Svadba 13.7.2013

Ahojte dievčatá, nakoľko sa tu strácam a už ani neviem kto všetko má svadbu v ten istý deň ako aj my, tak to sem dávam. A môžeme sa tu nájsť, kontaktovať, písať si a vymieňať si názory a skúsenosti. Čo všetko už máte nachystané? :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@mistom Ahoj, my budeme mať vtedy svadbu a ak mám byť úprimná, zatiaľ nemáme nič :D A čo vy, ako ste na tom?
Odpovedať
Tak my máme už miestnosť, kostol, kameramana, DJa, fotografa a catering :D my sme to aj preto tak ponáhľali, lebo odchádzam na pár mesiacov preč, tak aby sme to mali všetko už vybavené a po príchode už len zajednám šaty, prípadne kúpim, zoženieme oblek, vyrobím výzdobu a bude :) a kde budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa k vam...my mame miesto hostiny, fotografa, video, starejsieho, DJa -taky zaklad. Plus som sa uz bavila aj s vizazistkou a skusala saty - vlastne uz aj o tych som rozhodnuta :) Nemyslim, ze sa velmi ponahlame, riesm to ked je chut, cas a priestor...
Odpovedať
tak tak :) nie je to to tom ci sa to niekomu zda prirychlo alebo priskoro, ide o to ci sa to nam tak paci a ci mame z toho dobry pocit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mistom @simulik89 Budeme mať civilný obrad u nás v Galante a hostinu tiež buď tu v meste alebo v niektorej dedine naokolo, to ešte rozhodneme podľa toho, aké cenové ponuky nám pošlú. Fotografa som už tiež našla, ale ešte musím presvedčiť snúbenca o tom, že aj on chce mať fotografa na svadbe (nenávidí sa fotiť) :D A takisto už mám pomaly na pláne ísť si skúšať šaty, na to sa už veľmi teším (tak dúfam že nebudem sklamaná). A vlastne, jednu vec mám už istú, make-up mi bude robiť sestra :)
Odpovedať
@katesocka tak to si ten tvoj moze podat ruku s mojim :D nema rad fotenie a ak sa aj foti tak vzdy robi nejake ksichty alebo vaznu tvar :D ale teraz sme boli na predsvadobnom foteni a aj ked sa toho najskor bal, tak sme ho vzali do botanickej zahrady kde nikto nebol a tam sa odviazal, tak snad aj na nasej svadbe sa odviaze :D kazdopadne je to lepsie ako pred dvoma rokmi, vtedy bol taky hanbos hanbaty :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mistom ach jaj to máš dobré, môjmu radšej ani nepoviem že chcem predsvadobné fotenie :D proste on vyhlásil, že keď nájdem fotografa za !!!100 EUR!!! tak ho môžem objednať... skoro som mu povedala že ruším svadbu :D :D :D
Odpovedať
@katesocka to su chlapi, aj ten moj ostal pekne prekvapeny ked som mu zacala ratat co bude kolko stat :D ale pochopil to nastastie a uz aj sam nieco objednava ale vlastne ten moj bol zhrozeny ked sme spolu boli prvykrat v potravinach nakupit veci na prvy obed ktory som mu navarila a pytal sa: to ako to ze to vsetko tolko stoji :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mistom Tak môj vôbec nič neriešiť ohľadom svadby, stále len hovorí, že veď máme ešte čas a to stačí neskôr a že on mi zorganizuje svadbu pár mesiacov pred termínom :D
Odpovedať
@katesocka to aj moj vravel a potom mu povedal fotograf ze ma uz vela terminov na 2013 obsadenych, potom aj kameraman to iste, ked som pisala do jedneho salonu ohladom siat a napisali mi ze uz maju par zajednanych na dany den, tak mu to doslo :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! som rada, ze som Vas tu takto v skupinke nasla... my tiez planujeme svadbu, na leto 2013. nemame este ani len pevne stanoveny termin, lebo ja este podla numerologie a feng shui zistujem, ktorý den by bol najidealnejsi... zatial sa mi nedari zistit jeden, tak asi vyberiem podla toho co mi je sympaticke a bude to zrejme toho 13.teho... ako z toho vyplyva, kedze nemame termin, nemame ani nic ine.. :-( moj drahy hovori, ze kedy to naplanujes, vtedy to bude.. takze je to viac menej na mne.. vlastne mi to aj vyhovuje :-) len neviem, kedy sa do toho pustim.. myslele som, ze v zime po novom roku staci, ale asi nie.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata este mam otazku: akej farby bude Vaša svadobna vyzdoba??? ja som rozmyslala nad striebornou, ci kremovou, no teraz ma v albume "mistom" zaujala aj žlta...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby, pridavam sa k vam, aj ja my mame svadbu na plane na 13.7.2013, moj buduci manzel najskor hisacil pre cislo 13., ale nakoniec pochopil po mojom urgumentovani aj on, ze to je skvele cislo v roku 2013 :D 13ka stastne cislo mojej sestry, 7ka moje no co dodat? super kombinacia :)...mame zatial zajednane: kameramana, fotografa, DJ, starejsieho, moje saty, kadernicku a vybrany uces, coko fontanu, zakusky, buduci tyzden idem na matriku a na stretko s hotelom, my to mame komplikovanejsie tym, ze moj buduci manzel nie je slovak :/, no nikdy by som nemenila :)
Odpovedať
@kikinkam ja mam cisto bielu, trolilinku zlatej :)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, no to uz mate toho dost :-o a ja nic. ake bolo vyberanie siat? ja sa na to uz chystam, obzeram fotky na nete, ale asi to nebude lahke..a myslela som si, ze vsetci to robia na poslednu chvilu a je to este skoro..no asi nie... uz by som sa mala rozbehnut.. :-) my mame zatial len predezne vybrany podnik.. tento tyzden to tam pojdem zajednat, nech mame aspon nieco :-)
Odpovedať
ahojte nevesticky:) aj ja sa pridavam k datumu 13.7.2013:) podla mna je super:) co uz mame: miestnost, matriku(no zatial tam mame len ziadost kvoli datumu), DJ, fotografa, video, zajednana vizazistka, zajednana navrharka na saty-no stale neviem presne ake chcem, ale to je este cas:) dajte navrhy na farebne kombinacie vyzdoby...mam nejake predstavy ale ale nie som pevne rozhodnuta:) len viem na 100% ze si ju urobim sama, z agentury bude len to najnevyhnutnejsie-teda pozicanie gulatych stolov, obrusov na ne, navlekov, sukne na stol a slavobrany-bo obrad mame v zahrade:) ostatne bude v mojej rezii, milujem vyrabanie veciciek a viem ze ked si to spravim sama, zarucene nikto nebude a ani nemal tak ozdobenu salu...:)niektore agentury a ich vyzdoby su smiesne:) stale to iste: masle na stolicky, organza, servitky...bez napadu a este si za to pytaju take sumy-nejde ani tak o tie peniazky ved sa vydavame len raz v zivote ale ide o napad :) tak drzim palceky pri planovani:)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, neviem sice odkial ste, no nepoznate nahodou niekoho, kto mal svadbu na krytej terase hotela Phoenix v Trnave?? a myslite, ze je blbost mat svadbu vonku? moj drahy mi argumentuje, ze sa tam roztopime, ked bude take teplo ako tento rok...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak pridávam sa k vám nakoľko máme spoločný termín svadby 8-) teším sa na vymieňanie skúseností a rád. Stanka
Odpovedať
@kikinkam ja som saty kupila cez net, lebo ja absolvujem oslavu 2x raz na SK, raz v krajine mojho buduceho manzela, takze som to vyriesila rovno kupou ako platit za pozicanie a to zhananie a skusanie 2x :D....ja idem mrknut utorok salu, hoci som tam uz pisala mail, dufam, ze to mam booknute, ak nie, hladam dalej :) ja som tiez chcela mat svadbu vonku, no ak budu horucavy ako tento rok, tak radsej budeme vnutri pred tym upekom hehe ten tvoj drahy to dobre povedal...vnutri je istota, ci je hic, ci prsi, tak nebudeme spekulovat :) a bohuzial nepoznam nikoho,kto mal svadbu v TT :(
Odpovedať
Profilova fotka
no co baby, co mate nove? ja som si bola tento tyzden skusit prve svadobne saty.. na fotke sa mi pacili, no na mne uz tak nie.. asi som do nich nizka :-) ved mozete posudit.. :-D no a v sobotu ideme obehat predbezne vybrane podniky a snad si jeden uz aj vyberieme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, takze este som len zacala hladat salu a uz sa mi vsetko komplikuje... Polokrytu terasu vo Phoenixe som najprv vymenila za priestranne priestory restaurácie Maxim v centre Trnavy, kvoli ktorým som bola ochotna menit dátum svadby na august, kedze v juli su tam zatvorení.. no ked nam tam povedali ze 45-50eur na os.+tvrdy alkohol +150eur rezijne naklady, tak som si to rozmyslela a hladala dalej... Vám sa to nezda prilis?? Kolko Vás vyjde hostina na osobu? No a teraz sa mi zapacila jedna sala blizsie k nam, kde nam predbezne povedali ze menu vyjde 26eur, co je skoro polovica, tak este o nej nieco pozistujem a snad tá uz by mohla byt konecna.. a potom podla volnych terminov uz sa konecne rozhodne datum, lebo uz do nemoty to menit nechcem.. :-) A Vy kocky co mate nove???
Odpovedať
@kikinkam tak to je celkom dost 50E na osobu...my sme sa rozhodli ze si urobime svadbu na krasnom mieste mimo mesta je tam len pekny penzion a naokolo priroda, dalej od mesta na juhu Slovenska:) sme zo zapadu, no chceli sme sa brat niekde inde. A hosti tam ubytujeme a mozu do rana bieleho spievat a tancovat, nikoho nebudu rusit:) povolili nam doniest vlastny alkohol aj ovocie aj zakusky a slane vecicky, ale nealko musime mat od nich no dokupime liter na hlavu a zvysok budeme mat male flasky, nebola som nadsena ale nedalo sa inak bo nam nechceli dovolit ani alko, ale to povolili ked tam ubytujeme hosti. za salu neplatime a budeme tam mat aj obrad a za ten tiez neplatime...takze kompromisy urobila aj jedna aj druha strana:) ale to prostredie je carovne:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lili19 no dobre ste to vymysleli, to je fajn.. ja som tiez chcela mat nejake vynimocnejsie prostredie -vonku, ale nakoniec som upustila od svadby na terase (hoci krytej) a budeme to mat vnutri. chcela som vonku aspon obrad, ale kedze priatel a jeho rodina chcu cirkecny sobas, tak ani ten nemoze byt vonku, no co uz,.. nas rozpocet nam neumoznuje vsetko co by som si zelala, tak som zvolila dufam najlepsiu z tych lacnejsich variánt... budeme mat hostinu vo vedlajsej dedine, blizko nasho mesta -serede -tam bude obrad, no tam je to celkom pekne a prijemne prostredie.. a budeme mat okruhle stoly, 7070tak z toho sa velmi tesim.. menu tiez bude za rozumnu cenu, zahrna tusim 3 chody, nealko, pripitok a kavu a slane, kolace a alko mozeme mat svoje.. plus prenajom priestorov, co je 70eur... a navleky 1,50eur. a zvysok vyzdoby si budem robit sama, uz som na nej aj zacala pracovat.. ak chces, mrkni album.. Vy aku budete mat vyzdobu a komu si ju davate robit???
Odpovedať
@kikinkam mrknem si album urcite:) my budeme mat civilny obrad vonku ale hostina bude uz vo vnutri v penzione, pre istotu chceme vo vnutri:) vyzdobu si budem robit urcite sama, milujem vyrabanie takychto veciciek a strasne sa na to tesim:) maximalne si prenajmeme stoly a obrusy...navlekom by som sa rada vyhla no myslim ze budu musiet byt kvoli tomu ze v penzione maju cervene stolicky co mi ale vobec nevyhovuje, a je to skoda, ale co uz nemozeme mat vsetko:) a zatial to mam premyslene tak ze budeme mat DJ-om nasvietenu salu, no neviem aku farbu zvolim mozno jemno fialkovu alebo ruzovu a vyzdoby bud necham v prirodnej bielej a k tomu kontrastnu nejaku hnedu a malicko doplnkov vo farbe nasvietenia...este neviem presne a ako sa poznam to 100x zmenim este:))) a na zemi v tej miestnosti su parkety tak ta hneda by sa tam hodila a ozivim to kriklavou fialovou alebo ruzovou na stoloch a chcem na stoly zrkadla, to sa mi velmi paci:) zatial:))))
Odpovedať
Profilova fotka
@lili19 no dobra predstava, ja to chcem tak nejak podobne.. ako si uz videla, na vyzdobe uz som zacala pracovat :-) len teda z kazdeho mam zatial len par kusov, takze este sa narobim.. esteze ma to bavi.. my budeme mat farbu vyzdoby hnedo-smotanovo-bielu, len neviem ake k tomu kvety.. urcite budu nejake na stoloch no neviem ake.. chcela som velke biele pivonie, no zavraj rychlo opadavaju, tak mozno hortenzie alebo co.. neviem ale aku farbu.. mozno by boli pekne v ruzové, aby to nebolo fadne.. a biele navleky mat urcite budeme, mne sa to zas paci a okrasli mi to ten priestor..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@kikinkam @lili19 @27zlaticko27 @lucy1105 @mistom @katesocka @simulik89 aj ja sa pridávam :) Tiež máme termín svadby 13.7.2013 a stanovili sme si ho dnes :D Plánovali sme v júli, ale dnes sa to vykryštalizovalo potvrdením sály :-) Takže máme zajednanú sálu, živú kapelu a koláče :) Asi zaostávame, ale zasnúbili sme sa iba pred mesiacom, tak musíme dobiehať :) Vy už určite, ako čítam, máte v tomto čase všetko povybavované :) Takže.. ako ste na tom? na čom sa mám zamerať? :)
Odpovedať
@adka13 tak ja mam uz dlho dlho zajednaneho fotografa, kedze to je kamarat tak sme to riesili hned...kameramana takisto, lebo LK studio ma stale plne, tak to sme riesili velmi rychlo, DJ je rodinny znamy, takze ten bol preto tiez rychlo vybaveny a kedze dedina kde sa chystame byvat a kde bude aj svadba je malinka, tak aj so salou a starostom nebol problem :-) oznamenia sme vyhrali v sutazi takze to uz tiez mame a minuly tyzden som zacala uz skusat saty, od pondelka do februara mam skusky, potom sa trosku este zameriam na skolu a ako posledne doriesime vyzdobu a ostatne drobnosti..a este sa chystame na veltrhy, aby sme mali lepsiu inspiraciu a mozno natrafime na zlavicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mistom no pekne, vidím, že ma toho ešte veľa čaká :-) Na veľtrhy by som aj ja chcela ísť, takže dúfam, že to aj časovo budem stíhať :-)
Odpovedať
@adka13 urcite je dobre tam ist :-) teda dufam ze ma nesklamu, lebo sa tam tesim :-) drzim palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence pridávam sa k Vám...aj my máme svadbu 13.7. a máme zajednaný kostol, hotel Bankov, DJ, kapela, fototgraf, kameraman a rezerváciu na zákusky. Po skúškovom sa vyberiem obzrieť Užhorod, aby som neľutovala,že som nebola ani pozireť a možno si aj niečo vyberiem.Ak nie skúsim svadl.salony v KE. Inak naskytla sa mi možosť isť do Turecka na trhy. Nemá niektorá z vás infošky, či aj tam sa daju splasiť svadobné saty?Velmi by ma to zaujimalo...:)majte sa pekne.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?