Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
helou :) o svadbe...:)
Odpovedať
niečo som začítala, že o starejšom my tiež nebudeme mať starejšieho, je to také trápne, my budeme mať takého organizátora, ktorý bude celú svadbu koordinovať a robieva nádherné odobierky. My to chceme v takom vážnom duchu, nie šašoviny si robiť z novomanželov.
Odpovedať
my tiez...bola som na jednej svadbe - ked to robil DJ - ale fakt uplne u toho spravil frasku...aj podakovanie rodicom - bolo to uplne trapne...vobec to nebolo mile a dojemne..takze takto by som dopadnut nechcela :) preto to tiez dame niekomu z rodiny...
Odpovedať
presne tak, zosmiešňovať nevestu a ženícha je to najtrápnejšie čo môže byť
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my nebudeme mat starejsieho vobec, v rodine nikto vhodny na to nie je a tiez sa mi zda divne, ze by to mal robit niekto cudzi, hoci vacsinou to tak funguje... My budeme mat len kamarata, ktory bude druzba a on bude mat nastarosti trosku usmernit niektore veci, ale nie ze "odmoderovat" celu svadbu, to sa mi vobec nepaci, u nas bude zabava zalozena skor na tancovani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata nejako sa nas tu vela nenazbieralo? ze by naozaj majova povera? na teme april 2009 je ovela viac scadobnych adeptiek co mate nove, ribike ty ako, prepdpokladam, ze pracujes :) ja uz mam konecne vybrate saty a uplne ine ako som si niekedy davno vysnivala ale su krasne
Odpovedať
micinecka: možno sú to aj povery, ale skôr si myslím, že nás bude podľa mňa asi toľko koľko aj po iné roky. Veľa báb sem začne písať až neskôr, keď už sa veci pred svadbou budú viac hýbať.
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka ano - aj my sme to minuly rok velmi prezivali - i ked v podstate este je dost casu ;-) boli to velmi pekne pripravy, ja som rada ze uz to nie je ako kedysi - ze sa vsetko "zbuchava" narychlo - ale kto chce -moze si na to dat viac casu a koho to bavi aj sa vyhrat s pripravami ;-) inak k poveram - my sme to tiez dost rozoberali a povercivych ludi je tolko - a povier okolo svadby este viac - ze by ani svadby nemohli byt...naprikad - perly=smutok, farby - rozne - kazda znamena snad nieco zle.. alebo aj kvety.. mat ruze sa neodporuca, ani kaly, ani tulipany... no proste - zhrniem to - my sme sa minuly rok zhodli na tom - ze povery vymyslali v minulosti stare dievky :-D zo zavisti :-D :-D Ale zistili sme - ze "majova povera" vyplynula z nasledujuceho...v davnejsich dobach - ked sa tazko pracovalo hlavne na poliach a podobne - sa casto stavalo - ze v neskorsich zimnych mesiacoch januar,februar,marec...vela mladych dievcat otehotnelo neplanovane (dlhe zimne vecery bez TV, kina urobia svoje :) ) no a tak bola rychlo svadba -zvacsa v maji...lenze prislo teplo,jar... a trebalo zacat tvrdsie pracovat aby bola uroda a tieto dievcata casto o svoje dietky prisli, alebo tym, ze islo o manzelstva cisto z dovodu tehotenstva a dotycny si az tak velmi nerozumeli...stali manzelstva na slabsich zakladoch.....- no a tak vznikla povera - ze majove manzelstva su nestastne. :) to je cele...
Odpovedať
Profilova fotka
No a este davnejsie, v maji velmi nebyvali svadby, bolo to aj preto, lebo uz zacinali prve prace na poli a nebol velmi cas robit nejaku svadbu (v minulosti trvala aj cely tyzden), ale tiez presne neviem ze z coho je ta povera Inac veeeeeeeeeeeelmi davno bol maj mesiacom mrtvych, ale pochybujem ze sa to spaja s tym, ta povera je urcite novsia :)
Odpovedať
Profilova fotka
po vasich vysvetlenich poveram neverim!!!! :-D co je horsie moj drahy ma dnes poriadne vytocil a pokazil mi cely den :-(
Odpovedať
ahojte májovky. kašlať na nejaké povery, ved aj s majom, či bez mája sa rozpadávajú vzťahy. je to v ľuďoch a nie v nejakom mesiaci. a myslím, že je to najkrajší mesiac v roku. ved už len tie fotky medzi rozkvitnutými kvietkami.....
Odpovedať
Ahojte kocky,som tu viac menej nova,tak Vas zdravim.Aj ja som majova a uz sa velmi tesim.Ved maj ja mesiac lasky.Hura. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ta vítam medzi nami! jasnéééé, nie je čo riešiť máj je lásky čas... :-D ja sa tiež veľmi teším. Veď aj starosti okolo toho sú príjemnými starosťami.
Odpovedať
Suhlasim.Ja sa pripravujem uz od augusta a stale mi nestaci.A ked vidim tie nadherne fotky nevesticiek tak sa neviem dockat.hi hi
Odpovedať
no to verím. ja si napríklad robím sama výzdobu sály a stále si len dokupujem nové veci. keď moja predstavivosť je veľká.... Kúpim akúkoľvec malú "prkotinku" a hneď si viem povedať, kde ju dám. neviem, či je to až také dobré, som zvedavá, ako budem "lietať" pred svadbou a či si všetko zapamätám kde som čo chcela dať..ale ja sa na to teším. najradšej by som si to už teraz robila( kým to mám v pamäti :-N ). ja sa pripravujem asi nejaký ten rôčik ( lebo som tak rok zasnúbená), ale naostro je to asi dva mesiace.
Odpovedať
ahojte, ja som uplynula majovka a ked som sem uz mrkla a par prispevkov precitala... jeeej, to boli casy, ked som vsetko chystala ja :-) Tak vam aspon zazelam vela inspiracie pri pripravach, dobrych ludi okolo seba a co najmenej nervov, ked sa to priblizi ;-) uzivajte si pripravy, ked bude po svadbe, bude to zvlastny pocit, ze uz niet kam volat a niet co vybavovat :-) bude vam to normalne chybat :-D
Odpovedať
dakujem vivere.Ja ti želám krásny manželský život a veľa krásnych chvíľ strávených spoločne s manželom :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si tiez myslim ze netreba poveram verit, oni totiz funguju len ked si to niekto vsugeruje ;-) my sme vybrali koniec maja hlavne kvoli pocasiu, ze je celkom velka sanca ze bude pekne a relativne teplo. Len som potom zistila, ze mi tyzden pred svadbou zacina skuskove, takze to bude sranda hehehe :-D
Odpovedať
janka, dakujem
Odpovedať
ani ja na povery neverím, sú to blbosti, štastie každého je v jeho rukách. Do mája máme presne pol roka, myslím, že je čas rozbehnúť prípravy naostro. My sa práve chystáme ísť si objednať obrúčky.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa tak strasne tesim, ze mojmu to uz ine poraiadne na nervy a vcera sme sa kvoli celej svadbe posekali som satle zavesena na nejakych strankach, v kazdom obchode ozeram co by som dokupila do vyzdoby a hovorim mu co som zase nove vymyslela, nakoniec mi povedal, ze sa so mnou neda o nicom inom ani rozpravata a tak ma to urazilo!! :-( no ja sa nedam, zorganizujem si to cele sama ked ho to nezaujima a bude, chlpai k tomuto asi naozaj nemaju vztah
Odpovedať
mici: presne tak je to aj u nás!!!!!!!!! Keď príde ku mne do izby a mňa vidí zavesnú na laptope, hneď sa mi posmieva, že len okolo svadby pozerám veci a že už o ničom inom sa ani nebavíme. :-D
Odpovedať
ahojte baby...tak u nas je to presne to iste....tiez sme sa minule kvoli tomu riadne pohadali a mna to vtedy dost vytocilo...namiesto toho aby boli radi, ze sa o to starame, tak im to este aj vadi...aaach ti chlapi... :-|
Odpovedať
oni to tak neprežívajú ako my, ja už všetko riešim bez neho, len mu poviem, že pôjdeme tam a tam ja to zorganizujem, vytelefonujem a on je rád
Odpovedať
ahojte kocky. aj ja som majova... :-) budeme mat svadbu 9. mája v Kosiciach. Velmi sa tesim..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vam naozaj vasi nastavajuci nepomahaju? Dost ma to prekvapilo, co ste pisali, neviem teda, ci som ja nejaka vynimka alebo co....ale my vsetko planujeme a vybavujeme spolu. Jedine co som vybavovala sama boli moje saty. Obrucky napriklad vybavoval moj priatel sam, pred tym sme ale samozrejme dohodli, ze ktore, fotografa tiez vybavil on, muziku a salu sme spolocne...Ved svadba sa tyka oboch rovnako, preco by to mali vybavovat len zeny? O nasich predstavach o svadbe sa spolu rozpravame a tesime sa. Ked jeden z nas pride s nejakych napadom, tak ho proste prediskutujeme a dohodneme sa co a ako. No ja teda nemam pocit, ze by som svadbu planovala sama, dufam teda ze nas tu je takych viac ;-)
Odpovedať
hanycka: mne môj drahý pomáha, to áno, ale čo sa týka organizácie, že kedy sa čo pôjde vybavovať je na mne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
*AHojte, ja som tu nova, ale tiez majovka a pridavam sa k heslu STOP POVERAM! :-p Ak si clovek vezme nespravneho je jedno, ci v maji alebo kedykolvek inokedy..... No a pripravy ja neviem,... ja mam pocit, ze je este toooolko casu a len tak obzeram. Asi az po Novom roku to zacnem intenzivne riesit ..... ale aspon jednu vec uz mame istu a tou je druhý maj :-)
Odpovedať
makovnik: tak si vyplň dátum v pase
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko baby :-p Fuj ta hnusna robota,nebolo mi lepsie na PN-ke???Nevadi...medzi casom som zmenila pocet svadoobcanov zo 4O na 7Oosob a z restiki taktiez nic nebude,budem mat salu na futbaovom stadione :-) gool :-) Mam uz hudobnikov,kameramanov,fotografov dvoch,starejsieho uz asi zajtra a pomali sa musim zamerat na vyzdobu--lebo si ju budem robit sama,dalej zhanam chladiace auto.... :-( Saty budu az koncom novembra...no fakt uz mi z toho sibe...popri robote nemyslim na nic ine iba co musim este zohnat... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?