Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • akadu som volala 🙂 lenze nerobia koberce...miska si poklad, dakujeeeeeem mooooc

• nnoooo, velvet take veci nerobi 😞

• dufam len, ze su v Kamile s tym uzrozumeni, nie ze ti potom povedie, ze nemozes mat ine, iba od nich

• Sponzor fóra
  • skipi - no tak to hej, vnutri by to nebolo uplne idealne riesenie, tak drzim pasticky, aby vyslo vsetko ako ma

• dovolili mi to riesit si to po vlastnej linii - no uvidime, ci nieco vyriesim 🙂

jikus - dik, vsak hej nejakto dopadne prinajhorsom to zoberieme od nich, lenze mna prave taketo hladanie moc nebavi 😠

este jednej kamosky frajer robi v koratexe tak sa ho opyta

• Skip ta ppp, tam ako, ci zatial si im len napisala a cakas?

• dufam, ze nieco vyjde, ked nie, zajtra hladame dalej 😉 pre dnes sa luuucim, pa babule

• nie oni to nerobia, poradila mi iba , ze si mame kupit filcovy koberec, ze je to lacne...ale vobec netusim o com hovorila 😉

• halo,halo..kde ste kto? je tu niekto?
    Lenti - ako sa citis? stale nervozna? predpoved vyzera fajn takze by ste mali mat krasny den🙂

• ahojky lucinka ja som tuuuuuuuuuuuuuu 😃 😃

• Ahoj Lu, dobre ranko 🙂 ja tu sice nejem 😃 ale som tu

• babky caaaafte.... 😃 😃 😃
    domi, nieco si vyspekulovala s budmericami.... 🙂

jeeejda, ked mi nejde v robotke FB,musim sem nakukat... 😠 😉

• cauko persepo - no ece ne, ale jedna holka odtialto z ms mi poradila aby som zavolala na obecny urad budmerice a tam sa na to popytala, tak skusime cink a uvidime co vybavime 🙂 ale ja dufam, ze bude slniecko svietit a nebude treba vybavovat nieco vo vnutri 😉

• hmmmm, inak faaakt... ono treba mysliet na to, ze co v pripade zleeho poca....aaale neeboj, tohto roku bude kazda sobota perfisnaaa.... 🙂
    ono to patri...hmmm...neviem ako to nazvat.... 😃 😃 😃 dom spisovatelov....moznooo 😃 😃

• diky peti - aj ja dufam, ale na druhej strane musis mat nejako zalohu 😒

hej hej je to ten dom tych spisovatelov 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hmmm, viem ze v PN sa to tak vola, ale v budmericiach som si nem bola istaa... 😃 😃 😃

kde maas majku???? 😃 😃

• ale sak to je jedno ako sa to vola 😃 😃

majka sa flaka 😃 😃 😛 😛 ale ne, poviem jej nech sem nakukne 😉

• haloooooo. co jeeee? co sa tu dejeeee? 😛 😃 😃

• caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf 😃 😃 😃

• caf. 😃 co noveho? ako ti nejde v praci fb, tak to tam vseobecne aj vecer flakas

• caute holky,tak som zase tu..dufam,ze aj vy 😃

• luci - nemboj ja som tu a cakam len na to, kedy sa tu ukazes ty 😃

• nejak nám to viazne babuľky, tešíte sa na 3 dni volna?

• fuuuuu - domi to mi odlahlo..niekto na mna caka...ake krasne 😃

• joooj miska, ja sa uz neviem dockat..3 dni volna a potom 2 tyzdne slamena vdova..nechcete prist na zur? 🙂

• nooo, môžeme 😃

• luci - sak a ako inak? musime sa cakat navzajom 😃

• juuj ženy, nech už je koniec tohto pracovného dňa, nič sa mi nechce (pracovné samoška)

• spravne 🙂 trpezlivost ruze prinasa 😃
    a obvolanych mas uz vsetkych? co ti este chyba,domi?
    miska - kludne 🙂

• Domi Ty ako, uz ratas dni? Mas buduci tyzden dovcu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov