Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

26. máj 201011080
  • baby nejdete 7.2 na svadobny veltrh do kosic?

• ahoj lydka..tie topanky...radsej vymen..ak Ti nesedia...lebo topanky by mali byt pohodlne..ja som tiez skusala s raminkom..ale vobec mi neboli pohodlne...Nakoniec som zvolila spicu a patu...a zboku otvorene..neviem ci vies..ake myslim...
    Svadba je 24 aprila v sobotu a ja letim domov 14 aprila v stredu. Moj nastavajuci soferuje na Slovensko..s mojimi satami..a vsetkymi vecami..asi v piatok..a dojde v sobotu vecer..pravdepodobne. a potom spolu ideme autom tyzden po svadbe naspat do UK.
    Na matrike hovorili, ze ako cudzinec by mal byt aj 2 tyzdne na Slovensku..ale mam kamosky..a vobec to tak nemusi byt. Ja pojdem skorej..ak by este bolo treba cosi doniest...snad to bude vsetko OK. 😉
    Aku mas temu svadby? (farbu)

• maruska:sorry,odbieham,varim medzitym:_))ja budem mat fialovu svadbu, s kombinacoiu slabo ruzovej,lebo take su steny restiky,kde je svadba.ja sa tiez budem snazit ist domov 2 tyzdne pred svadbou a drahy snad aspon tyzden,cezx vikend pojdeme kupovat letenky,tak potom uz budem vediet naisto.A zostaneme asi len tak 3 4 dni,potom letime spat do uk a chceme ist aj hned na honeymoon🙂)
    a ty ako?v akej farbe budes mat ladenu svadbu?idem este dneska topanky vecer testovat a uvidim,co poriesim,ja nechcem vysoky opatok,a je dost problem zohnat pekne topankz na relativne nie vysokom opatku.Inak,viem ake myslis tie tvoje topanocky.kde si kupovala?

• Sponzor fóra
  • to je ok, ja tiez odbieham...nasa tema je bordovo- kremova....
    Kukni letenky teraz. Ryanair...robi akciu..bez dani. Ja som si tiez dnes bookla. Jeee..co sa tyka honemoonu..my hned este nie..lebo potom hned 8 maja mame svad. party v Uk...takze zas dalsia velka akcia...a potom uvidime..ale tiez chcem urcite niekam ist..aj ked si budem brat asi neplatene volno..lebo tolko dovolenky nemam ( a cerpam si vela dni ked idem na SK)
    Topanky som kupila v bridal shop v Chelmsforde. Myslim,ze tak sa vola ten shop. Bridal shop.
    Drzim palce..s topankami...idem uz do hajan..zajtra mam busy den.
    tak zatial pa xx

• drobec:ja som bola na svadobnom veltrhu tu v londyne a musim povedat,ze som tam neobjavila nic co by ma nejak extra zaujalo alebo by mi pomohlo pri planovani svadby.
    Ak mas moznost chod sa pozriet,urcite uvidis vela pekneho.

Maruska:ja som na tom podobne,tiez mam dovolenku len na svadbu a ostatne bude neplatene volno,ale chcem ist na svadobnu cestu hne dpo svadbe,lebo my planujeme pred letom trvaly navrat na slovensko a potom to uz zase budu ine straosti.

• Ahojte aprilove nevesticky, musim sa pochvalit aj ja sa budem vydavat 24.4.2010 v Presove 🙂

• no super vitame ta..ja mam tiez v PO🙂

• aj ja mam v po 😃

• a ako je to s vasim pripravovanim - vybavovanim?
    My uz skoro vsetko mame, skoro vsetko. Treba prstienky, kyticu,..... stale este a este nieco je toho dost. Mame svadbu tak na rychlo na Vianoce boli zasnuby a v aprili svadba. Pred chvilkou som cital o salone erika, no nerozumiem, ja som tam bola vcera a tie predavacky boli super, no a satky, ktore som si vybrala su nadherne su z novej kolekcie, cena je 370 eur, ale parada, aj pohare mam objednane v tomto salone, aj kroj, aj bizuteriu. a vy ako? 😉

• tak ja som bola v erike tiez som mala tam vybrate ale nakoniec som si kupila na ukrajine...ale tiez som tam bola spokojna...kroj mam z cipisku a pohare z netu...tiez uz nam treba len take drobnosti no a prstienky a kytiicu no tu az na koniec...no ja momentalne zhanam podpiru alebo korzet neviem co bude lepsie pod saty...

• zuzulkames22:vitam ta,tak to si sikovna,ze svadbu stihate naplanovat za 4 mesiace,my tu uz skoro rok s niektorymi babami planujeme,vsak?🙂)

• no to je pravda ,ale aspon si to viac vychutnavame🙂)

• ved to,ale co budeme robit po svadbe? 🙂

• lyduska moja, uzivat si honeymoon, to ze budes mangelka milovana a potom detickkyyyyy🙂chichi Tesim sa hroze, budes kraaaasna

• anit,ty tu co robis?????si ma riadne prekvapila,tesim sa uz na vas,velmi velmi.

• Sponzor fóra
  • ahojte, ja sa vydávam 24.4. v BA 🙂 máme už vybavenú miestnosť, jedlo, výzdobu, šaty, kostol, fotografku, DJ... ešte nemám starejšieho, oblek pre ženícha, prstienky, pozvánky, topánky....fuu no je toho dosť, ale verím že to v pohode postíhame... a určite sa pôjdem kuknúť na svadobný veľtrh do PKO 🙂

• tak ja uz mam aj darceky pre hosti a aj nejake predsvadobne foto sme si dali urobit. to budem davat spolu s darcekom vo vrecusku, ktore zacnem sit vecer. nase fotky som pridala do albumu a fotky darcekov pridam ked ich odfotim

• Ahojte,

tento tyzden bol perny, ale uspesny 🙂 uz mame aj oblek, topanky. prisli mi balony stastia. Kupili sme male sampanske ku vysluzke a teraz akurat lepim etikety. Uz mam hotove aj karticky-podakovanie. A uuplne najspokojnesia som, ze uz mame objednane obrucky. Tobolo nieco strasne aka ponuka bola v meste. Neskutocne drahe ale hrozne. tak som sadla k internetu a nasla som jednu bomovu stanku. vipgold.
    za 25O € a 6mm siroke z kombinovaneho zlata.
    No uz iba dotiahnut detaily... Priatel mixuje hudbu na manzelsky tanec, tak este ideme nacvicovat... to bude este drina 😛

• Ahojte dievcata,tak vidim,ze pripravy uz u kazdej z nas napreduju,ved sa uz pomalicky priblizujeme k nasmu velkenu dnu:-0))
    My sme za posledny tyzden vybavili:draheho oblek,koselu,opasok,uz len topanky chybaju.Zajednali sme organistku a aj pani co bud spievt na obrade,mne by uz kazdu chvilku malo prist objednane bolerko,dali sme gravirovat datum svadby na obrucky,objednali sa zakusky,moja svadobna kytica a to je asi aj vsetko.
    Zuzana166😛ozerala som tvoj album a ta druha fotecka co tam mas,kde sa ti paci make up,je uzasna,Ja som ju nasla v jednom casaku a zamislovala som s ado tych nausnic,len su z usa a cena je teda riadna,tak sa snazim najst nejake podobne.A paci sa mi aj uces aj make up,fakt uzasne a dokonale.

• drobec:kde je prosim ta ten veltrh,ja sa dohodenem s kamoskou a mozno by sme aj zasli....

• veltrh je v kosiciach tusiim 7 ci 9.2

• Ahojte, mozem sa pridat? Mame svadbu 10.4, postupne chystame a zabezpecujeme - mame saty pre mna, obrucky, salu, kameru, fotografa, DJ a starejsieho, objednane zakusky. Akurat riesime vyzdobu a dohadujeme sa na prvom tanci. Chystame sa na svad. veltrh do Blavy, je tento vikend. Snad dokupim nejaku bizu, pohariky a spodne pradlo...rozmyslame aj nad tymi balonikmi stastia... 😵

• Ahoj Hajuma,jasne,ze sa mozes pridat, aj ja mam svadbu 10.04,tak sa nam to uz teda riadne blizi.A kde budete mat svadbu?vidim,ze si z okresu nitra,tak to nemame od seba daleko🙂)

• fo tretice vsetko dobre.... aj ja mam 10.4. 🙂 my si teraz lameme hlavu nad zasadacim po riadkom.. neviem ci len u nas, ale je to komplikovanejsie ako som si myslela 🙂

• evita 123:urcite nie len u vas,ja som s tym este radsej nezacala,nemam este par ludi z drahehostrany potvrdenych,tak to nechcem robit na stokrat,ale uz som rozmyslala koho kde usadim a veru to nebude lahke.

• Ahojte, my sme len tento vikend doupresnovali zoznam...zasadaci zatial nerobime, drahy si mysli, ze to bude brnkacka, ale ja mam trachu strach ako ich poukladat 😦

• ved to,ono nikdy clovek nevyhovie vsetkym,to viem uz teraz.radsej sa zaoberam este prijemnejsimi vecami co treba vybavit:-0)

• lydka 😃 , aj ja...svagrina vyfasovala 10 m stuziek, tak zacina robit pierka - elegantne som sa tomu vyhla. Tesim sa na ten svad. salon...dufam, ze sa inspirujem...

• hajuma:tak si si to dobre zariadla,ja tiez sa snazim zamestnavat rodinku 🙂 na svadobnom veltrhu urcite najdes nejake inspiracie,uzite si to tam,aj moja sestra ide,ja som mimo slovenska,takze ja nie,ale bola som uz na inom.
    A baloniky statsia su nadherne,aj my ich mame,uz sa neviem dockat,bude to prekvapenie po polnoci🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie