Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooocenko - neries, ty si furt v rozpakoch ked padne rec na tvoju pracicku 😛 😛

• ooocko, fakt nemusis byt v rozpakoch, uzivaj si chvalu na seba 🙂
    a musim bonznut, miskine oznamko som videla v plnej krase a je faaaakt pekne...

• skipi - nam to nevadi, kludne bonzuj 😃 😃

• Sponzor fóra
  • uz som ho pridala, ja ho vidim take veeelmi lila a take nie je, je tak jemne ružove

Skipi dakujem 🙂

• miska - velmi pekne 🙂

• misi - oznamecko na jednotku 😉

• ooo dakujem 🙂 take ine a nam sa paci. Sme z neho mali super pocit, lebo fakt sme vsetko na nom robili sami

• miska - tak, tak. ono to ani nieje o usetrenych peniazoch, ale o tom pocite 🙂

• miska sikulaci sme...to by sme my bez ooocka nedokazali

• presne tak, maju krasne vselikde, ale toto je fakt nase 🙂

ooocko a vy preco neriesite svadbicku, su ine priority? Dufam ze to nie je hakliva tema, ak ano, prepac.

• miska - nieee, v pohode 😃 riesime teraz stavbu domu (to teraz som mala vynechat, lebo sa nam to natahuje uz 4 roky 😃 )

• uff, to som si vydychla 😃 tak su priority, ktore treba riešit. Najprv dom, potom Kuba a potom svadba

• 😃 😃 😃 no mozno to blbo vyznie, ale mne su teraz tieto veci nejak prvorade 😃 chcem si urcite matiska zobrat, neviem, si bez neho zivot predstavit, ale momentalne mi akosi svadba prestala chybat 🙂 som s nim stastna aj takto na hromadke 🙂

• ooo ved je to v poho. Clovek najlepsie vie, co chce, co ma prednost. A raz pride aj na Teba, neboj 🙂

• miska - na kazdeho psa pride mraz 😃 ci ako sa to pise 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tak, tak 😃

• halooo žienky, kde sme, už sa nám aj téma stratila z toho prehľadu 🙂

uz nech je aspon o hodku viac, dnes zdrhnem z prace

• miska - no ja som stale tu, len akosik nemviem co pisat 😬

no uz by mohlo byt 17 00 a padam z prace, ja si nemozem dovolit taky luxus ze zdrhnut skor z roboty 😠

• ahoj miska, ja tu zase strasim, len som bola na chvilu prec nakupit nieco na veceru 😉

• no domcur, ze ta usta nebolia. to co bolo, ze nevies? 😮
    ja by som pisaĺa, ale mam trosku robotky

• ale ooo co zas na mna hned kricis, sak ale ja fakt neviem , ze co 😒

• nekricim 😛

• jasne, ja machrujem, lebo mam teraz cas 🙂 a idem dnes so "svokrusou" kostym kupovat, tak nech nejdem neskoro

• ooocko - no nejsom isty 😛
    miska - no tak to je pekne od teba, ze si vysla s farbou von 😃

• baby a teraz budem machrovat ja, ja som dnes cely den doma a len sa vyvalujem 😃

• aj ja som chvilku pracovala 😃
    miska so svokrou...tedaaa, mate asi ok vztah,ze?

• jikus a co mas dovcu?

• skipi - nooo dnes ani skolicka, ani jedna praca, ani druha praca - taka konstelacia tu uz dlho nebola 😃

• taaaaaak, to je supis...len si to pekne uzivaj...a co ides varit na veceru,ked si bola nakupovat?

• skip - klop, klop, áno dobrý vzťah máme 🙂

No Jika, co dnes budes varit?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov