Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby prave nam prisiel mail od pana farara,mali sme mu za ulohu napisat preco si jeden druheho berieme za manzela a dostali sme znamku 4-, vraj nas chce vyprovokovat. no snazim sa to brat z humorom dobre nie? :-)
Odpovedať
ja tu budem aj cez týžden len v práci nebudem :-D
Odpovedať
A mne sa asi tiez občas podarí sem nakuknúť... ale pri tých všetkých povinnostiach ozaj len občas :-)
Odpovedať
Ahojte, ako správna budúca nevesta, aj ja som sa dnes zaregistrovala na tejto úžasnej stránke. My máme termín svadby 19.9.2009 o 16.00 hod. Už nám pomaly prihára, kalendár je plný rôznymi termínmi a akciami. Denne sa inšpirujem na tejto stránke rôznymi nápadmi. s pozdravom a prianím veľa šťastia snúbencom praje Zuzana
Odpovedať
Profilova fotka
zuzula33 - to je neštastie,že si túto tému objavila až týždeň pred naším vysnívaným termínom :-) tu majú baby super nápady a dobré rady:) he, kočky,ktoré sem nakuknú až po svadbe - všektým veľa štastia, nech nám neprší!!!! už sa to blíži!!!joooo!!!!
Odpovedať
zuzula33 Ozaj škoda, že až teraz si sa ku nám pridala My máme sobáš tiež o štvrtej... takže budeme naraz paničkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my máme sobáš o 16:30 a ked sme si ho boli rezervovať na úrade, trošku som bola sklamaná, že ta neskoro...ale teraz som rada že aj o pol piatej lebo tie skoršie termíny by som nestíhala vôbec vôbec nič...teraz mám problém, či vôbec všetko stihnem ako chcem...tak som zvedavá...
Odpovedať
Profilova fotka
babule a my o 14.00....ja asi ani spat nebudem
Odpovedať
Profilova fotka
humba fuuuha, to by bolo pre mna veľmi skoro....ja som tiež chcela okolo tej druhej ale teraz som rada, že to tak skoro nie je...
Odpovedať
Aj mne mamina vravela, že čo tak neskoro... hlavne preto, že ostatné časy už boli obsadené :-D a preto, aby sme všetko stihli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby mi sa zase ideme fotit az po obrade tak preto tak skoro a kedze sa streteme s rodinou a kamosmi co sme ich dlllho nevideli,tak chceme aby ta svadba trvala co najdlhsie,a co vo svadobny den chcete stihat? teda ja okrem toho ze pride ku mne vizazistka a obleciem si saty asi nic ine...
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 aj my sme tak boli, že ked sme boli nahlásiť sobáš, tak bol len posledný voľný termín o 16:30....ale teraz mi to vôbec alebo vôbec nevadí a som aj rada....
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj my budeme mat sobas o 16tej, takze sa k Vam pridavam... Babyyyy uz len tyzden! Odpadnem, strasne rychlo to ubehlo... Ja idem na 8:30 ku kadernicke, vizazistke o 12:00 sa stretavame s fotografom, potom tie ceremonie s rodinami a potom ide sa na obrad a oslavovat :-D
Odpovedať
rosannar: presne aj mne to úplne vyhovuje :-D humba: Stíhať? No ja napríklad ráno ku kaderníčke, o 9.00 mám byť u vizážistky. Potom rýchlo domov obliecť a šup na fotenie, cesta tam asi tak niečo cez pol hodku, nafotiť, rýchlo ešte natočiť koniec na úvod DVD (už sme začali, len to nie je dokončené, lebo musím mať oblečené svadobné šaty), cesta na miesto hostiny asi tak 45 minút, narýchlo pýtanie nevesty, požehnanie od rodičov a šup do kostola... asi toľko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my o 15,00:) máme taký zlatý stred pozerám:) ja mám kamošku kaderníčku doma a môj účes je vlastne jej svadobný dar,takže upravovať ma bude počas celého dna:) a malovanie zmáknem sama,skôr budem mať plný budúci týždeň,inak sa teším až bude po,ale i to,že sa stretneme a zabavíme s ľudmi,ktorých chceme mať na svadbe. a chcem aby trvala poriaaaaaadne dlho! :-D
Odpovedať
ahojte.. pridala som dalsiu fotku.. vcera som si kupila bizu konecne a dnes som si vyskusala ako by to malo vyzerat.. tak som si urobila narychlo doma uces, dala som si celenku, bizu a akoze "zavoj" a nafotila sa.. asi si dam takyto nejaky uces..tak sa mi to paci celkom.. tak mozete mrknut.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
aha uz chapem no ku mne pride domov baba co mi urobi vlasy aj makeup, potom pockam na zenicha pojde sa do kostola na obrad,potom to je cca30 minut na hostinu,tam zjeme polievocku,zatancime si nas prvy tance pustime hostom prezentaciu s nasimi fotkami a my sa pojdeme hned za rohom do parku na hodku fotit. takze ja myslim ze casovo stiham :o) dufam
Odpovedať
tak ja zacinam nasu sobotu uz skoro.. o 6 kadernicka o pol 9 makeup, o 10 fotenie, o 13-tej stretavka hosti-prve jedlo, o 15-tej sobas, o 17-tej hlavne jedlo, 20:30 dalsia porcia, 21-22:00 tombola, 23:00 odcepcenie a redovy, 00:00 svedske stoly a zabava az do rana bieleho :) taky nejaky program dna mam predbezne :-)
Odpovedať
baby a ten prvy tanec (valcik) sa tancuje po polievke, alebo az po hlavnom jedle? Mate uz vybratu pesnicku na neho?
Odpovedať
po jedle podla mna... a my este pesnicku nemame..
Odpovedať
my tanec budeme tancovať až po celkovom jedle, ale nie hned, treba trošku odfuknut :-D vybranu hudbu už máme, dúfame že to stihneme docvičiť
Odpovedať
Aj my až po jedle a malej prestávke... Pieseň už máme a tanec tiež... tie hodiny tanca boli na niečo dobré :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my cakame aj babatko takze nevieme, ako to bude s redovym....ci budem vladat...od lekara mam navyse nakazany telesny pokoj x;( ale asi redovy bude, no pomalsi, ladnejsi, aaaaaa...prezliekat sa mozno nebudem x;o) uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
i my sme chodili na tanec, hehe...tak snad som to nezabudla x;o)
Odpovedať
olifček No mne akurát dnes ráno zahlásil, že on si to už nepamätá :-S
Odpovedať
Profilova fotka
simonka hehe, u nas je drahy ten, co si pamatam ked sme na tanecnu chodili, mne sa vsetko miesalo, hehe...ale tak valcik snad zvladneme, ze jo? x;o)
Odpovedať
Myslím, že áno :). Trošku to ešte precvičíme doma :-D
Odpovedať
Ahojte, ja som tu uz dlhsie nebola. Mame svadbu 19.9.09 o 15:00. Pozerala som predpoved pocasia a ma prsat :-( :-( :-( . Chceli sme sa fotit vonku. Baby poradte prosim, kde sa budete fotit vy? Dakujem.
Odpovedať
palculienka, ja stale dufam ze nakoniec to pocasie predsa len vyjde a fotecky budeme mat aj z vonku... Skus oslovit nejake hotely, ci by ste sa v pripade dazda tam mohli ist fotit...
Odpovedať
palculienka: Tak my sme to s naším fotografom vymysleli tak, že sa pôjdeme fotiť do jedného krásneho kaštiela. Bolo naším snom tam mať svadbu,lebo ma tam drahý požiadal o ruku a je to prekrásne miesto, ale sú veľmi drahý. Tak sa tam pôjdeme aspoň fotiť... vnútri je to krásne a vonku je taký parčík, tak ak nebude pršať, pofotíme sa aj tam. A ešte stále dúfam, že pršať nebude....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?