Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • skipi - to je taka biela plachta jak keby, ale vyzera to uplne v poho, lebo teraz ako sme boli menu zjednavat v sobotu tak to mali tak spravene a hned vyzerala ta sala ovela lepsie 🙂

• ok skipi, pa zatim 🙂

• pa skipi
    jej baby vam vobec nezavidim ten stres, ja si dnes po dlhoooooom case uzivam dnik, ked nemusim robit nic 😃 ako robotky dost, ale vseeetko som to odlozila az na zajtra

• Sponzor fóra
  • jikus - no pekne a my musime svadby chystat a este aj v praci makat 😃 😃

• Babulky, sorry ze taka odveci otazka, ale potrebujem helfnut, co mam napisat tym ludom, co by sme chceli aby prisli na hostinu neskor, tak 21,30?

• miska - mne ooocenko moje krasne urobila taku ako keby pozvanku sa to vola ze stravovacia poukazka,pozrem ci to nemam niekde tu v pc a ked hej poslem link 😉

• Domi super, dakujem 🙂

• miska, taketo nieco. toto je sice mojej segros, ale aspon pre predstavu http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=603040&vReferer=%2Fphotos%2Fmaja0

• misi - ooocko ti posle link, nieco podobne robila sestre na svadbu 😉

• babulky na par desiatok minut sa odpojim, idem riešiť obed. Dobru chuť k tomu vášmu 🙂

• dakujeeeeeeeeeme, podobne aj tebe dobru chut

• caute babulky moje...taaaak...uz sa nam to pomalicky blizi...behame a vybavujeme 😃 .Dufam,ze do piatka uz vsetko bude...ale myslim,ze vsetko budeme mat.Dnes by som mala ist na skusku licenia,uvidime,co a ako 😃 .Nervozita sa kazdym dnom stupnuje viac a viac 😃

• ahoj lentiiiiiii - neboj vsetko zvaldas a budes mat naaaadhernu svadbicku 😉

• kuk.

ahoj lenti, ty si uz zohnala popolnocky?

• ahoj lentilocka moja, sa nemboj vsetucko dobre dopadne 😉 a pak chceme fotocky zo skusky jafneeeee? 😛

• Sponzor fóra
  • nahlasim nastup spat..uz aj napapana 🙂

• babulky moje,dakujeeem...jaaaaaj...snad aj pocko nam vyjde v pohodke 🙂 ...hnacku zatial nemam,ale do soboty este daleko 😃

oocko-popolnocky som nezohnala,ale dam si segrine saty...su mi dobre...lebo inak by ma ai slahlo...v piatok som obehla cele mesto, Polus a nic som nezohnala 😐

• domcuricek-jasneeeee...fotecky urcite dodaaam 😉

• lentilocka - sak ine ti ani neodporucam 😃 lebo by bolo zle nedobre 😛

• aj ja som uz tu 🙂

ooo, domi, dakujem, uuuplne super napad ta stravovacia poukazka.

• lenti, inac ma napadlo prave, ze v ba, pri trnavskom je obchod, kde maju saty od vymyslu sveta. vidim to, ked idem domov z prace.

• miska - neni zac, ked mozme radi pomozeme, inak ooocko je na taketo veci macher, ona mi robila aj oznamecka aj menu aj vsetko ostatne, sikovnicek velky je ona 😉

• ooo - ja som mala odtial popolnocne satky - super vyber, ale pristup hrozny

• Lenti, aj na Obchodnej maju plno siat, je to obchod smerom na Kollarko, po pravej strane, pred byvalou (nie som si ista ci tam stale je) Terranovou. A za slusne ceny

• lenti - aj ja som si kupila saticky na obchodnej v tom obchode, co spominala Miska..vola sa to A-z collection a fakt tam maju kopec siat...
    a miska - ooocko je fakt macher, aj nam robila oznamka, aj karticky aj vsetko...nas dvorny grafik 🙂

• skipi - presne ako si povedala,ja musim len potvrdit uz neviem po kolky krat, lebo tie oznamecka co mame som nevidela v ponuke ziadnej firmy

• a ooocko je aj super rychly kreativny dodavatel 🙂 😉 🙂

• my sme si robili oznamka aj pozvanie sami (s kolegom) a podla mna vysli super

• misi - velice moc pjekne,moze byt 😉

• babky dakujem, ale som v rozpakoch 😬
    miska - a uvidime oznamecko v albume? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov