Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
hej hej tam ale tu zelenu som si tam ja vyziadala:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
no a mas dalsiu vec z krku
Odpovedať
Drobec:mate zaujimave oznamko,dobre ste vybrali.Musim uz aj ja popridavat do albumu fotky. Evita:pozerala som album,tak uz vim,ake topanocky to hladas,nestracaj nadej,urcite sa nieco najde :-) Ja som praveze chcela sandalky,mam aj svadobne,aj na prezutie,ja sa najpohodlnejsie v takych citim. Ako inak pokracujete baby s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee ubehala som sa po obuvacha ko taky sasko ale konecne som nasla topanky.. absolutne mimo mojej predstavy,aale su ako papucky.. neodolala som..super sa nosia... aj ked sa k satam nehodia na 100= kaslem na to, hlavne ze budu pohodlne a potom sa daju nosit aj normalne.. :) a vy ako pokracujete?
Odpovedať
evita velmi pekne saty si si vybrala... =-) a topánočky sú milené... my už máme doma obrúčky... zvláštny pocit :-N nejak sa to blíži....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lji :) co sa siat tyka bojim sa ako mi ich upravia, lebo su velmi velke a mam male prsia takze nejako to musime vyplnit... ale dakujem za pochvalu :-) ja ti musim pochvalit obrucky.. krasne jemnunke... super ste vybrali:) februar nam usiel ako voda a poriadne priblizil nas datum.. az teraz asi zacnu poriadne stresy:)
Odpovedať
:-D plánuješ stresovať? ja sa tomu snažím vyhnúť ale neviem ako... :-N Ale aj ja mám pocit že február prešiel nejak príliš rýchlo... čo ti ešte chýba alebo čo musíš ešte vybaviť, spraviť, pripraviť?? prsia sa dajú stále nahradiť/doplniť ;-) ja som celá velká a brucho mi teraz rastie stále-ale tomu sa samozrejme teším :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeejj ty cakas babatko? tak to je ta prijemnesia verzia rastuceho bruska :) blahozelaaaaaaaaaaaaam........ ja priberam v poslednom case aj bez babatka :D po porode vascina maminiek lahko zhodi a ja mam pocit, ze sa to na mna este viac lepi ... no ale tak to chce volu, ktoru ja nemam.. a n ie a nie sa k tomu dokopat... a potom si nadavam :-D ci planujem stresovat? no neplanujem.. ono sa to nejak same deje .. sny o prisernej kytici a ze idem neskoro na sobass... a podobne :-D este potrebujem doriesit zasadaci poriadok, lebo mi majitelka povedala ako by bolo najlepsie mat v restauracii stoly a mne to nejak nevychadza napchat do zasadacieho, a este potrebujem kupit syncekovi oblek, alebo pozicat neviem este uvidima ko sa to oplati, lebo taky oblek na neho stoji okolo 60eur a zda sa mi to vela, na to ze ho bude mat na sebe mozno 4 hodiny apotom sa prezlecie... a este dake detaily skusku ucesu, maku up a popolnocnu koselu drahemu..a samozrejme este stuzky na auta... to by snad malo byt vse..a le bojim sa ze ma este kopa veci napadne :) lebo vzdy ked si myslim, ze uz len par malickosti, potom zistim, ze toho treba este kopu..... nedas do albuu svoje saty?
Odpovedať
ja ešte šatičky nemám. trošku som urobila hlúposť a trošku risk. ale to je zložité. proste čakám kedy mi napíše pani zo salónu a pôjdem na prvú skúšku.ja osobne mám z tohto jediného najväčšie stresy :-S to budem skúsať aj popolnočné šaty tak som zvedavá... aj si robíš nejaké plány alebo niečo? ja sa chcem konečne dokopať k tomu že spíšem všetko dokopy. čo mám, čo potrebujeme a tak...taký kompletný zoznam... sny o príšernej kytici?? :-D tak to ma nejak ani netankovalo :-N a či prídem neskoro... no ani to nie :-N skôr také že sa niečo pokazí, že budem musieť riešiť nezodpovednosť druhých, riešenie trápnych situácií a také :-N
Odpovedať
Profilova fotka
asi cakas na novu kolekciu ze? v marci by mala chodit do salonov ak sa nemylim.. je to trsoku risk, ale podla mna stoji za to, lebo budes mat jedinecne, neokukane saty... drzim palce, aby si si vybrala aco najlepsie :) ten zoznam co sa nan chystas jamam,a le moc mi nepomaha, lebo do neho len dopisujem a dopuisujem.. :-D a potom stresujem ze kolko toho este treba a riesenie situacii ako ty spominas to je zas ina kapitola stresu, samozrejme, ze otrasnakytica je oproti tomu detajl.. takze radsej strasna kytica ako by nieco nemalo prebehnut podla planu :)
Odpovedať
keterin..tak ako mas to s tou cokoladou?lebo nakoniec som zistila ze z tej braun stranky sa to neoplati lebo je tam lacnejsia asi o pať eur ale poštovne stoji nejakch desat a to je vela,takze ja si objednam zo strankyy ktoru som ti minule posielala lebo mi treba aj napichovadla..
Odpovedať
Profilova fotka
och ja som este nevlala ale zajtra to urobim evita ja som mala 52kil ked som otehotnela a 62 ked som isla rodit. ked som prisla z nemocnice tak som mala z 55 a teraz mam 70 takze ja patrim medzi tie co priberu az po dietati. a samozrejme o pevnej voli sa u mne nada hovorit :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj keterin... asi sme na atom rovnako.. ja som mala tiez 52kg, ptoom som za rok pribrala 10 kg, cize pred trehotenstvom som mala 62, pocas tehotenstva som pribrala 17 kg a rok po porode mam 72 kg.. ziadna slava.. a o pevnej voli len snivam.. neviem sa k nej dokopat..
Odpovedať
no baby... zas hlásia zimu... začínam mať nervy že náš apríl bude ešte studený :-(
Odpovedať
lji:neboj,pekne bude,musi byt:)) ja som si dneska kupila saty na prezlecenie,chcela som fialove.ale nenasla som,no co uz,aj tieto budu pekne.Este doplnky a som hotova:_)) Vy ako pokracujete?
Odpovedať
lydka a kej farby si si nakoniec kúpila?? ja som si včera bola objednať kyticu. predtým som kytici nedávala nejak vela dôležitosti ale včera po objednaní som pozerala ešte iné a buď dnes alebo zajtra si to pôjdem ešte zmeniť na červenú farbu :-D no čo už so mnou :-N
Odpovedať
Lji:no akej farby su,to je dobra otazka,su take viacfarebne,ked bude cs,dam do albumu fotky. A aku budes mat kyticu?ja budem objednavat az 2 tyzdne pred svadbou,kvetinarka povedala,ze jej to tak staci.
Odpovedať
Profilova fotka
lydka mate krasne oznamko :) babulky a kolko vas zhruba vyjdu kytice...? moja cca 60 eur a je to dost...este hladam po nete kyticky, ale mne sa najviac pacia take co su kvet na kvete a nie zelene medzi tym.. a take su drahe.. no mozno si dam taku s troskou zelene, lebo je to dost peniazkov.
Odpovedať
Evita,dakujeme,oznamko je take jednoduche,ale nam sa paci:_) a z coho budes mat kyticu?ja by som chcela fialove,ruzove alebo bordove kalie okolo 13ks a predbezna cena aj s pierkom pre zenicha 40eur,to sa vcelku da podla mna.
Odpovedať
tak ja som sa bola pytat o kyticu a tiez mam prist tak tri tyzdne pred svadbou..a ja chcem zelene ruze a medzi nie este nieco a povedala mi cca50 eur aj spierkom ale taku trosku padavu budem mat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. ja som si sice vyssnivala kyticku... mam ju v albume.. urcite ste ju uz videli, vela dievcat ju ma v albumikoch... musim si vyhliadnut nieco lacnejsie..potom ju totiz idem dat mamke na hrob a na to ze po tyzdni zvadne je 60 eur naozaj dost a to bez pierka.
Odpovedať
ale je velmi pekna a podla mna to stoji zato lebo ju das potom niekde niekomu koho si velmi vazis:-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas naozaj pravdu :) takto som sa na to nepozrela :) :-)
Odpovedať
lydka chcela by som ruže ale ešte sa chcem spýtať tej kvetinárky či sa mi to bude hodiť, lebo bola ústretová a vedela aj dobre poradiť. evitka mňa vyjde kytica okolo 70-80 eur. bude taká predĺžená a padavá. som rada že taká cena lebo keď sme sa boli ptať inde tak ich ceny boli okolo 100eur a len obyčajná... tvoja je velmi pekná a určite nelutuj sumu ked vies ze si s nou uctíš maminu....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lji.. kukla osm si tvoj albumik :) tak ty uz mas za sebou ajs skusku ucesu.. :) pekny si si vybrala :) mna caka skuska v piatok. teda dufam:) lebo uz mala byt,ae vzdy mi do tho nieco prisli,a lebo na vymenu kadernicke :) a kyticku... drobec mi na to dala novy pohlad, takze uz si to asi nerozmyslim.. mamina si ju zasluzi :-)
Odpovedať
lji:ruze budu urcite krasne,preto aj take cena,ved s to jedny z tych drahsich kvetov,ale urcite to bude za to stat a kvetinarka nieco pekne poradi. Evita:ta tvoja kyticka vyzera uzasne,ja ruze moc nemusim,ale je fakt uzasna. Tak vy uz skusky ucesu rieiste?tak dajte aspon inspiracie,ja pojdem na skusku az 4 dni pred svadbou,no co uz,tak to vyslo,ale kadernicka ma uz pozna roky a verim jej,takze urcite to zvladne.ja by som chcela byt ucena nahladko,nejaky uzol,a spod neho pojde zavoj.Vy ako budete mat vlasy?ma niektora z vas dlhy zavoj?
Odpovedať
Profilova fotka
takze len pre orientaciu aby ste vedeli ja sa casto pohybujem po velkoskladoch, nakupovala som si tam aj veci na vyzdobu, do skolky veci atd a jedna ruza stoji cca 20sk takze si preratajte kolko na nas zarobia, aj kvety na kyticu si budem kupovat sama a kamoska mi ju urobi, pocitam, ze ma vyjde na 30eur maximalne. ale tiey mi v obchode povedali ze okolo 50-100eur
Odpovedať
keterin ano to mas pravdu mne kvetinarka tiez vravela ze tie ruze nie su az taje drahe ako si kazdy mysli:-)
Odpovedať
Profilova fotka
keterin.... to je super, ze mas taku moznost, :-) lydka.. ja uces preto risim tak skoro, lebo kadernicka, je vlastne moja spoluziacka zo ZS... a je dost tazke sklbit ked sa da mne a ke.d jej.. uz nam to dvakrat nevyslo, najskor bol moj drobec chory a potom ona mala chaos v praci, ze nevedela co skor. ked ju potrebujem pride ku mne a vtedy sa to nejak nedarilo, teraz sa konecne da, tak poskusame len tak a potom tesne pred svadbou aj s korunkou, pripadne zavojom, uvidime ci si dam aj ten :-)
Odpovedať
Evita123:tak to je fajn,ze mas kadernicuy byvalu spoluziacku.tak potom prihod fotecky zo skusky. Ozaj baby a idete aj na skusku make upu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?