Svadba 1.6.2013

Všimla som si, že je nás už celkom dosť veľa , ktoré plánujeme svadbu na budúci rok na Deň detí - teda 1.6.2013 ... tém ohľadom budúcoročných svadieb je veľa, ale ohľadom tohto termínu ešte zrejme žiadna ... takže budúce nevesty, ktoré sa budete vydávať v tento deň čo už máte, čo by ste chceli, akú by ste chceli mať tú vašu svadbu ...atď?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@mimi8418 Jeej, hlasim sa do temy :) a vidim, ze si tiez z KE. No, parada, tak potom sa mozme podelit o nejake strasti s vybavovanim :). ja som pevne dufala, ze teraz vybavim tie najdolezitejsie veci co treba vopred a potom budem mat aspon na pol roka pokoj. ale zacina ma to celkom chytat, tak uvidime :))). Zatial mame teda salu, hudbu a fotografa, co pokladam teda za dost velky uspech...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, my uvažujeme o svatbě 1.6., protože zásnuby byly 2.6., takže do roka a do dne:) Nemáme zatím pořádně nic, vybíráme to správné místo, přítel vybírá dorty:)
Odpovedať
@pivetka jeej super, že z KE :) a kde to bude , koho ste si vybrali ?
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi8418 hostina by mala byt v Dome umenia. Hrat nam bude skupina Esprit a fotit bude p.Sulovsky z Chilly art photo. Teraz je na rade kostol :)) obrad by som chcela v kostole Kralovnej Pokoja na ul. Milosrdenstva, tak uvidime, hadam to vyjde :). A Vy kde budete mat a co uz mate?
Odpovedať
@pivetka my budeme mať hostinku v Reštaurácii Rubín v Krásnej nad Hornádom a máme ešte rezervovanú skupinu HIC zo Stropkova ... s kameramanom (Rado Sklenár) sa máme stretnúť v auguste a fotograf by mal byť náš rodinný známy, ktorý sa foteniu venuje vo voľnom čase a robí skvelé fotky :) Sobáš by mal byť v kostole na KVP-čku :) a šaty by som si chcela dať ušiť, len si ešte chcem urobiť prehľad o krajčírkach v KE :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimi8418 jeej, o Rubine v Krasnej som pocula same chvaly, urcite to tam bude uzasne :). No a co sa tyka siat, tak ja planujem zaciatkom jesene nieco poskusat u nas v salonoch, aby som vedela, aky strih si mozem dovolit a potom si tiez planujem davat sit. Ale na ukrajine. Alebo sa mi mozno nieco v salone tak zapaci, ze nakoniec podlahnem a si poziciam :). Uvidime. Tuto cast este nemam dokonale premyslenu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, i já se přidávám k 1.6.2013 a svatba bude taky na východě slovenska. Zatim mame sál a hudbu, jinak představ zatím moc nemám, takže koukám a vymýšlím.. :-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám .... svatbu jsme měli mít letos v červnu, ale miminko nás předběhlo a tak jsme svatbu odložili na příští rok. Jinak sled událostí je u nás opačný, mám už 2 děti - kluky a vztah už letos 18-ti letý. A tak se už těším, že budu "patřit" do rodiny. ;-) Představu, jak by měla svatba vypadat mám zhruba namyšlenou, ale ještě není nic zrealizovaného jako třeba aspoň zamluvený termín. Ráda bych svatbu na zámku Slavkov u Brna, stále čekám mail na vyjádření místní matriky, kdy přijímají rezervace pro příští rok. Tak nevím, jestli jsem tak hrrrr nebo co, ale odpověď zatím žádná. No pokud reakce nebude, tak v srpnu se tam vydáme už osobně a termín už zamluvíme napevno, stejně tak hostinu v nedalekém hotelu s restaurací. Svatba bude v barvách zeleno-šampaň nebo zeleno-fialová ... nějak jsem přelétavá a tak ještě uvidím, brouzdám po netu a hledám inspiraci jako vy všechny ostatní. :-)
Odpovedať
Ahojky ... tak ja se tez pridavam k terminu ... ;-) ... predstavy? ... no neco mam namyslene a neco ne ... hlavne vubec nvm,co vsechno mam vlastne resit ... :-) ... svatbu budeme mit asi na zamku v Holesove :-) ... a chteli bychom ji do vinove barvy,tak snad to bude ... :-) ... jinak predbezne uz nam termin zamluvili,jen ho pak musime jit potvrdit,tak jsem zvedava,i misto na hostinu mame zamluvene ... jen nejak nemuzu sehnat fotografa a kameramana - co jsem zkousela,tak vsichni uz jsou zamluveni ... a to jsem si rikala,kolik mam casu ... tak jak na co ... x-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak ja sa tiez pridavam x-) svadba bude v Trenc.Tepliciach,my uz mame celkovo vsetko zajednane a zalohy poplatene, takze sme mali stastie a vsetko nam zatial vychadza podla nasich predstav :-D
Odpovedať
Ahoj...som dalsia do partie. Tiez sme si vybrali prave den de t ti, asi hlavne preto ze nam rodicia stale vravia ze sme ako deti :-) salu mame vybavenu aj kameramana, dj je rezervovany ale este nieje zmluva, kostola sa bojim najviac lebo ja som evanielicka a snubenec je grekokatolik. Vraj treba vela ziadosti :-( no a na jesen idem asi kupit saty
Odpovedať
zdravím a taky se přidávám :-) svatba měla být letos,ale přítel měl úraz,pak už jsem měla pár dní do porodu a teď s mimčem by byla svatba náročná,tak jsme se rozhodli pro příští rok a jediné pěkné datum je 1.6 :-) přípravy zatím moc neřešíme,jen pokukuju co by se mi tak líbilo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte:-) Aj my budeme mať svadbu 01.06.2013:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa pripájam...my sme si naplanovali 1.6.2013 nielen koli dnu deti ale aj moj otec bude mat narodeniny tak mu chceme na tej svadbe este prichystat nejake prekvapenie.
Odpovedať
Ahojte baby, takže aj ja sa pridávam do partie, my máme tiež termín 1.6.2013 :) Máme vybavenú, sálu, DJ, fotografku, vizážistku a termín v kostole :) pomaly riešim už aj svadobné šaty, mám jedny vyhliadnuté, do ktorých som sa na prvý pohľad zamilovala, tak uvidím ako to dopadne :) @pivetka, @paajavh , @mimi8418 , @kikid , @cherri , @salme , @nike8 , @kexik218 , @natykata , @28kristinka @danielka1982
Odpovedať
@veronka31 blahoželáám :) mne sa pred časom termín svadby zmenil na 10.8.2013, ale Vám všetkým prvojúnovým nevestičkám budem silno držať prsty pri prípravách :)
Odpovedať
@veronka31 já už chci mít taky nachystáno :-D ale brzdí mě bláznivá matrika,kde budou mít termíny na příští rok až v listopadu:-( ach jo :-/
Odpovedať
@natykata tak ja som radšej všeto v predstihu riešila a som rada, že sa to v kostole dalo dohodnúť dokonca tam už mal zapísané 3 sobáše farár, tak s matrikou je to asi zložitejšie :(
Odpovedať
@mimi8418 ďakujem a aj tvoj augustový dátum je krásny :D
Odpovedať
Ahojte. Aj ja sa k vam pridam ak mozem. Tiez planujeme svadbu na 01.06.2013 - v Trencine. Zatial mame zajednane iba miesto na hostinu - vo Fatime.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme zatiaľ len miesto hostiny zarezervované a ohlasený dátum na úrade...začíname sa rozhliadať po výzdobe ale bude jednoznačne fialovo smotanová...pomaličky začíname aj kupovať...nechceme to nechať na poslednú chvílu,keďže pri deťoch by sme to nestíhali.
