Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré autíčka ste si vybrali,až na to,že ja autá vôbec nepoznám a neviem si tie vaše ani predstaviť :-D :-D nové mám to,že som si dnes vybrala krásnu bižu a zajtra si ju idem kúpiť,sa tešíííím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty máš nové čooo??? =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam nove nic :-/ tusim :-D a aku bizu? a kde si ju objavila?
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra ju dám do albumu,uvidíš :-D objavila som ju v Galante Maji,v sobotu nám dojde stolár namontovať kuchyňu,taká som nervózna jak pes,lebo som ju ešte vôbec nevidela :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no konecne, ja len cakam, kedy dojde kuchyna :-D no som aj ja zvedava, ale bude urcite super
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa toho bojím,vôbec si ju neviem predstaviť :-| dúfam,že ju dobre spravil,lebo sa mi zdal nejaký pribrzdený :-p dnes sme kúpili spotrebiče,zajtra si ideme pre ne x-) ,už sa teším,keď dojdeš s lentilkou na fafčo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no musime dojst co najskor okritizovat vyber :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čakám,čakám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kedy sa stahujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no,my sme to chceli stihnúť do svadby :-D :-D :-D ,ale bude to ešte v bojových podmienkach :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, takze uz o chvilku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o chvíľku,ale prvé týždne budeme bývať jak cigáni :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale co, hlavne je ze uz vo svojom
Odpovedať
Profilova fotka
my tak teraz byvame. az v sobotu sa snad dokonci kupelna konecne. uz mi to na mozog lezie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je už ochvíľu,už to nejak dobojujete a zas sa budete sprchovať vo svojom :-D ooočko,aj ja teraz idem pod sprchu,tak sa odmlčím,čaves zatiaľ
Odpovedať
Profilova fotka
:-D papa zatim
Odpovedať
baby ste tu? Potrebujem poradiť
Odpovedať
nazdo andzi, o com, skus, ci poradim
Odpovedať
ahoj skipi: však už som taká domotaná, že neviem...už mi z tej svadby preskakuje.
Odpovedať
a z coho alebo z koho ti preskakuje
Odpovedať
z toho, že si chcem dať na seba asi všetko, čo existuje a potom budem vyzerať ako vianočný stromček, mama ma odhovára aby som si nedávala závoj, ale včera som zistila, že ho všetky budete mať.
Odpovedať
andzi tak to ta ukludnim / ja nebudem mat zavoj... a ak myslis bizu, tak presne toto som riesila dnes s maminou, takze to spravime tak,ze na skuske siat,tej finalnej tam zobereme vsetku bizu a budeme skusat, co bude ok a coho uz bude vela...
Odpovedať
andzi, inak velmi podobny naramok ako mas v albume budem mat aj ja :-)
Odpovedať
skipi: no nakoniec ten náramok mať nebudem, :-D :-D :-D ty budeš mať štras?
Odpovedať
heeej, budem mat stras, aj nausice a nahrdelnik mam tiez taky,ale to neviem, ci uz nebude moc, lebo ja mam na satach kamienky, takze aby som fakt nebola jak diskogula :-) vsak skusim uvidim a ty preco nebudes mat ten naramok? ci vobec nebudes mat stras
Odpovedať
hej, vôbec nebudem mať štras, lebo budem mať takú korunku akú mám v albume a k tomu sa štras nehodí. Ale však ten náramok možno neskôr využijem aj ku spoločenským šatám, či nie?
Odpovedať
tu korunku, co ma baba s peknym ucesom? velmi pekna...a to hej tam sa stras nehodi... podla mna ten naramok sa da nosit aj normalne, ze ja sa ho chystam nosit aj do roboty..
Odpovedať
hej, tú korunku budem mať. Ty budeš mať čo vo vlasoch?
Odpovedať
ta korunka je velmi pekna... ja mam zatial kupene vlasenky s kamienkami,, ale uvidim ci ich pouzijem..
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, konecne mame piatooooooook :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?