Slovenské aprílove nevesty 2010. Sú tu také?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte, viem, že tema apríl 2010 tu uz je, len tam sú skúr ceské nevesty a niežeby som proti ním niečo mala, ale predsa len sa neda s nimi podelit o predsvadobne a iné prípravy nakolko majú iné zvyky atd. tak ak tu niekto taký je, budem rada, ozvyte sa
Odpovedať
1
37
38
Profilova fotka
kočky, co mate dnes, ...slniecko vam praje :-)
Odpovedať
Evita123:aka bola svadba? A vsetkym dnesnym nevestickam zelam nadhernu svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
lydka, zhodujem sa s tebou.. ako si t napisala, kazdu chvilocku sme si uzili, bol to prekrasny,, rozpravkovy den.. az mi je luto, ze tak rychlo usiel...bol.i male detaily, ktore byt nemuseli ako napriklad padajuci zavoj.. ale to su fakt drobnosti :) :-)
Odpovedať
Evita123:tak to sa tesim,ze aj vam svadba dopadla na vybornu :-) :-) :-) Ako pises podstatne je to,ze sme si uzili kazdu minutu a budeme na to vzdy s laskou spominat.jsne,ze aj u nas bolo par detailov,ktore nemuseli byt,ale to je vsade a v svadobny den to uz netreba riesit,hlavne ked islo len malickosti.Tak sa tesim uz na fotecky,.My by sme mali mat tak do dvoch tyzdnov.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz tiez fotiek neviem dockat, mali by byt v pondelok, alebo utorok, tak snad to nepotrva dhsie :-)
Odpovedať
tak budem pozerat,som zvedava :-) zatial s amaj pekne a uzivaj si manzelsky zivot:_))
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty lydka.. a vela stastia vam dodatocne zelam :)
Odpovedať
Ako nevesticky pokracujete s pripravami, akosi ste sa umlcali ?
Odpovedať
Uz sa nam to blizi, za chvilku je svadbicka... aj sa tesim a aj mam trosku strach, ale ten uz mam od minuleho tyzdna, tak hadam to bude v pohode
Odpovedať
Keterin prajem ti k zajtrajsiemu dnu aby vsetko vyslo podla tvojich predstav,aby si si ho skvelo uzila ;-) vela stastia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, dnes mate krasne... :) uzi te si svoj den plnymi uskami :-)
Odpovedať
Dievcata,no ako ste prezili svoj svadobny den?pocasie ste mali krasne,tak verim,ze vam vsetko vyslo podla vasich predstav.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby..tak nam to vyslo naozaj skvele samozrejme ze sa nasli nejake drobnosti ale to vsade no uzili sme si to perfektne a ano aj to pocasie bolo super cize aj fotenie...no naozaj supeeeeeeeeer:-DDDDDD
Odpovedať
Profilova fotka
super :) tešsime sa s vami :) vsetko naj zelam....akos iuzivas prve dni manzelstva? a foto kedy buduuuu ? :-D
Odpovedať
baby no kde ste sa stratili?
Odpovedať
Drobec,evita pekne fotecky mate,ja pridam buduci tyzden. tak ako sa vam paci manzelsky zivot? :-) :-) :-)
Odpovedať
no tak u mna sa ani nic nezmenilo,len priezvisko:))ale je to take zaujimave ked niekde poviem ,,moj manzel"..:)))ale je to super:)
Odpovedať
caute kocky...tak uz som pridala aspon par fotiek.....ale to su len amaterske fotky,...profesionalne sa mi nedaju nacitat....co je skoda..lebo su nadherne....pa p.s. ked bude viac casu..tak hodim viac fotiek
Odpovedať
1
37
38
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?