Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • miska to je super - klopem za teba 😃

• no dnes bude nase oblubene chilli con carne, sa uz tesim, mnam mnam 😃

• mnaaaaam, by som si dala

• Sponzor fóra
  • 😞 ja take teraz nemozem. Sa mi na tvari vyhodila nejaka neplecha, tak mozem len masko na velmi jemno a prirodno

• miska a uz ti ta alergia z travy zmizla

• ano, ano, to nastastie uz nemam 🙂

• babulky idem dnes uz. Prijemny zvysok dnicka a zajtra do pisania 😉 pa

• tak to je fajn...sa maj pekne a dobre nakup..papacko

• pa miska

• jika a taka klasicka otazka - zmenilo sa nieco svadbou??? 😃

• skipi - hej, nieco ma tlaci na lavej ruke 😃

• jikus - krasne si to povedala 😉 😃 😵

• 😃 😃 😃 😃 😃

babky lucim sa , ideme objednat kolace,papacko

• caute kocky...tak som opat tu..lietam sem a tam 😃 ...dala som do albumu nove fotose,popolnociek a novych nausiek,ktore som vcera kupila...neviem sa rohodnut,ktore si mam dat...tak radte 🙂 .Skoda,ze som ich neskusala k satam,kupila som ich az po skuske 😐 ....tak sa mozno rozhodnem az v sobotu 😃 .Ale budem vdacna za kazdu reakciu 😃

• papa skipi 🙂

ahojky lentilocka, satky su krasne, nausky som akosik nezbadala, takze idem kuk este raz 😃 😃

• Sponzor fóra
  • lenti tie vysiace su nadherne kde si ich kupila, hovor, hovor, ja chcem tiez este nejake take vysiace 😉 😛

• lenti, saticky su krasne, dobre si vybrala, a nausky sa mi pacia,, ale to asi treba skusit k satkam to najlepsie ukaze...nahrdelnik je krasny, ale tiez by som to skusila vsetko dokopy, to pekne ukaze...

a uz fakt letiiiiim

• lenti - tie vysiace nausky su veeelmi peknucke, len neviem, ci sa ti nebudu bit s tym nahrdelnikom (ak posledna foto nahrdelnik je 😬 )

• domcuricek-dakujeeeeem 🙂 ....nausky som kupila v jednej bizutke u nas v Trencine...neviem,ako sa vola 😐 ...a stali 3 eura 😃

• jikus - si si zmenila priezvisko na FB a ja ze to kto je ta jitka wittek 😬 😬

• babulky-ta posledna fotka je naramok na ruku...som zabudla napisat 😃

• lenti - aha, no neva ale krasne su , pojdem ja este do spleenu pozriet a inak superna cena 🙂

• som upresnila infosku 😃

• lenti sledujem sledujem, lebo baby z toho boli nejake zmatene 😃

• lenti - tak potom je to jasne, tie nausky musia byt 😃

• jikus-waaaaaaaaaaaaw...ja som si az teraz pozrela tvoje nove fotose...neuveritelna krasa 🙂 ...bola si krasna krasna krasna...fotky mate dokonale 🙂

• jikus-tak dakujeeeeem 😃 ...vyskusam a dufam,ze budu dobre...lebo taketo som si predstavovala 😃

• domcurik- 😃 ...ja som teraz cela popletena 😃

• lenti a z coho?

• lenti - dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem, aj ty budes urcite mooooc krasna nevesta
    domci - no som si povedala, ze po 10 dnoch by sa uz aj patrilo zmenit to meno

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov