Svadba 13.9.2014

Profilova fotka
Nevesty kto máte svadbu na tento termín, čo všetko už máte nachystané ??? :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@ladyflybird my mame tento termin, a mame zatial iba miestnost, kostol, dj-a a fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme tento pekný dátum a k dnešnému dňu máme: Jeden druhého..:) kostolík, sálu, dj, fotografa, snúbenec oblek, ja svadobné šaty, kameramana, matriku vybavenú a teraz konečne trochu voľno..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubacik89 uz mas aj saty ???? :) my mame tiez iba salu fotografku, dj-a,starejsieho, a cakam zasielku s pierkamy, :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majluc tiez mame tieto hlavne veci zajednane, no uz sme mali problem na urade, chceli sme svadobny obrad o 16tej hodine, no uz bolo obsadene tak budeme mat az o 17tej
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyflybird hej hej šaty mám, vyberala som na Valentína a aj som vybrala, mala som ich na sebe asi 30,ale našla som tie, pri ktorých som urobila, že wauuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bubacik89 zavidim, ja co som doteraz skusala ani pre jednych som nemala ten pocit, skor opacne, cim skor ich dat dole :D tento tyzden ocakavam pierka, uz som zvedava :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam svadbu 6.9. 2014 a máme zajednanú sálu, jedlo, sobáš, hudbu, kameru, fotografa :) Ja mám už rezervované svadobné šaty, kúpené popolnočné šaty, svadobné topánky, svadobné balerínky... Drahý už má motýlika a traky ušité, teraz sa oblek zháňa :) Pierka vyrobené, svadobná kytica je už doma, darčeky pre hostí vyrobené a aj výzdobu pomaličky vyrábam... A už máme zaplatenú aj svadobnú cestu :) Ale je toho kopec čo všetko je treba ešte... Tak držím palce pri vybavovaní...
Odpovedať
Profilova fotka
Uf tak to mám čo doháňať... Mi chceme tiež svadbu v septembri, no nemáme ani len presní dátum, nie to ešte niečo naviac.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyflybird neboj sa ten super pocit príde,keď nájdeš tie pravé..ja som si myslela, že je to nemožné, lebo mám netypický veľkosť ale podarilo sa..:) a akej farba pierka? my teraz riešime výzdobu asi staroružovej a púdrovej farby...
Odpovedať
Profilova fotka
@zdenfulka úplne som vyvedaná z miery, že aká si šikovná..:) ja by som chcela ísť teraz kuknúť topánky,ale ja chcem cyklaménové, tak neviem kde zoženiem...:)
Odpovedať
Profilova fotka
@zdenfulka sikulka :) ja momentlane bojujem s vyberom siat , je to ovela tazsie nez som si to predstavovala... a tiez som zacala vyrabat ozdoby
Odpovedať
Profilova fotka
@bubacik89 no budeme mat bielo zlate, aj vyzdoba bude zlato biela, rozmyslam ale ci nemam k tomu skombinovat troska hnedej :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
My uz mame kostol, miestnost, DJa,fotografa,zajednane zakusky a tortu a na poste cakaju svadobne balerinky :) Budeme mat tiez zlato bielu vyzdobu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez mame, salu, kostol, hudbu, svadobne saty, ozdobu do kostola, ozdobu na auto, a pierka pre hosti, vyzdobu budeme mat cyklamenovo bielu, ale tiez mame co dohanat,,
Odpovedať
@zuzkalujza ja mám tiež 13.9. a vôbec sa neplaš, všetko sa dá stihnúť.. :-) ja mám všetko len "rozrobené"....
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem ci plasit alebo nie asi zalezi odkial si my sme mali mat svadbu este pred tyzdnom 13.9.2014 mali sme to u farara termin zarezervovany a ja som mala saty inak nic.A minuly tyzden som zistila ze uz ani jedna sala v blizkom ci dalekejsom okoli nieje volna na tento termin bola som dost v soku dokonca aj 4 fotografi ,ktorym som sa ozvala mali uz obsadene tak som sa nato vy.... a presuvame ju o mesiac lebo nemame na vyber.A to som o svadbe vedela od minuleho septembra sme uz mali u farara termin tak ak mozem poradit rezervujte si hlavne salu co najskor a ak mate vybraneho fotografa :-) @zuzkalujza @1990zuzana
Odpovedať
My máme tiež tento termín a dosť nás všetci doplašili, že sme sa neskoro rozhodli. Ale keď sme začali vybavovať tak sme zistili, že až tak hrozné to nieje. Ale ak chce človek najlepšieho DJ, kameramana či fotografa v okrese tak to musí riešiť aj rok až rok a pol dopredu. Náš prípad to ale nie :-). Už máme zajednaný objekt kde bude obrad aj hostina. Máme vybavenú matriku. Komunikujeme s firmou, čo nám zabezpečí cattering a výzdobu a máme zajednaného DJ a fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
@aneta132 @wera01 Tak my sme zacali vybavovat vsetko hned v january, co sa tyka saly bol iba ten termin volny co sme chceli, to sme mali stastie, horsie to bolo na matrike, tam sme si uz museli dat na 17:00 obrad lebo vsetky ostatne terminy boli obsadene, nastastie fotografku sme vedeli vybavit bez problemov, a DJ sa nam sam ponukol:) no so starejsim uz bol obrovsky problem, uz bol kazdy obsadeny, no potom sme zistili, ze aj u nas je jeden starejsi, uz aj on bol obsadeny, no potom sa mu ten termin uvolnil, tak hned sme ho zajednali. pierka maju dojst dnes, :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a oznamenie kedy budete rozdavat ? :)
Odpovedať
Oznámenia budeme dávať koncom mája. Cez leto budú všetci po dovolenkách tak aby mali dosť času sa na to pripraviť :-).
Odpovedať
Profilova fotka
@wera01 ja som planovala cez leto, no neviem kedy presne :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa vydavam 13.09. a nemam nic, len miesto na obrad, a predbezne rezervovanu salu :) a ked tak citam vase komentare, tak to asi nestihnem(e) :))
Odpovedať
@marask neboj stihneš :-) Keď sa už človek rozhodne, že do toho ide a začne vybavovať tak sa to rozbehne :-)
Odpovedať
My máme sálu, miesto obradu a koláče
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si povieme "ano" v tento krasny datum :) zatial mame fotografa, kameramana, salu, kostol, kolace, kvetinarku,hudbu, vybratu agenturu(tam este musime zabehnut kvoli zalohe). Ja mam zajednanu kadernicku, kozmeticku, su nam jasni svedkovia ... Mame predstavu o satach a obleku, ale este to neriesime :) buduci mangel ma motylika, traky, manzetky :)
Odpovedať
fíha, niektorí ste riadne popredu! :D ...my máme sálu (tam sú v cene už aj čašníci a výzdoba), kostol, koláče, perníky ...a riešime foto a hudbu,...šaty a oblek zatiaľ neriešime .... popravde ja viac ako tú svadbu riešim diplomovú prácu, aby som stihla júnové štátnice, keďže končím zároveň VŠ :-)
Odpovedať
my mame salu na obrad, salu na hostinu, kapelu, fotografku, svadobne saty a celkom dost z vyzdoby. Ale este nemam : kadernicku, maskerku, kvetinarku ani cukrarku......takze asi tak na pol ceste...:)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka168 kvetinarku budem vybavovat tento tyzden, a kadernicku,kozmeticku neriesim, totiz to mi urobia v salone,kde ma budu aj obliekat, aspon mam po starostiach, :D
Odpovedať
to mas super - vsetko v jednom :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme tento termín :-) zatiaľ máme zajednanú sálu, fotografa, ja líčenie. tento týždeň chcem ísť na matriku a budúci týždeň vyberať šaty ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?