Odpovedať
pripajam sa kocky my budeme mat tiez 1.6. 2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja sa pripajam k terminu :) svadba bude v NZ, zatial mame rezervovany termin na urade, miestnost, fotografa a DJa, takze to co najviac surilo je uz zajednane :-) ostatne pomalinky vyberam, vyzdoba bude pravdepodobne bielo zelena, pripadne champagne zelena :-D
Odpovedať
Ahojky, datum 1.6. bude i našim dnem :) zatim mame misto obradu i misto hostiny rezervovano, barva bude nejspis krémová s lososovou, jeste mam vizazistku,ktera je zaroven i kadernici a jinak ted resime fotografa.... ti nejlepsi uz sou rezebrani:( za dva tydny mam naplanovanou prvni obhlidku svatebnich satu. jinak stale vymyslime svatebni menu,coz pro nas jedliky je super, protoze bychom chteli vsechno,co mame radi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my by sme sa chceli brat v tomto suprovom termine...ale je vsetko zatial otazkou...kedze moj nastavajuci riesi anulaciu prveho sobasa ktora mala byt uz davno ukoncena ale metropolitny sud to natahuje ako gumu v gatiach :-( som z toho na nervy a pomaly dochadzaju sily....keby sme toto vedeli skor... tak sa na to vyprdneme...sorry za sproste slovo ale bolo to to najjemnejsie ake ma napadlo :-( a ked tu citam co vsetko uz mate a my este nic mam divny pocit ze to nestihneme alebo nevybavime tak ako by sme chceli ... ale Vam kocky prajem nech mate svadbu ako v bavlnke 8-)
Odpovedať
ahojte tak aj sa pridavam k dnu 1.6 den deti :-D :-D :-D takze ja mam zatial len kostol a saty este hladame salu afotografa
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulacce:))
Odpovedať
Profilova fotka
baby prvojunove :) o kolkej budete mat obrad?je neskoro 17.00?ked chceme len ten najkratsi obrad - bez omse.. preto tak neskoro, aby sme mali dost casu na fotenie.. len zase aby to nebolo neskoro na veceru ked sa pride az na nejaku 18.30 predpokladam..
Odpovedať
Profilova fotka
@papalinka7 my mame obrad na urade o 16.00. tiez som chcela dat v takomto case, aby sme vsetko postihali. myslim si , ze aj o 17tej je to ok :-)
Odpovedať
Den deti je aj nas den, aspon drahy nezabudne :-D uz mame zariadene asi vsetko podstatne - obrad s omsou o 15:00 v nasom kostole, zapisnicu z uradu, salu, hotel, foto,video,dj. riesime teraz obrucky, saty pre druzicky, oznamka. sama si robim vyzdobu, mame pohare, oblecko pre oboch. vieme od koho a mameaj zoznam alka, nealka, vina, kolacov, dohadujeme sa na menu. cakam na objednavku servitok, sviecok, mame dohodnute auta, rozmyslame nad autobusom, zvazujeme + a -, riesime pesnicky, mam konecne dohodnute druzicky po 2 sklamaniach......a neviem. budeme objednavat oznamka coskoro aby dosli do januara. v januari mame dovolenku 1 tyzden a veeeela veci na dotiahnutie. 2 okruhle narodeninove oslavy, stretka so vsetkymi -sala,foto,video,dj, musime zbuchat vsetky 4 nauky s kaplanom, rozdat oznamka , na koho nevyda dostane postou :-D doladit posledne detaily, hadam aj na skusku ucesu ku kamoske-kvoli predstave, najst kozmeticku, rozhodnut sa pre spodnicu do siat, nasit ocko na vlecku. nemam stres ale som typ, kotry nenechava veci na poslednu chvilu a som mimo SK takze si to musim skompletizovat co najskor. Ako som uz inde pisala, este vcera bol august a uz je koniec oktobra. cas letiii., letiii, letiii.....niet priestoru na zbytocnosti ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?