Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooocenko - neries, ty si furt v rozpakoch ked padne rec na tvoju pracicku 😛 😛

• ooocko, fakt nemusis byt v rozpakoch, uzivaj si chvalu na seba 🙂
    a musim bonznut, miskine oznamko som videla v plnej krase a je faaaakt pekne...

• skipi - nam to nevadi, kludne bonzuj 😃 😃

• Sponzor fóra
  • uz som ho pridala, ja ho vidim take veeelmi lila a take nie je, je tak jemne ružove

Skipi dakujem 🙂

• miska - velmi pekne 🙂

• misi - oznamecko na jednotku 😉

• ooo dakujem 🙂 take ine a nam sa paci. Sme z neho mali super pocit, lebo fakt sme vsetko na nom robili sami

• miska - tak, tak. ono to ani nieje o usetrenych peniazoch, ale o tom pocite 🙂

• miska sikulaci sme...to by sme my bez ooocka nedokazali

• presne tak, maju krasne vselikde, ale toto je fakt nase 🙂

ooocko a vy preco neriesite svadbicku, su ine priority? Dufam ze to nie je hakliva tema, ak ano, prepac.

• miska - nieee, v pohode 😃 riesime teraz stavbu domu (to teraz som mala vynechat, lebo sa nam to natahuje uz 4 roky 😃 )

• uff, to som si vydychla 😃 tak su priority, ktore treba riešit. Najprv dom, potom Kuba a potom svadba

• 😃 😃 😃 no mozno to blbo vyznie, ale mne su teraz tieto veci nejak prvorade 😃 chcem si urcite matiska zobrat, neviem, si bez neho zivot predstavit, ale momentalne mi akosi svadba prestala chybat 🙂 som s nim stastna aj takto na hromadke 🙂

• ooo ved je to v poho. Clovek najlepsie vie, co chce, co ma prednost. A raz pride aj na Teba, neboj 🙂

• miska - na kazdeho psa pride mraz 😃 ci ako sa to pise 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tak, tak 😃

• halooo žienky, kde sme, už sa nám aj téma stratila z toho prehľadu 🙂

uz nech je aspon o hodku viac, dnes zdrhnem z prace

• miska - no ja som stale tu, len akosik nemviem co pisat 😬

no uz by mohlo byt 17 00 a padam z prace, ja si nemozem dovolit taky luxus ze zdrhnut skor z roboty 😠

• ahoj miska, ja tu zase strasim, len som bola na chvilu prec nakupit nieco na veceru 😉

• no domcur, ze ta usta nebolia. to co bolo, ze nevies? 😮
    ja by som pisaĺa, ale mam trosku robotky

• ale ooo co zas na mna hned kricis, sak ale ja fakt neviem , ze co 😒

• nekricim 😛

• jasne, ja machrujem, lebo mam teraz cas 🙂 a idem dnes so "svokrusou" kostym kupovat, tak nech nejdem neskoro

• ooocko - no nejsom isty 😛
    miska - no tak to je pekne od teba, ze si vysla s farbou von 😃

• baby a teraz budem machrovat ja, ja som dnes cely den doma a len sa vyvalujem 😃

• aj ja som chvilku pracovala 😃
    miska so svokrou...tedaaa, mate asi ok vztah,ze?

• jikus a co mas dovcu?

• skipi - nooo dnes ani skolicka, ani jedna praca, ani druha praca - taka konstelacia tu uz dlho nebola 😃

• taaaaaak, to je supis...len si to pekne uzivaj...a co ides varit na veceru,ked si bola nakupovat?

• skip - klop, klop, áno dobrý vzťah máme 🙂

No Jika, co dnes budes varit?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov