Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Moja babka dneska zapotila, že na našu svadbu bude mrznúť. Pankrác, Servác, Bonifác...
Odpovedať
:-D :-D :-D tak to si kupime kozuchy ja som si dala usit pre istotu bolerko keby bolo zle pocasie
Odpovedať
ahojte..ja mam svadbu tiez v maji, 30. 5. a dufam, ze pocasie bude peken..chceme sa ist fotit do bohunic do kastiela, teda aj vonku v zahrade hlavne, ak teda bude pekne.... ako ste na tom s pripravami?ja mam pocit, ze este toho kopu nemame...
Odpovedať
ahojte! no, a čo ak bude pršať? =-) my sa chceme ísť fotiť do Rajeckých Teplíc do kúpeľov Afrodita. Dá sa tam fotiť aj vo vnútri- keby pršalo a pod., alebo vonku- je tam krásna záhrada. ja mám stále pocit, že nestíham a nič nemám. nemám ani len oznámenia hotové... Neviem ako to prežijem - už teraz ma bolí brucho, keď si spomeniem na ten stres a frmol :-(
Odpovedať
janka, neboj, vsetko postihas. ja som oznamka vyrabala cez velku noc a stacilo. ti co budu na oslave o tom vedeli, takze oznamko to uz len sformalizovalo ;-)
Odpovedať
co sa tyka oznameni, o ktroych tu bola rec, tak ja uz pomaly rozdavam....je to moc skoro?a svadobnych hosti uz tiez pozyvame, este nejake 3-4 navsetvy a malo byto byt vybavene..chcem mat radsej vsetko ksor, lebo od 15. mame skuskove, takze bude toho kopec aj v skole, tak nech nemam potom zbytocne stresy...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Ja mám uz len 11 dni a musim este vyrobit menovky a pierka.. ;-) Donna:,,no budes mat toho asi dost, ked este aj skola....držim palce... :-)
Odpovedať
cauko my ideme dnes kupit alkohol a vodu, zajtra chcem skocit objednat kyticu a v nedelu pojdeme pozyvat, uz nech je to za mnou cela ta svadba :-p
Odpovedať
aj ja si casto vravim, nech je to uz za mnou...ale potom si tiez poviem, ze ako mi bude chybat to take napatie a predtsavy co sa s tym spajaju...uz 100x som si v hlave premietla co a ako bude prbiehat...casto sa pristihnem ako sa pri tych predstavach smejem :-N
Odpovedať
ja som svoj život rozdelil na ten pred a po svadbe... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa uz hroozne tesim na den D... Mam rada všetky tie priravy, ale niekedy si tiez poviem, že nech je to uz za nami.. ;-) ..pekne je aj to pred aj to za a hlavne SVADBAAAA... :-D
Odpovedať
ahojte, ja prave dorabam posledne dve menovky, mam objednanu kadernicku, manikuru, pedikuru, vsetci su pozvani uz nam chyba dotiahnut do konca par veci ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to si aj ja hovorim, nech uz je to za nami..nikdy ma nenapadlo, ze budu problemy s nasimi a priatelovymi rodicmi a toho sa asi najviac obavam a som kvoli tomu v napati..jasne, ze aj kvoli inym veciam, co este nemame vybavene.... evulka: diky, snad to zvladnem....
Odpovedať
mne uz zacina byt smutno, ze tie prirpavy uz o chvilu skoncia :-( ja by som si ich este chcela uzivat ... ale uz sa zasa velmi tesim, ze konecne si budem uzivat ten moj = nas zivot :-)
Odpovedať
Dievcence drzme si palce aby ten 11.den 2.5.09 bol slniecny, bo som videla predpoved na 10 dni a pred nasou svadbou bude 4 dni prsat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Minutka:...aj ja som videla to počasie....no ved uvidime...
Odpovedať
evulka.v - dnes je tam zmena www.weather.com alebo sloven.domena www.pocasie.pozri.sk a hlasia slniecko, tak sa mozme tesit ;-) Hned mam lepsiu naladu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Minutka:..pozerala som to..no veru, nálada sa zlepšila.. :-D
Odpovedať
a 30.maja ako ma byt, neviete?
Odpovedať
donna111- predpoved je na 10 dni dopredu takze este neviem.ale neboj,teraz sa vyprsi :-( a potom bude pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj damy, ako ste pokrocili s ppripravami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.... Tak ..my uz finišujeme...ešte dnes alkohol a v piatok ovocie a to bude asi všetko... Sa už hroozne teším, aj ked to pocasie ...asi bude pod mrakom.. ..no nevadi....aj tak bude uuurcite super... ;-)
Odpovedať
tak my uz mame tiez vsetko, uz len v piatok pred svadbou kupit ovocie a domov nejaku sunku a tak inak baby ako mam uzemnit moju svagrinu, ktora sa mi do vsetkeho montuje???? napr. my nebudeme tancovat, pusti sa iba nejaky podmaz pri veceri, ale ona stale naraza na tancovanie, hoci by asi iba ona jedina tancovala s manzelom svojim :-p zacina ma stvat poriadne
Odpovedať
donna111: ahoj , takže aj ty študuješ? je mám akurát zajtra skúšku z práva.. ešte ich mám 4 ..ako sa ti darí skĺbiť školu a svadbu? všetci mi vravia, že som si mala dať svadbu na jún a nie na 30. máj. ewwe: však keď sa dohodneš so skupinou alebo Dj-om čo chceš ,tak oni to urobia ako ty chceš a na ostané sa vykašli. Ja mám tiež podobné "scénky" v rodine. Chodníky nám napríklad pôjdu hrať terchováci -už sme sa s nimi dávno dohodli a aj napriek tomu sa niekto nájde komu sa to nepáči( vraj prečo sme si nedali iných.. 8-( )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak máj je už pred dverami, tešíte sa? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Všetkým nevyhovieš doležité je presadiť si to svoje...Švagrinka už mala možnosť sa realizovať na svojej...no nie? :-)
Odpovedať
janka 2106: no, ja studujem na pedagogickej, takze to nie je take strasne ako pravo, to by nemal byt taky problem, no popri tom este brigada, nezda sa to, ale je toho dost...ale inak pre toho, kto si robi len skolu tu co ja, tak to neni narocne..ja mam ucitelstvo pre 1. stupen... inak aj mne hovorili, ze nech si to dam po skuskovom, my sme zatial mali len nejake 3 priebezne pisomky, ale z tych predmetov este budeme mat skusky..takze to neubuda zatial..:( no ale chceli sme uz byt spolu v lete....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Tak sa predsalen nasli nejake nevesticky, co sa vydavaju 30. maja ako ja, tesim sa:-) My so snubencom si do svadby kafrat nedame, budeme mat mensiu svadbu 29 ludi, hudbu si vyberame sami, program niekomu zverime, ale priebezne na to myslim a vacsinu veci vybavujem ja, bo ma to bavi:-) Saty mi uz 2 mesiace visia v skrini, oblek tiez, vacsinu veci teda mame:-) A 8. sa stahujeme do nasho buduceho spolocneho byvania, tak sa velmi tesim:-)
Odpovedať
tak my nebudeme mat hudbu ani dj, pustime si iba taky podmaz nejaky na cd čku, kedze planujeme iba obrad a veceru, tak neviem co furt svagrina trepúe ze chce tancovat, ked z 27 ludi chce tancovat iba ona, ale kaslem na nu, presne ako ste pisali, mala moznost realizovat sa na svojej svadbe, a ja som jej do toho nekecala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Skus si to nevsimat a na svadbe ju surovo zrus. Do kolkej planujete byt? Idete potom aj niekam na svadobnu cestu? My mame 29 ludi, aj tanec, ale na svadobnu nejdeme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?