Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • Ahojte zienky, mozem sa pridat? Citam vas na tajnasa a nemala som odvahu pridat sa. Az teraz 😃

So Skipi si piseme, mame svadbu den po sebe, ja v piatok 5.6. v Kamile.

Pekny den zelam a fakt ma Jika naaadherne fotky

• ahoj miska. super, ze si sa pridala. 🙂

• ahoj miska, no pekne od teba ze si sa odtajnila 😃 😃 😃 😃 vitam ta v teme 2009.... 😉

• Sponzor fóra
  • dakujem Domi 🙂 ked ono to je tazke, vy ste tu uz rozkecane a do toho vam vstupit. No ale podarilo sa 🙂

ako sa mas? Nervozita stupa? Ake mas vlastne pocity, tak uz tesne pred terminom?

• miska a datum 5.6. ste povodne chceli alebo ste boli "nuteny" mat?

• caute babky 🙂
    miska vitaj medzi nami, super, ze si nabrala odvahu
    a dakujem vaaaaam, ja sa z tych foto tiez nenormalne vytesujem, uz som ich videla asi 50x 😃 problem je len, ze este stale ich nemam v rukach, vcera ich bol len bracek vybrat a fotografka ich potom hodila na net, tak som si ich odtial stiahla 😉

• ooo chceli, ja som sa uz daaavno rozhodla, ze moj den bude piatok.

• ahoj jika. a kedy ich budete uz mat?

• miska, inac je zaujimave to mat v piatok. ludia maju o den dlhsie na zotavenie 😃

• miska z toho si nic nerob, ja som sem tiez tak vhupla medzi babky, oni uz boli spolu zabehnute, ale hned som sa chytila jak sa hovori, teda aspon dufam 😐

mam sa fajn, no trosku som nervozna, ale to len tak sem tam, ked si na daco spomeniem 😃 no sa tesakujem, ze jake to bude krasne a tak

ajoj jikus - prosim ta kto vas vlastne fotil, lebo tie fotky su neskutocne 🙂

• no, no, no, aj ja som k tomu takto pristupovala 😃 a co uz budes robit v piatok na vecer, no vyberies sa na svadbu 🙂

• miska - o ktorej mate sobas?

• ooo - no oni uz su, ale ja ich vsetky uvidim az buduci tyzden v stredu 😞
    domi - pani Jancovicova - pekna fotka.com

• jikus - ok, dakujeeeeeem 😉

• ooo o 17,00

Jika, aj si si vyberala, ktore vam vyvola, alebo to si vy zabezpecite?

• Sponzor fóra
  • jika - to je za chvilku 🙂 to uz vydrzite 🙂
    miska - v kamile vas zosobasia? ci niekde v kostole to mate?

• ooo - vsetko mame v Kamile. Sobas o 17,00 a nasledne potom hostinu v Gourmete (tusim sa to tak pise)

• miska - no vyberala nam ich ona - 40 ci 50 uz ani neviem 😬 , tie vytlaci do albumika + cd so vsetkymi fotkami

• miska - budete mat krasnu svadbu 🙂

• miska - hej, tusim sa to tak nejak pise 🙂
    jika - kolko budete mat asi fotiek?

• všetky budeme mať krasnu svadbu a Jika mala kraasnu svadbicku 😉

Uz sa len modlit za pocasie. Juuuj, ani neviem, co urobime, ak by nam nedajboh, prsalo

• miska - kde sa budete fotit? a kto vas bude fotit?

• tam v areali Kamily sa budeme fotit a bude nas fotit Katka Pavlickova, velmi zlata kocka a ma aj pekne foto, tak uvidime, co vykuzli z nas 🙂

• miska - ma aj nejaky web? vobec mi to meno nic nehovori

• baby, drzim vam hroooozne pästicky, aby vsetko dopadlo tak ako ma 😵 ale musim sa priznat, ze som uz aj rada, ze je to za nami a teraz si s manzelikom uzivame taku kraaasnu a zalaskovanu pohodu 😵
    ooo - asi 500ks

• miska - dakujem idem kuk 🙂

• jikus - dakujeeeeeeeeeeeme, ale sak nejako bolo nejako bude 🙂 hmmm takze mate medove tyzdne 😃 😃 😛 😛

• Jikus, idete aj niekam na svadobku? Uz ste mozno preberali, ale som nepostrehla 😉

Babulky a vy ostatne, kam sa chystate a kedy? My planujeme Egypt, alebo som nasla Kapverdy, dost ma to oslovilo, tak uvidime, chceli by sme ist az ku koncu augusta.

• miska - mrkla som na tu stranku a budete mat krasne fotky 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov