Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky.aj my máme svadbu 15.05.2010. :-) my máme zatial zajednanú sálu,fotografovať nás bude kámarát,tak to máme o starosť menej.u nás treba prísť za farárom 3 mesiace pred sobašom,a sa dohodnúť.čiže to budem riešiť až v novom roku.aj svadobné šaty tiež až v novom roku,my povedali v salone že koncom februara mám prísť,že dostanú novu kolekciu,čiže tiež mam zatial od šiat pokoj.čo ma teraz trápi je kameraman a hudba.my chceme mať na svadbe dj.tak sa asi idem poobzerať tu na nete či nenajdem dačo zaujmavé.a v stredu chceme ísť k zlatníčke obzreť obrúčky,už sa teším ked ich budeme mať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty!Aj nas datum je 15.5.2010 a uz sa na to velmi tesim!My mame zatial zajednanu salu v Tatrach, ale dozvedeli sme sa o urcitych problemoch v danom hoteli, takze neviem, ci este nebudeme zajednavat novu salu niekde inde. Tak trosku starosti... Okrem toho mam kadernicku, nechty, vyzdobu a kyticku. Naberam inspiraciu z tejto uzasnej webovej stranky a od kamaratiek a znamych. Teraz vybavujem hudbu a fotografa. Na saty mam este cas, ale urcite si pojdem urobit prieskum, hlavne sa tesim do Spisskej Belej, lebo mam na ten salon dobre referencie. Boli sme uz pozerat nejake obrucky a rozmyslame nad oznamkami, ale vsetko je vlastne na urovni rozmyslania, doladovania, este nic konkretne. Ked tu citam, co vsetko baby mate vybavene, tak by som sa mala zacat snazit!Prajem vela sil, optimizmu a stastia pri vybere!
Odpovedať
hufici, aj ty mas uz toho dost :) ja nie som este ani tam :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes sme boli obzrieť obrúčky,aj sme si vybrali a za tyždeň-dva by mali byť.tak som zvedavá aké budú ked budú hotové. :-)
Odpovedať
ahojte, je vobec mozne zajednat si hudbu rok dopredu? alebo tristvrte roka, co ak sa dovtedy nieco stane? tiez nad tym rozmyslam ale asi by som ani nemala klud ze ci to naozaj bude platit ked tak skoro dopredu, je to diskutabilne pretoze ako pisete potom uz je vsetko dobre zajednane ale ja by som im asi kazdy mesiac volala ci to teda plati 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivanka, určite je to možné, je lepšie si to zajednať skôr ako neskôr a potom smutne kukať, oni sa ti asi týždeň pred svadbou ozvú čo a jako, takisto foto a video. vybav si všetko hneď a nebudeš mať neskôr starosti ;-)
Odpovedať
:-) ja to mam v plane si vsetko zajednat dopredu povedala som si ze tri mesiace do svadby chcem uz iba oddychovat:D co aj tak nebude mozne si myslim ale ok, len hovorim mam taku nedoveru v urcite veci ze sa budem bat ci mi to nezrusia alebo podobne veci ale to uz som asi paranoidna vsak, ved predsa musi to zajednanie byt aj nejak podlozene aby keby naaaahodou, ci ako to chodi?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
u nás nebol s hudbou problém, mali sme známych a foto-video sme zaplatili zálohu na daný termín, dostali sme papiere od toho a týždeň pred svadbou sme sa na všetkom dohodli, veľmi dobre sa nám s nimi pracovalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme vcera volali kapele, ktoru sme chceli a nema v maji, juni, juli volny termin. Takze fasa. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
inac mam len salu (este nie je zaplatena zaloha) a fotografa.
Odpovedať
vsetkym v BA: zaujimalo kde v BA mate salu rezerve, aby som zbytocne nechodila :-| Mam jeden tip, tak neviem ci to tam je este volne, neboli sme pozriet zatial.... dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte.........ja by som tiez chcela mat svadbu 15.maja ale akosi na tento termin uz nemozem zohnat salu neviete poradit v Trencine daku salu pre cca 90 ludi dakujem....ale je to celkom pekny datum veru
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, môžem sa pridať?:-) tiež máme svadbu 15.5.2010. Ja som najskôr chcela začaťzajednávať až od nového roku, ale poradili mi, že všetko lepšie je zajednané aj rok dopredu. Svadbu budeme mať veľkú - cca. 170 ľudí tak so sálou som mala riadny problém, všade na nás pozerali či nám šibe. V hoteli Dolphin v Senci mali voľné, ale malú sálu, potom ma napadol aj stan, no ale taká cenová ponuka že ma skoro natiahlo. Riešime si všetko sami, pre našich to bude prekvapenie:-) Ale stihla som sálu, fotografa, kameramana, hudbu, starejšieho a dokonca mám už aj vankúšik na obrúčky:-) šaty budem riešiť až v novom roku.
Odpovedať
ahoj odporucam skvelu cimbalovku z bb, slancikovci
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, môžem sa pridať? My tieť máme svadbu 15.5.2010 cca do 100 ľudí, už sme zajednali kameramana, fotografa, kapelu, starejšieho, sálu - na začiatku októbra idem zaplatiť zálohu, inak na budúci rok už majú dosť plno, čo ma prekvapilo, že tento termín mali voľný, kostol, kvetinárka a výzdoba predbežne zajednané. Už sme stihli kúpiť manžetové gombíčky, postavičku a nejakú drobnosti na výrobu menoviek. Niektoré veci ako šaty, oblek budem riešiť až po novom roku iné priebežne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :D Aj my plánujeme svadbu na 15.mája :) Som trosku nesvoja,pretoze pred mesiacom sme pochovali babku a nebude to ani rok po pohrebe.Dátum síce ešte zajednaný nemáme ale v ten deň máme aj výročie tak sa nám to zdá romantické.Jediné čo máme zajednané je kameraman a šaty.Je to náš veľmi milý sused a priateľ.Nieje síce profesionál ale robí krásne videá aj foto.Ak máte niektorá kontakty na miesta na hostinu atd.v okolí Prievidze budem vám veľmi vďačná
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj ja mám svadbu 15.5.2010 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj alenka.k, vitaj v klube :-) ako si na tom s prípravou?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja, aj ja:} :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte....ja mam salu, fotografa, video, hudbu...teraz intenzivne rozmyslam nad farbou vyzdoby...ale neviem sa za rozhodnut :-|
Odpovedať
Ahojte :-)....tak ja mam salu,kostol,hudbu,kameru,fotografa,kadernicku,topanky,pohare,cakam na svadobne saty,ktore pridu v polovici novembra,teraz vyberam oznamko a zhanam veci na vyzdobu saly...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) ja mám zatiaľ zajednanú sálu, kapelu, starejšieho,kameramana,fotografa, kaderníčku, výzdobu a kvety a nejaké drobnosti. Pomaly to pribúda a vybavuje...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj vrabciak....u mňa je to trošku iné, ja už mám všetko, okrem pozvánok a pohárov- svadbu sme museli presunúť 2 týždene pred svadbou, toto ja náš druhý termín, tak už nám chýba len to na čom sme mali dátum- už len čakám kedy ten deň príde a neviem sa dočkať...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ako? s nám to pomaly blíži:-) ja si tiež riešim veci priebežne, som na celú organizáciu sama, no vlastne pomáha aj nastávajúci, keďže pre našich to má byť prekvapenie. My máme zatiaľ sálu, hudbu, kameramana s fotografom, aj starejšieho, sami sme si robili menovky na stoly pre 170 ľuidí, aj opierka už máme, tiež som ich robila sama a tiež stužky na fľaše vína na výslužky. Najprv som chcela všetko prenechať agentúre, no zistila som že ma to strašne baví a je to super pocit keď si to vyrobím sama:-) Začalla som s pierkami, a nakoniec si budem robiť aj podbradníky...
Odpovedať
Ahojte baby, pristupujem do klubu na 15.5.2010 :-) My sme dnes boli potvrdit datum na matrike, zajednali sme fotografku, no a salu az koncom roka, tam kde chceme hostinu nam povedali, ze staci az kocom roka, ze nedava este rezervacie, tak snad nam to nikto nevyfukne. :-| No dalej mam dohdonuteho kadernika, vizazistku a saty rozmyslam, ze pojdem az v januari na sv. veltrh a mam to vsetko pod jednou strechou a nemusim behat. Najprv som sa bala ze bude neskoro ale kamosky ma presvedcili, ze to v pohode staci a dokonca maju byt aj nove kolekcie siat takze to asi necham na januar.
Odpovedať
Profilova fotka
sigsauer, nebuď tajnostkárka a šup menovky a pierka do albumu :-) sme sa pekne rozrástli :-D mám už chaos, že kto je kto, takže dopredu sa ospravedlňujem ak sa niekoho viac krát spýtam na to isté ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka...ja tiez rozmyslam, ci nepockam az na veltrhy, ktore budu v januari...vraj sa tam daju zajednat veci za super ceny...uz som ale trosku nervozna, ked citam ako napredujete s pripravami.
Odpovedať
tinka podla mna minimalne saty pockaju do januara, nemusis byt nervozna, salonov je dost :) ani si nebudeme vediet vybrat :) akurat je dolezity fotograf, sala, kostol prip. matrika, ostatne nejako neriesim, len zbieram inspiraciu, kadernika a vizazistku mam v rodine, preto to uz mam zajednane, inak by som s tym neponahlala. Obrucky budeme riesit tak isto az v januari. No a drobnosti ako pohare...tiez asi na veltrhu. Akurat vyberame oznamko, ale to asi tiez netrva dlho, zvyknu to firmy posielat do 3 tyzdnov uz vyrobene nie? Teda my si nebudeme robit vlastny navrh, vyberieme co je na nete, paci sa mi Pemas. A ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka: salu, hudbu, foto a video mam zajednane, po termin obradu v kostole mame prist az v januari, nasi nakupili alkohol a objednali cast kolacov od nejakej znamej...mam predstavu o obruckach, momentalne uvazujem nad typom siat a farbou vyzdoby... oznamka ti do 2-3 tyzdnov urobia...ja ich najprv skusim navrhnut sama a ked sa mi nebudu pacit, tak nejake objednam...najprv ale potrebujem tu nestastnu farbu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?