze ludia ked pridu na svadbu..donesu blahozelanie...( a v nom nejaky ten prispevok) a na to sa kupuje ta krabica..a tam sa to hadze...pre novomanzelov....A takto sa to nikde nestrati a nikto to nemoze otvorit okrem Vas. Tak si myslim, ze je to celkom dobry napad. A co sa tyka tej krabice...tu v UK..je toho strasne vela..ale zda sa mi zbytocne platit...25 libier za krabicu...tazke holky pouzite...trosku predstavivost...a vytvorte si ju. A uz ju len pekne oblepte niecim...a odekorujte..a myslim, ze to moze byt. ;-) lydka82: tiez neviem ako poriesim tie druzicky...mne sa celkom paci...ten napad...ze maju rovnake saty..lebo potom kazdy vie, ze su tvoje druzicky...a ze stoja kusok od Teba. Co sa tyka siat...moje druzicky rovnake saty nebudu mat..len som ich poprosila aby mali rovnaku farbu, ak to je mozne...a budu stat zalezi od toho kde povie farar v kostole..(aky velky je kostol- kolko tam bude miesta)
Odpovedať
Maruska:To mas pravdu,ze tu je tych krabic strasne vela,tato bola v sales,fakt za par libier:-))a bola nadherna,taku by som nevytvorila,uvidim,co na nu drahy povie:) S tymi druzickami,mne bolo povedane,ze farar by do toho nmal vela hovorit,je to nasa vec,kde budu druzicky stat.nastastie u nas v kostole je dost miesta,tak by mali stat tak zboku z mojej strany.Tiez nebudu mat rovnake saty(aj ked som chcela,ale nevadi,nevedeli sme zohnat peknu fialovu latku,vsade bol len ten a ten baby nechceli),ale budu mat tie kyticky,aspon tym budu oznacene ako druzicky.
Odpovedať
lydka82 ja tiez robim druzickam kvety (rovnake kyticky) sama, vyzeraju krasne...a budu to mat na pamiatku. Pozriem tie krabice aj na E-bey..uvidim..co zozeniem. ;-)
Odpovedať
maruska55:super,tak budeme mat pekne druzicky:-)),mne prisli vcera topanky,sandalky,maju pracku okolo clenku a take som este nikdy nemala,tak sa mi zda,ze mi pata nesedi poriadne,este ich skusim ponosit a uvidim.Ozaj,kolko dni pred svadbou ides domov?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?