Svadba 14.2.2015

su tu nejake nevesty s tymto terminom ?
Odpovedať
Rozmýšľame nad týmto dátumom :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my!! presúvali sme zo 4. októbra 2014 :-)
Odpovedať
@ewinaski super vidim ze nakonec niesom sama a co ako uz mate aj nieco cci este máte cas? my si este davame na cas troha :D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka2521 ja si myslím, že nakoniec nás čo sa budeme vydávať v ten dátum bude kopa!! :-D keďže sme sa už poučili, že niektoré veci aj keď je ešte času netreba odkladať, tak máme ten základ - priestory, dj, kameru a fotografa, cukrárku, kaderníčku...pomaly vyrábame oznámenia a ešte máme magnetky, omalovánky pre deti, poháre a čipku+srdiečka na pierka (začala by som ich aj vyrábať ale stále sa nevieme zhodnúť na farbe výzdoby) a všelijaké drobnosti..teraz mám dosť voľného času, tak zbieram inšpirácie, občas niečo kúpim, lebo sa bojím, že keď sa vrátime za mesiac žiť na slovensko tak nebudem mať na také drobnosti na svadbu čas a už ani peniaze :-D ale ako kukám tvoje albumy, tak aj vy pomaličky zbierate :-)
Odpovedať
@ewinaski no hej pomalicky ja ma len pristory,kaeru fotografa,dj,kupeny podväzok(nahodne) a svadobny figurku na tortu.. to je asi vsetko zatial si ta len ukladam co chceme kupit ))
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaa:-) teda dufam , zajednane je skoro vsetko, len "restika" nieco este riesit...:-/ tak dufam sa to neprelozi...
Odpovedať
@zuzlicek44 super tak sa tu pomálicky zbierame :) a nejake problemy s najdenim restiky ci ?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka2521 restiku mame ( mama tam robi ), len si zmysleli ze od 23by tam mal oslavovat generálny riaditel...a tak sa boja aby si nezmyslel oslavovat uz skor...:-)
Odpovedať
@zuzlicek44 aha a vy nebudete mat noralne zabavu len malu svadu restika a tak ?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka2521 jaaj nieee, riadne zaba do rana :-)) restika sala, to som myslela ako jedno dokopy...:-)) Budeme mat normalka, klasicku :-)
Odpovedať
@zuzlicek44 jáááj jasne :))) a saty si kedy pojdes skusat ?
Odpovedať
Profilova fotka
no to este rozmyslam..ci ist skusat..alebo rovno dat sit...neviem..ty si natom ako? kedy budes vyrabat oznamka? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzlicek44 no my budeme mat s vlastnej foto a fotit sa ideme cca oktobri takze az vtedy... a saty poskusam a dam si usit podla foto...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikushka2521 potom sa tesim na foto-) uz vies aj konkretne kde ides sit?
Odpovedať
este ai nie ale mam dva vybery take ze zatial.. @zuzlicek44
Odpovedať
Profilova fotka
no ako ?.-) chystame chystame:-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?