Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - no sak bolo nacase :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-vy ste spolu uz desat rokov?
Odpovedať
Profilova fotka
babky-dala som do albumu darčeky pre hostí aj s krabičkami
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - krasne darceky pre hosti mate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka moja - ty si dnes naozaj nejaka popletena :-D 10 rokov este nie, ale 10 dnov som uz vydata :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-jeeeeeeeeeeeeeejda :-D :-D :-D ...no vidis,som to ja ale trdlo :-D :-D :-D ...uz ani citat neviem :-D :-D ..namiesto dni precitam roky...aaach jo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-a to je uz desat dniiiii???? =-) ...ved si sa vydavala len vcera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale nic si z toho nerob - prave citam moju poslednu vetu - 10 dnov :-D :-D :-D dniiiiii som myslela :-D ale sme sa pochopili
Odpovedať
Profilova fotka
jikus- :-D :-D :-D ...ja som totalny polepetko,hlavne tento tyzden :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
helou. lentiii? kde ste si davali robit, tie darceky pre hosti? vyzera to supej
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - a naozaj prekrasne darceky pre hosti mate ;-) ale sa uz tesim, ze aj ty vydata panicka uz budes - posilnis moju jednoclennu skupinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - nemboj teraz sa k tebe pripoji lentilocka a buduci tyzden sa pripojime my dve s lentilockou druhou :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
domcurik - hej, uz sa to pomalicky rozbieha jeej baby ja sa s vami taaaak tesim, a uz som hroooozne zvedava na vase dojmy a fotecky,... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus sak to aj my :-D :-D :-D sa uz neviem dockat kedy to bude
Odpovedať
Profilova fotka
domci -neboj, dockas sa a taaaak hrozne rychlo to prejde, ze ani nebudes vediet ako, ten cas naozaj leti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-tie darceky sme davali robit v Puchove v jednej cokoladovni...mozem poslat link,ak by niekto chcel a dakujeeeeeeeeeeem za pochvalu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si prosiiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-odoslaneee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem. mam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - ok, sak viem a toho sa aj desim, ze to prebehne tak rychlo, ze si to ani neuvedomim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobre babky ja sa lucim, idem domenko konecne,pa zitra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni a ako to vlastne dopadlo s tym druhym parom? ako zobrali zmenu casu sobasa?
Odpovedať
ahojte babky, ježibabky, pozerám, že dnes ste mali družnú debatu. Ja som dnes mala ťažký deň, bola som na služobke v Pezinku a potom som mala ešte nejaké ďalšie rokovania, takže som sa dostala domov až pred chvíľou. Som tak strašne unavená, že ani hokej nejdem pozerať a idem spať. Čaute. Zajtra už ale budem na nete.
Odpovedať
No tak nemôžem spať, idem pozrieť na MS a tu nikto.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, dobre ranko :-) misia zo včera uspesne splnena, svokrusa ma pekny kostym - suknovy. Tak spokojnost na oboch stranach.
Odpovedať
ahoj miska, a kde ste zohnali? dlho ste behali? my sme vcera objednali zakusky :-) a konecne som vyriesila aj tu plachtu - tak v kamile nam ju dali na prenajom za 165 eur ale agentura andrea za 56..to je pekny rozdiel...az to nasere.. inak miska vy ako mate cepcenie? mne napisal, ze sa za to plati 135 eur, ked by dosli babky z vajnor
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Skip, vsetko sme to vybavili v Saratove. Maju tam na poschodi az 3 taketo obchody, tak sa dalo vybrat :-) Ty jo, no tak to je riadny rozdiel. Fakt ze nasere. A uz teraz mate objednane zakusky, mne este nechceli zobrat objednavku, ze to je velmi skoro. Az 2 tyzdne pred tym tam pojdem. A babky z Vajnor mame od zaciatku objednane a mam to v zmluve za 3.000 sk.
Odpovedať
Tak to super..inak my sme boli v sobotu v saratove, si matko dal tam objednat kosle v tom obchode amj kosele, ci jako sa to vola..., boli velmi mili a tento tyzden by mala prist na mojho obrika s predlzenym rukavom ... no to som prekvapena s cepcenim,lebo nam uplne na zaciatku vravel,ze to je v cene...a teraz ma to len tak napadlo,ze co s tym,ci to nejak objednat treba, a on ze 135 eur, ale 135 je o tisicku viacej ako vy...to uz fakt nechapem,ze preco...ci sobotna prirazka? kolace nam zobrali v pohode, dali sme 50eur zalohu a dali sme ich na piatok na 13 nech su pripravene...aby sme ich mohli odniest do Kamily a mat od nich pokoj...
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to je sila, ake su rozdiely. Som zvedava, ci nam nejak zdvihne ceny. Dufam, ze nie, lebo budem ]-( Ja prave neviem, kedy zobrat kolace, ci uz vo stvrtok, alebo v piatok, ked tam pojdeme, tak ich po ceste vezmeme.
Odpovedať
sak to, ze aky rozdiel a je to den po tebe.... obcas mam pocit,ze si o nas mysli,ze nam je to vsetko uplne jedno kolko to bude stat a ze som asi ten typ, co na to nema cas a ze si radsej zaplati...ale to sa myli :-) my sme kolace zobrali prakticky,ze v sobotu bude cesanie malovania a fotenie, tak sa nebudeme zatazovat kolacmi...vsak tu jednu noc to preziju aj v kamile niekde v chladnicke :-) a teda v piatok ta prideme pozriet...ak mozeme
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?