Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee.. ani nestraste, ze budeme potrebovat cizmy.. ja pevne verim, ze nam pocasie vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moj brat povedal, že vraj az do aprila takto hlasia, dufam, že sa myli
Odpovedať
NO NIC S TYM NESPRAVIME,TAK TREBA LEN DUFAT:-))
Odpovedať
Profilova fotka
vsak bol ten dnesny sneh u nas len nevydareny pokus o vtip.... ja uz sa tiez zacinam bat, ze bude riadna zima :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bud bude kosa alebo nas to pocasie tak sokne ze z jedneho dna na druhy skocime z kabatov do triciek
Odpovedať
Profilova fotka
bodaj by si mala pravdu... ale napr.. vlani.. kamaratka sa mi vydavala 14.3. a den predtym bola taka kosa,skoro na zimne bundy a lialo ako z krhly.. v den svadby slniecko a stacilo sako.. takze bodaj by to tak bolo aj teraz :-)
Odpovedať
baby bude teplo ja to beriem tak lebo radsej nemam pomyslenie na to ze bude zima:-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee co mate nove? dlhosa nikto neozval :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som sa dnes rozhodla ze budem na svadbe robit tombolu a hned som si aj veci zacala zhanat
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej tak sa z budem tesit aspon z tvojej tomboly.. mne ju totiz zenich s mojim otcom zamietli -.. . :-( nevadi.. .. planujes tam dat aj prelet ponad alpy?.---
Odpovedať
Profilova fotka
nie , to je alpa s vatou ci co*?? ja sa ani nikoho nepytam, zenich povedal ze jemu t je jedno a tak som sa do toho dala, nazor svokry ma nezaujima a moja mama nepovedala tiez nic. mozno ani nebude casu na to ale predpokladam ze medzi prestavkami skupiny by sa to dalo zvladnut
Odpovedať
wau cipana tak mne by to ani nenapadlo ale ja to nebudem riesit lebo momentalne uz riesim byvanie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
prelet ponad alpy je ze das na zem dve alpy a "vitaza" prenesu na stolicke dvaja chlapy ponad ne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je tiez dobre
Odpovedať
ciapana zaujimave:-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj buduci svagrik to mal na stuzkovej.. robili klasicku tombolu.. davali darceky a tak.. a prva cena bol takyto "odfajc" ktory celkom "nahodou" vyhrala ich triedna profesorka..ale strasne sme sa na tom rehotali.. jasne ze ked sa na svadbe robi cela taka funny tombola, tak sa da cakat, uz vselico.. ale myslim, ze toto je dobre aj do takej vtipnej svadobnej tomboly ale aj do vaznej na pobavenie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niekto to odsudzuje niekto nie, u mna to bolo momentalne rozhodnutie, a som rada mozno oj stolickovy tanec dam
Odpovedať
baby aký "program" ešte plánujete? ja mám trošku z toho zvláštny pocit že sa nebudú baviť... :-p a čo sa týka počasíčka... no neviem ako u vás ale u nás je dokonale :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas a velmi sa tesim
Odpovedať
baby chcem sa vas spytat tie co budete mat cokofontanu kolko to ovocia kupujete?ja absolutne nemam sajnu a momentalne som zistila ze by to bolo dobre poriesit?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to neviem, inac drobec ja som este furt nevolala o tu cokoladu som hrozna
Odpovedať
joj nic sa nedeje ja ju budem aj tak objednavat asi na poslednu chvilu.. no ale s tym ovocim fakt netusim..
Odpovedať
baby mam konecne popolnocne saty,sice z pozicovne ale konecne lebo uz som fakt bola kvoli tomu zla...tak som rada...ale do albumu ich nedam lebo som nefotila...
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko ta budu stat? ved ides na ukrajinu si mohla pockat
Odpovedať
hej ale neviem ci budem mat cas tam skusat a martin povedal ze mam si radsej poziciat a nekupovat...no budu ma stat 80 eur a to mi dala zlavu 16,ale su presne take ake som chcela takze som spokojna...je to sice dost vela ale su super..no a neviem ci pojdeme na niektoru z tych svadieb co sme pozvani a ak tak poziciam opat uz ine:DDD
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to hej ale ja by som za pozicanie tolko nedala, za nove som dala 74
Odpovedať
sak hej ja som tiez nechcela ale martin povedal ze mam poziciat jedno za kolko..ta k preto.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drobec, tak sup ich odfot... :-) ja sa nejak neviem dokopat dat sems kusky z ucesu.... je mi zatazko nabit aterku do fotaka, aby sa vobec dali stiahnut, lebo bez toho to nejde.. ch ta moja lenivost, neikedy :.D
Odpovedať
no ale my sme ich vobec nefotili takz e ja ich ani nemam vo fotaku..
Odpovedať
Profilova fotka
evita a ako uces? spokojna?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?