Svadba 11.08.2012. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
AHojte dievčatá.... sú tu nejaké bláznivé páry ktoré majú už takto dopredu určený termín svadby????.... rok 2012 ponúka vela krásnych dátumov... ako 16.6. ... 7.7. ... 18.8. --..... no u nás vyhral 11.8.2012 nakolko v tento krásny den sa budú na svadbe oslavovať aj moje meninky...... :) a co vy ???? co vas viedlo k tomuto krásnemu číslu?????
Odpovedať
@stastnanevesticka my sme sa nejako s prípravami pozastavili, nestíhame... ale máš pravdu, musíme zvládnuť :-) držím ti prsty pri učení, nechcela by som už :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka v to dobre pocasie dufam aj ja :-) ze rozhegas, zlatyy :-D my este obrucky nemame, buduci vikend sa chystame na "obhliadku" zlatnictiev.. a inak sme na tom podobne ako @ivanka849 u nas je tiez jednoduchsie vymenovat to, co mame :-D takze: salu, fotografa, kameramana, saty pre mna, nejake sviecky a viac asi ani nie, zenich e zatial "holy". ale ved csau dooost ;-) uz sa tesim ked skonci skola a budem mat casu viac, potom sa budem venovat naplno pripravam, kedze toho chcem toooolko vyrobit 8-) ale netusim, ci to vobec stihnem vsetko zrealizovat :-D a oznamenia budeme riesit asi buduci tyzden -v nedelu budeme mat fotenie, tak snad vzniknu nejake pouzitelne fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :) U nas pomalicky kupujeme vecicky. Tento mesiac to budu obrucky, popolnocne saty, topanky a este vesta s kravatou, vankusky pod obrucky, konecne dokoncim oznamka. A uvidime, co este stihneme. Prave riesime vyzdobu kostola, tak snad to vyjde nejak prijatelne :) Len do roboty sa mi nechce v tomto teple chodit. Z coho mate najvacsiu radost z veci, ktore ste doteraz zohnali?
Odpovedať
@kevinka84 no mne sa veru nechce, ale už sa to konečne skončí... :) a vy prečo nestíhate? práca či?
Odpovedať
@stastnanevesticka no práca, práca a práca, ja ešte ako tak, ale drahý cez týždeň jedna práca, cez víkend druhá ... takže ten oblek neviem kedy vyskúša, ale ako ho poznám tak týždeň pred :-)
Odpovedať
@bosorka_ :-D on si vždy nájde niečo aktuálne, čím ma pokúša :-D tak držím palce, aby ste dobre vybrali. a máte nejakú predstavu? teším sa na fotečky, určite sa podaria, ja som strašne chcela oznámenie s fotkami, ale polovička nie je moc na také, tak sme urobili kompromis..teším sa s tebou :)
Odpovedať
@petrofka no ja ani neviem či nám dovolia nejak kostol upraviť...u nás sú nejakí hákliví na všetko...najväčšiu radosť mám zatiaľ z obrúčok :-) ale strašne šťastná som bola, keď som konečne našla cyklaménový papier...pochodila som tisíc papiernictiev a všade mali iba slabo ružový...tak keď som ho konečne zbadala, bola som vo vytržení :-D :-D :-D a teba čo potešilo?
Odpovedať
@kevinka84 máte toho tiež dosť...je to možné, lebo chlapi majú stále čas :-) ...a oblek ste kde vyhliadli?
Odpovedať
@stastnanevesticka no my máme taký problém, že ten môj je nižší a chce si dať len ušiť, nie skracovať, na neho je celkovo ťažko niečo kúpiť, nejako mu to nesedí... do polska nechce ísť, ani nikde skúšať, len ušiť by chcel a keď nikoho nenájdeme, tak bude holý :-) Vy už ste celkom vybavení? Kde ste kupvali oblek?
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka tesim sa na obrucky, ale tie este nemame doma, takze asiii oblek :) Ja ani sama neviem, vsetko sa mi paci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uplne presnu predstavu zatial nemame, len tolko, ze ja by som chcela z bieleho zlata.. a pre mna pravdepodobne nejaky tensi prsten, kedze nemam rada hrube prstene.. ale este vooobec netusime ako by mali vyzerat, ci tam budu aj nejake kamienky alebo len nejaky vzor alebo ake.. dufam, ze sa zhodneme :-D prave som pozerala vase znamky na obalky oznamok a je to super napad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka zabudla som ta oznacit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petrofka no ja som sa zatial najviac tesila, ked som si zajednala sa ty a fotografa ;-) ovela viac toho este zatial nemame :-D ale uz sa tesim na vyberanie obrucok, na to som veeelmi zvedava
Odpovedať
@kevinka84 my máme zase problém, že ten môj je riadne vysoký :-) takže čo má dobrú dĺžku, tak má hroznú veľkosť a naopak...takže oblek je pre mňa najväčší stres, nechcem, aby mal sako do pol kolien :-| ale kamarátka mi poradila, nech ideme kuknúť do svadobného salónu v Čadci - ten pri svetelnej križovatke pred mostom...vedľa kúsok je butik Veronika. Tam vraj majú pekné obleky a nohavice nie sú zahnuté...čiže sú dlhé a upravujú sa až na ženícha, teda nie podľa veľkosti...tak skúste aj vy tam kuknúť...a vymenia aj veľkosť nohavíc a saka...tak tam asi pôjdeme pozrieť...a ceny ako v Poľsku, že aj lacnejšie... =-) a keď nie, tak sa chystáme do obchodného domu do Poľska - tam majú len obleky a spoločenské šaty..tak uvidíme. Chystáme sa na lov na začiatku júna...potom dám vedieť, ako to dopadlo :-)
Odpovedať
@petrofka :-D treba sa tešiť zo všetkého...a oblek závidím :-)
Odpovedať
@bosorka_ no vyberanie obrúčok je super a také zvláštne, jedinečné... :-) a naživo sú hlavne úplne iné ako na obrázkoch...oveľa krajšie, takže budete mať ťažké rozhodovanie :-) my sme už približne vedeli, čo chceme, ale aj tak to bolo zvláštne krásne :-D ďakujem ešte raz, keď už nemáme oznámenie s fotkou, tak som to musela nejak vymyslieť...ale tiež mi to poradila kamarátka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moj drahy ma tiez problemy s oblekmi. Nema konfekcnu velkost, ale v Dellonovi mu oblek sadol perfektne, tak sme ho hned brali. Nahoda..
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka @petrofka prave mi kamaratka pisala, ze sme na jednej "datumovej vlne" s bradom pittom a angelinou jolie ;-) krajsi datum si uz vybrat ani nemohli :-) takze nas datum bude celosvetovo ostro sledovany :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bosorka_ Drahy na to hovori: Čo opakujú? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petrofka u nas bola reakcia presne ta ista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, viete co sa mi stalo? :-D Roznasa sa o nas s drahym, ze vraj sme sa uz vzali pred dvoma tyzdnami. Ja nechapem, ako niekto moze taku kacicu vypustit :)) Sme sa vcera smiali. Najma ked jedna kamoska zastavila draheho sestru a hovorila jej, ze ci vie, ze sa jej brat ozenil pred dvoma tyzdnami :-D
Odpovedať
@bosorka_ to je aká náhodička! :-D super! :-) , tak dúfam, že podplatia pekné počasie! :-)
Odpovedať
@petrofka :-D :-D :-D to som ešte nepočula...och, ľudia sú fakt raz klebetní! ;-) chudák sestra, tá musela ináč kukať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka Klebeta jak hrom :) Do svadby mozno stihnem aj otehotniet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petrofka krasa :-D o mojej jednej kamaratke uz asi ROK koluju klebety, ze je tehotna, hlavne ze tehotenstvo trva 9 mesiacov... minule mi vravela, ze ju zastavila jedna babka a spytala sa jej, ze kedy stihla porodit, ze je uz znova taka stihla :-D
Odpovedať
@petrofka no by ma to ani neprekvapilo :-D nám nikto nič také našťastie nepovedal, ale poza chrbát sa už pár ľudí pýtalo či musíme ;-) no čo už :-D žijeme na Slovensku :-D
Odpovedať
@bosorka_ :-D :-D :-D sa ináč bavím...nič v zlom baby, ale musím smiať nad debilitou niektorých ľudí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka Ved, ked sme rodicom vo februari povedali, ze bude svadba, tak hned, ze ci bude babo.. Agh.. Ale pobavila som sa dost :-D
Odpovedať
@petrofka myslíte si, že raz príde doba, kedy si ľudia odpustia také otázky? to už sa nemôže niekto zosobášiť preto, že chce!?
Odpovedať
Profilova fotka
@stastnanevesticka nie :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?