Svadba - 11.10.2008 Zemplínska Šírava - Kamenec. Môžme pokecať

Ahojte, tak ak chystáte svadbu tiež v tento deň tak môžme niekedy pokecať. :-)
Odpovedať
1
2
6
Ja sa k VAm tiez pridam ja mam svadbu 27.9.08 na motely Kamenec...inac mam tekae tusenie ze s tebou evkajojo som uz pisala ;-)
Odpovedať
cawte kocky, ja a moj snubenec budeme mat svadbu na motely Kamenec :-) na Juliane je krasne tiez sme tam chceli mat svadbu, ale nam by tam bolo dost tesno lebo budeme mat trosku viac hosti ako je tam stanovena kapacita.A avkajojo a ivanocka331 a uz ste si zhanali kameramana,fotografa a hudbu?
Odpovedať
Ahohj Martina, tak kameramana a foto mame..a MALI sme aj hudbu..ale skupina sa rozpadla..takze zhaname dalsiu... martina kedy si si bola rezervovat salu na motely???my sme boli koncom augusta a ten termin co mame bol posledny volny v roku 2008....a na Juliane bol volny na 1.novembra , co je vsetkych svatych tak to sme nechceli a aj malo miesta.. a vybrali ste si hned aj farbu vyzdoby???alebo na com ste sa dohodli s prevadzkarom na kamenci???nevies kolko je tam za osobu??lebo my sme uz zabudli ... :-N 8-(
Odpovedať
ahoj Evkajojo, My budeme mat skupinu Pocit, kameramana Staška a fotografku Vrabelovu. Tiez este nemame vybaveny kostol, ale myslim ze s tym nebudeme mat problem ja sa totiz nebudem vydavat v Michalovciach ;-) toho roku mala svadbu moja sestra ktora zije v ČR a tam chodili aj na nauky tu doniesli iba potvrdenie o absolvovani, tam kde zijete sa neda spravit nauka? a mimochodom 7.7.2007 na Juliane mala svadbu moja sestra a mozem na tento hotel povedat len same pozitiva :-)
Odpovedať
ahojky Ivanocka... uz si ani presne nepamatam kedy sme tam boli asi to bol september.a poviem ti to sme necakali ze to tak treba skoro vybavovat.Vyzdobu ja osobne by som chcela zlato - kremovu - bielu tak sa mi hodi na jesen... a na osobu nam nevedela presne povedat kolko bude stat lebo to je individualne ci budeme chciet svedske stoly a ake jedlo si vyberieme ale tak sa to pohybuje okolo 550 - 600 sk.Povedala ze na svedsky stoloch sa da dost usetrit. Nas zaujimalo hlavne kolko ludi sa tam vojde lebo budeme mat dost velku svadbu a ci by sme mohli mat aj okruhle stoly a tak ...dalej sme sa pytali co mozeme doniest z domu ake potraviny atd. sak urcite tam este pred svadbou tam pojdeme po viac info :-) A ty by si aku vyzdobu chcela? koho budes mat kameramana a fotografa?
Odpovedať
ahojky , tak presne pre to iste som chcela aj ja svadbu :) pre okruhle stoly a velky parket a pre zlato kremovu vyzdobu :-D , hosti planujeme mat 130, chcceme aj svadske stoly, fotografa budeme mat Foldyho, a kameramana z drevenej dedinky..meno neviem:) len este nemame skupinu :-( a neviem ani koho ;-( inac k tej vyzdobe - este zvazujeme aj oranzovu vyzdobu , alebo ja by som chcela aj cerveno vinovu, ale drahy nie ]-( a co a mi na tom nepaci , je to prosrtedie z vonku :( no a aj wcka nie su v bohvie akom stave... ale na taku svadbu je to najidelanejsia miestnost....inac zasnuby si uz mala ?:)
Odpovedať
evka vy uz mate na takyto neskory datum rezervovanu skupinu???? =-) =-) =-) prosim posli mi kontakt na Gerock, lebo mi nad nimi zvazujeme, len som si myslela ze este mame cas... :-S dakujem x-)
Odpovedať
ano zasnuby su uz za mnou. najprv sme sa zasnubily len my dvaja a potom sme spravily este take oficialnejsie zasnuby pre rodicov :-) pridala by som aj viac fotiek do svojho albumu ale ja neviem zmensit fotky tak zatial tam mam len jednu. a ty ivanocka si uz mala zasnuby?
Odpovedať
...uz pomalicky zhanate aj saty, lebo ja si myslim ze na saty je este skoro. ...poradte :-)
Odpovedať
ahojky , nie ja si myslim ze na satky mam este cas..a chcem ist mrknut do blizkeho zahranicia ;-)
Odpovedať
aj ja rozmyslam nad blizkym vychodom ;-) , lebo som pocula ze tam maju krasne saty a ani to tak vela nebude stat ako v pozicovni. a predsa ked su tvoje tak aj sa lepsie citis ked ich budes mat na sebe iba ty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte michalovcanky a nevesticky z okolia, napriek tomu ze nebudem mat svadbu 11.Okt.2008 Zempl. Šírava - Kamenec, ale 30.8. 2008 na Vojenskej zotavovni, tak pridavam k vam do diskusie. Takze sumar sumarum mame vybavenu hudbu, salu a fotografa:))) a na ostatne snad este mame cas. Kedze tiez zijem mimo MI, tak pocas Vianoc sa chystam si ist vyskusat saty...som tiez uvazovala nad satami zo "zahranicia" ale koniec koncov som sa rozhodla, ze si predsa len poziciam...predsa len v salone mi ich upravia na psotavu, a pri moje vyske, to bude urcite potrebene:))) tak prispievajte napadami, ench sa inspirujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojze zienky, ja mam dobru krajcirku ktora mi tie satky popripade upravi..a je rozdiel dat 10 za pozicanie a 5 a su moje..a nema ich nikto na sebe len ja... mam skusenost s poziciavanim, ze kamoske pri tancovani stupilil na saty, tie sa jej roztrhli a ona musela zacvakat pokutu.... alebo co ak vam niekto na ne nieco vyleje??? =-) =-) a predsa ked uz su tie satky moje , tak ma to tak trapit nebude, a ked to preziju v zdravi , tak ich dufam predam za dobru cenu... :-p
Odpovedať
Dakujem Janka ze si pridala a vitam ta medzi nami :-D aj ja mam taky isty nazor na kupu siat ako ivanocka... :-) a hlavne co sa tyka tych penazi je to fakt velky rozdiel a sikovnych krajcirok je dost.ja mam vysku 173 cm som dost vysoka ale dufam ze nebudem mat problem zohnat saty na moju vysku a postavu.skor budem mat problem s topankami aby som nebola vysiia od mojho buduceho xixi :-)
Odpovedať
Ivanocka jedna mala prosba na teba: bude ti vadit ak si skopirujem tie 4 fotky kde je vyzdoba v zlatej farbe na Kamenci z tvojho albumu priprav ? je to uplne to po com ja tuzim...
Odpovedať
tie fotky nie su moje :-N ja som si ich tiez len pokradme skopirovala zo starsich albumov :-x a nedavno si tu vytvorila holka album aj s orange vyzdobou aku chceme... inac tu zlatu vyzdobu na kamenci asi nespravia, ja som vtedy s tou nevestickou pisala a ona si vyzdobu robila sama... martinka si priamo z MI?? 8-)
Odpovedať
ja som rozpravala s tou pani na motely a ona povedala ze maju aj zlatu vyzdobu tak dufam ze hovorila pravdu inak ma strasne sklame... nie,ja som z okresu Sobrance :-) a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky... ako som tak čítala vaše príspevky, myslela som na svoju svadbu a na to koľko som sa obehala. Ku skupine Gerok chcem poznamenať iba toľko - bola som z nich sklamaná. Aj keď sa poznáme a mala som ich rok dopredu slúbených a vybavených 22 dní pred svadbou som zistila, že to tak celkom nie je, musela som si pootm zháňať inú kapela - ale stála za to x-) Čo sa týka výzdoby ( s tou mojou som bola spokojná), ale nezabudnite dohodnúť sa s aranžerkou aj na najmenšom detaile ;-) martinka84 - Prosím pozdrav odo mňa sestru. Mohla by potom prilepiť nejakú to fotku..... :-D
Odpovedať
martinka tak ja som z okresu Mi a smerom na KE..cize opacny smer ako ty... :-)
Odpovedať
ahoj Vierka pozdravim Misu dik, ona si chcela vytvorit album ale nema ten program na zmansovanie fotiek tak sa neda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
martina84 Nepotrebuje program, stačí keď si klikne na úpravu fotiek a tam to krásne zmenši.. :-D
Odpovedať
čawte kočky ;-) neviete poradiť v ktorom zlatnictve v Michalovciach maju pekne obručky a ako dlho sa čaka za vyrobou ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak konkrétne tie naše sú z Opálu (na konci pešej zóny) čakali sme 2týždne... ;-)
Odpovedať
dakujem Vierka, tak to mam este kopu casu na vyber ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem vas poprosit o tipy na kameramana, predsa ma len presvedcili, aby sme ho mali. tak ak viete o niekom dobrom, originalnom, tak pls. poslite mi kontakt. Budem vam povdacna
Odpovedať
Janka 551, ja budem mat p.Staska(ak by mal s nim niekto skusenosti tak kludne pridajte svoj nazor na jeho pracu,mne sa celkom paci :-) ) ja bohuzial nemam na neho momentalne kontakt, lebo sa s nim dohodol moj snubenec ale hned ked sa s nim skontaktujem tak sa ho opytam ci ma volny termin na 30.aug.2008 a dam ti vediet. ma niektora z vas novinku ?Ak ano tak sup s nou...
Odpovedať
martina84: Ahoj Tinka, akú budete mať skupinu?
Odpovedať
martina84: aha, už som si to prečítala, že budete mať Pocit. A nevieš náhodou, ako hrá Pyramida?
Odpovedať
ahoj slniecko, mne sa zda pyramida celkom v pohode, len ci uz tiez nebudu mat vsetky terminy obsadene ;-) alebo uz ju mas istu???necitala som vyssie.. :-N
Odpovedať
ahoj slniecko je mi luto, ale tuto skupinu vobec nepoznam...a odkial su? ;-)
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?