Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
hej hej odtial..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam nakoniec od kolegzne uz niekolkorocny, su to saty v celku original nevestovske, joj aj ty sa tak zle citis, ja si pripadam jak tucibomba
Odpovedať
joj no hrozne sa v nom citim neviem preco ale nejako to vydrzime,ale tiez nemam v nom dobyr pocit..
Odpovedať
Profilova fotka
ako tak citam, asi ma ten kroj nebude mrziet ..
Odpovedať
nejak sa nám to blíži kočky... len teraz neviem či mám radosť, či roztržitosť, či prekvapenie, či strach.... :-D
Odpovedať
no blizi,blizi,mame to len za par.Zelam vsetkym 10.aprila nevestam krasnu svadbu,uzite si kazdu minutku.
Odpovedať
Profilova fotka
ako prezivate posledne dni???
Odpovedať
Profilova fotka
baby nam sa vsetko kasle.. co sa hosti tyka kopa nemoze ze su chori a tak. maly je zly ako cert zubky stolicky mu idu... ja som vyhadzana ako pubertak..dufam, ze uz sa nic nedokazi... aze aspon pekne bude
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je fakt na nevy teraz na poslednu chvilu
Odpovedať
akoze baby nam sa odhlasilo teraz asi desat alebo dvanast ludi mam z toho nervy lebo vsetko uz pomaly nachystane..
Odpovedať
Profilova fotka
sak aspon usetrite :-D
Odpovedať
tiez pravda:-))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
nam podobne,na poslednu chvilu mi zrusil vizazista,drahy bol posledne dva tyzdne chory,tiez nam odpadlo par ludi,zmenil sa zasadaci a teraz sa nevieme dohodnut,kazdemu sa nieco nepaci...no uz neriesim a snazim sa nerozculovat a tesit sa,ved sme to tak dlho planovali,ze si nenecham skazit nas velky den. Drzte sa zelam vam krasny svadobny den.
Odpovedať
Profilova fotka
ja kazdy den myslim na vas, ktore sa v sobotu vydavate a drzim vam silno palce nech to vyjde podla vasich predstav
Odpovedať
baby tak zajtra budem na vas tiez velmi velmi mysliet a potom poviete ake ste mali pocity:-)))a vsetko..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si bola dnes vybrat kroj v cipisku, nebudem mat nakoniec ten co mam doma. v tom co som si rezervovala sa citim ovela lepsie, je to zemplinsky kroj, zelenocierny. cerveny uz bol rezervovany :-| , drobec aj tvoj som videla. dala nam ta pani k tomu gratis pre partnera vestu, koselu, klobuk a aj pre simona, aj ked si myslim ze do polnoci nevydrzi. mohla som to mat sice zadarmo ale v tomto sa lepsie citim tak tych 33 eur ozelejem
Odpovedať
Profilova fotka
kocky co mame zajtra drzim palcel.. nech je vsetko ako ma byt.. mpripadne lepsie a kocky co mate neskor,myslite na nas..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, všetkým, ktoré máte zajtra svadbu držím palce, nech vám všetko vyjde podľa plánu...teda, nech to máte 100x krajšie ako ste si vysnívali...!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym, ktore sa dnes vydavate prajem nech to vyjde podla predstav, a cakame na detaily
Odpovedať
kocky, mate dnes super pocko, nech vam vydrziiii x-) x-) x-) x-) x-) peknu svadbicku :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte :-) mali sme skvelú svadbu :-) teda mne sa veľmipáčilo. hrozne vela vecí sa pokazilo, ale ked si to človek nezačne pripúšťať a bude sa baviť a hladať len to dobré tak je to superné :-D jediný problém je že si to stále neviem uvedomiť-je to skvelý pocit byť vydatá :-) a ešte že ma neskutočne bolia stále nohy.. pri odchode zo svadby som nevedela vstať na nohy :-D
Odpovedať
ahojte som tu prvýkrát i keď už dlhšiu dobu navštevujem túto stránku. Máme svadbu 24.apríla a mám aj strach aj sa teším :-) Dúfam že už máme všetko zariadené a vybavené a stále mám obavy, aby sa na niečo nezabudlo. Hádam nám bude počasie priať. Všetkým čo mali svadbu min. víkend veľmi blahoželám, budte moc šťastné.
Odpovedať
Profilova fotka
lji blahozelam a co sa napr. pokazilo??? daj nejake fotky aspon amaterske
Odpovedať
Profilova fotka
lji blahozelam k svadbe :o)
Odpovedať
lji tak blahozelam aj ja :-) no no nejake foto by bodlo...ale ja si myslim ze na kazdej svadbe sa najde nieco co nevyjde tak ako chceme,ale mas pravdu netreba si to pripustat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky tak ako vam to dopadlo? nam az na male detaily uplne supeeeeer.. fotky budu zhruba o tyzden, tak potom urobim albuumik... vy kedy budete mat foto? a bambulky co mate po nas, budem drzat palce:-)
Odpovedať
evita123: dakujeme mooooc....tesim sa na fotky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, všetkým mladomanželom z 10.4.2010 prajem veľa lásky !!! ..a už sa teším na fotky a bližšie komentáre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, dlho - predlho som nebola v tejto téme (akosi nie je času), ale sledujem čo a ako 8-) My máme svadbu 24. apríla - čiže sa to už blíži...doteraz som bola pokojná, ale chytá ma stres a panika - mám pocit, že vôbec nestíham :-( Navyše ešte nemám topánky, takže prežívam riadny adrenalín :-D Dúfam, že všetko dopadne super a keď náhodou nie, už neriešim...nám sa vyskytlo aj úmrtie v rodine, infarkt a problémy okolo oznamiek - takže som obrnená a hodlám si svoj deň naplno užiť a nik ani nič mi ho nemôže pokaziť - ja sa veru nedám!!! ;-) a všetkým čo mali svadbu teraz 10-ho prajem veľa šťastia a lásky...
Odpovedať
ahojte nevesticky,tak my to uz mame za sebou a koncne dnska mam aj cas trosku napisat,tak snad aj fotecky skoro pridam.Svadba bola uzasna,taka o akej sme snivali a asi aj lepsia,splnila nase ocakavania a predstavy.Treaz bsa to uz lahko hovori,aj u na sbolo zhonu a stresov hlavne par dni pred svadbou,ale svadobny den sme si uz naplno uzivali. A ako ostatne nevesticky z 10.04.? Zuzulik5:prepac,ze sme s anestihli stretnut,bolo toho velmi vela,neboj,vsetko dobre dopadne,este mat5e casu doriesit posledne veci.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?