Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • jikus-ale zasa klobuk dole pred kamosmi,ze si dli zalezat a vymysleli hovadinky pre vas...to je super, aj ked chapem,ze asi ste mali dost 🙂

• jikus - este dnes idem volat kameramanovi a fotografovi a este nejake drobnosti na vyzdobu dokupit a pak uz len satky vyzdvihnut, kolace, ist vyzdobit salu,....ale dolezite veci by uz boli vybavene 🙂

• jikus - vy ste si kolko casu dali na fotenie?
    domi a vy kolko planujete?

• Sponzor fóra
  • skipi - no ja ratam hodku a pol max dve

• a kam sa idete fotit?

• ideme do budmeric, co je od nas asi cca pol hodka cesty max.

• čaute baby, už stresujete?
    Domika- ty si budeš sama zdobiť sálu? Ja rozmýšľam, či vôbec stihnem si ísť vyzdobiť sama kostol a to chcem dať len návleky na 4 stoličky a mašle na lavice. Sálu by som si netrúfla, lebo neviem kedy by som ju išla vyzdobiť.

Jika - vôbec na tebe nebolo vidieť, že by si v šatách trpela. Žiarila si.

• skipi - my sme sa fotili na korze, tak od 11.45 do 13.45

• budmerice su pekne... 🙂
    andzi a ty este nestresujes??? 😉

• andzi - ani ja by som nestihala vyzdobovat salu, vyzdoboval nam ju hotel a ja som len potom v sobotu vyslala dve kamosky, nech usporiadaju na stol darceky s menovkami a nech rozhadzu trocha kamienkov po stoloch

• skipi: aj ja už stresujem ale v zásade sa už veľmi teším, hoci cez víkend som sa nervačila kvôli svokrovcom, ale už som v pohode. Čo si na svadbu neurobím a nevybehám sama, tak to mať nebudem.

• andzi suhlasim s tebou, ze co si neurobis sam....ale zasa vies, co uz mas....
    domi a teda aj ja ta obdivujem,ze si trufas zdobit miestnost..to budes robit den skor alebo v sobotu???

• andzi - ano, budem si zdobit salu, oni mi v tom zariadeni nastru stoly a ja si uz dorobim ja sama

skipi - hej budmerice su krasne 🙂

• skipi - ja budem robit salu den predtym, nastastie nemaju ziadnu akciu ten piatok, takze si to v klude vsetko pripravime

• jaaaj, tak to potom ano...som si myslela, ze v sobotu, lebo to by si asi vstavala o 3tej, aby si stihala.... ale aj tak si sikulka 🙂

• Sponzor fóra
  • sak jasne, no lebo este superwoman nejsom, aby som stihla vsetko v jeden den a dakujeeeeeem, sak uvidime aky bude vysledny efekt 😃 😃

• caute, ste este tu baby jagy??? 😃 😃 😛

• ja sa tu niekde obsmietam 😃

• sak som si vsimla, este ze si sa zastavila aj tu,lebo by som musela zakrocit 😛

• zakrocit? a akym sposobom?

• no to si necham radsej pre seba, nemusis vsetko vediet ....

• 😛 😛 😛 to su mi tajnosti 😃

• no sak nemozem vsetko prezradit , musim si nechat daco do zalohy 😉

• nikto tu nie je ale ja musim zakricat do celeho sveta : Jitka,tie fotky súúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúúúúúžaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasnééééééééééééééééééééééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !!!

• leni, kukala som predpoved na sobotu a ma byt 23 a slnecno....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• baby, dá sa niekde predpoveď počasia aj na 16. mája?

• andzi to neviem, na weather.com je predpoved na 10 dni, ale to tiez nie je berna minca, to sa vela krat zmeni...

• ahojky babky 🙂

• jikus - bozeeeeeeeeeeeee nadherneeeeeeeeeeeee fotocky, asi sa uz asi po sty krat opakujeeeeeeeeeeeeem ale su proste uzasneeeeeeeee 😉 😃

• caute. pridavam sa k nazoru, ze tie fotky su nenormalne krasne 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov