Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooocko dakujem, dufam, ze to tak bude. Aaaale co, ved to nie je najdolezitejsia vec 🙂

• miska - no ja rozmyslam nad tunisom alebo tureckom, lebo teraz je to dost lacne tam ist, a asi niekedy v septembri alebo kedy to bude mozne 🙂

• tak som zvedava, kde si budeme nakoniec uzivat medove tyzdne 😉 budeme musiet po svadbe dosetrit a niekam si ist oddychnut 😃

• Sponzor fóra
  • miska - no my svadobnu cestu mat nebudeme, bo nemame uz dovolenku a ani cas 😞 ale od kamosov sme dostali taky romanticky vikend na nejakom hrade s masazami, sviecockami a tak, takze to bude nasa svadobna cesta 😉

• misi - to aj ja, ale je v podstate jedno kde to bude, hlavne nech sme spolu a nech si vegetime a nic nemusime riesit 😃

• Jikus a tu na slovensku to budete mat? Ci v nemecku

domi jasne, hlavne ze si s nasimi uz manzelmi uzijeme pohodicku a veget 😎

• jaaaj, ja by som uz isla na dovolenku niekam. ale musime pockat az do jesene

• miska - v Nemecku
    ooo - tak kuba uz je jasna?

• jeeej, ooo, idete na Kubu? To je super (zavidim, v dobrom samoska)

• este nieje jasna, nevieme ako vyjdeme s peniazmi na stavbu 😃

• sa nam to nejak skomplikovalo aj s bytom, lebo sme museli kupelnu spravit, lebo nam prdla trubka, tak sme ju mali komplet rozbitu 😐

• hej hej musim potvrdit, ooockovci zili trosku v stiesnenych podmienkach po minule dni, ale kriza je zazehnana a teraz maju krasnu kupelku 😃

• ooo - to je mi moc luto, ale snad sa este nieco naskrabe 😉 alebo si spravite nejaku taku len oddychovku tento rok a kuba bude po dostavani

• dominika, prd. kriza stale trva. este to len schne 😐

• jika - nooo, objavila som turecko. kraaaaasa to je. kuk obrazky 🙂 http://images.google.sk/images?hl=sk&q=oludeniz&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

• Sponzor fóra
  • 😞 tak to je neprijemne. Tiez sme prezili bojove podmienky, ale dufam, ze co najskor sa vam to podari dat do poriadku.

A potom sup na nejaku super dovcu (aj ked by to nemala byt Kuba)

• miska - kuba musi byt 😵 bez toho sa ani umret nemoze 😃

• ooo - naaaaadherne, hned by som brala 😃

• caute baby...ste sa ale rozpisali 🙂

MISKA vitaj konecne medzi nami, takto verejne 😉 aj ja sa tesim,ze si sa medzi nas pridala

jika- tie fotky su krasne, az mi behal mraz po rukach... supis...

ooocko - kuba moze byt

• skipi - si ma ty nastartovala s tou kubou 😉

• ooo, tak potom je to jasne 😃 Kuba bude, aj keby co bolo 😉

• Skipi ahoj 🙂

• ooocko - tak to sa v podstate tesim 🙂

cau Miska 🙂

• ajoj skipi, inak vcera si sa jako vyparila 😠 😛 😛

• jaaaj, nooo, lebo som riesila prekrytie konstrukcie na stane v kamile... som myslala ze je to v cene, ze tie tramy nebude vidiet, ale nie je, a co za to chcu skoro som odpadla, takze robim research po agenturach, ktora da dobru cenu...ide ma z toho picnut

• no tak toto je vazny dovod, mas odpustene 😉 sak aj ja teraz zhanam nieco na zakrytie takej strasnej steny, ktora je v tej nasej sale, ale myslim, ze v tom nebude problem, len kolko penazkov to bude stat, ale sak co uz 🙂

• ahoj skipi - dakujeme, sme sa snazili 😃 aj po murikoch som liezla v svadobnych satach 😃 fotografka na nas len kricala, aby sme boli opatrni 😃 vazne sme si to vychutnali, bola sranda, dokazali by sme sa fotit este i dalsie dve hodky 😃

• jika - to bude asi tym ze clovek sa tak uvolni, ze ani cas nehra taku dolezitu ulohu aku by mal 😉 ja som zvedava ako bude prebiehat to nase fotenie 😃

• domi a cim zakryvas stenu? daj tip, ci nepouzijeme 🙂

jika, ale asi verim,ze ked uz ste takto v meste tak uz je to asi iba o vas dvoch a je to prijemne...

• Babky, musim ist na obhliadku, ked sa vratim, sa napojim 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov