Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - to je taka biela plachta jak keby, ale vyzera to uplne v poho, lebo teraz ako sme boli menu zjednavat v sobotu tak to mali tak spravene a hned vyzerala ta sala ovela lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok skipi, pa zatim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa skipi jej baby vam vobec nezavidim ten stres, ja si dnes po dlhoooooom case uzivam dnik, ked nemusim robit nic :-D ako robotky dost, ale vseeetko som to odlozila az na zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - no pekne a my musime svadby chystat a este aj v praci makat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, sorry ze taka odveci otazka, ale potrebujem helfnut, co mam napisat tym ludom, co by sme chceli aby prisli na hostinu neskor, tak 21,30?
Odpovedať
Profilova fotka
miska - mne ooocenko moje krasne urobila taku ako keby pozvanku sa to vola ze stravovacia poukazka,pozrem ci to nemam niekde tu v pc a ked hej poslem link ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi super, dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska, taketo nieco. toto je sice mojej segros, ale aspon pre predstavu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
misi - ooocko ti posle link, nieco podobne robila sestre na svadbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky na par desiatok minut sa odpojim, idem riešiť obed. Dobru chuť k tomu vášmu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeme, podobne aj tebe dobru chut
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky moje...taaaak...uz sa nam to pomalicky blizi...behame a vybavujeme :-D .Dufam,ze do piatka uz vsetko bude...ale myslim,ze vsetko budeme mat.Dnes by som mala ist na skusku licenia,uvidime,co a ako :-D .Nervozita sa kazdym dnom stupnuje viac a viac :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj lentiiiiiii - neboj vsetko zvaldas a budes mat naaaadhernu svadbicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk. ahoj lenti, ty si uz zohnala popolnocky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lentilocka moja, sa nemboj vsetucko dobre dopadne ;-) a pak chceme fotocky zo skusky jafneeeee? :-p
Odpovedať
nahlasim nastup spat..uz aj napapana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moje,dakujeeem...jaaaaaj...snad aj pocko nam vyjde v pohodke :-) ...hnacku zatial nemam,ale do soboty este daleko :-D oocko-popolnocky som nezohnala,ale dam si segrine saty...su mi dobre...lebo inak by ma ai slahlo...v piatok som obehla cele mesto, Polus a nic som nezohnala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
domcuricek-jasneeeee...fotecky urcite dodaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - sak ine ti ani neodporucam :-D lebo by bolo zle nedobre :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som uz tu :-) ooo, domi, dakujem, uuuplne super napad ta stravovacia poukazka.
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, inac ma napadlo prave, ze v ba, pri trnavskom je obchod, kde maju saty od vymyslu sveta. vidim to, ked idem domov z prace.
Odpovedať
Profilova fotka
miska - neni zac, ked mozme radi pomozeme, inak ooocko je na taketo veci macher, ona mi robila aj oznamecka aj menu aj vsetko ostatne, sikovnicek velky je ona ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - ja som mala odtial popolnocne satky - super vyber, ale pristup hrozny
Odpovedať
Profilova fotka
Lenti, aj na Obchodnej maju plno siat, je to obchod smerom na Kollarko, po pravej strane, pred byvalou (nie som si ista ci tam stale je) Terranovou. A za slusne ceny
Odpovedať
lenti - aj ja som si kupila saticky na obchodnej v tom obchode, co spominala Miska..vola sa to A-z collection a fakt tam maju kopec siat... a miska - ooocko je fakt macher, aj nam robila oznamka, aj karticky aj vsetko...nas dvorny grafik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - presne ako si povedala,ja musim len potvrdit uz neviem po kolky krat, lebo tie oznamecka co mame som nevidela v ponuke ziadnej firmy
Odpovedať
a ooocko je aj super rychly kreativny dodavatel :-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si robili oznamka aj pozvanie sami (s kolegom) a podla mna vysli super
Odpovedať
Profilova fotka
misi - velice moc pjekne,moze byt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky dakujem, ale som v rozpakoch :-N miska - a uvidime oznamecko v albume? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?