Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • hmmmmmmm, a oddavat bude zena?????????? ak ano, tak parada....ak ten chlap, taaak drzim palce, aby ste nevybuchli..alebo nieco.... 😃

• sak uvidime, ona vravela, ze su manzelia, ale neviem ci nas bude oddavat ona..nechame sa prekvapit..co uz...vsetko ovplynit sa neda 🙂 hlavne nech nam sviiiici slnko

• noooo to dufam,ze bude..... 😃 😃 😃 ved ju byva teply posledne roky.....

jeeeejda manzelia?????? taak to by bolo blbe sa opytat,co ma manzel recovu vadu.....

😃 😃 😃 😃 😃

nooooo ja Vam budem strasne drzat palce, nech nepovolia nervy a vsetko zvladnete perfektne..... 😉 😉

Macka nema naahodou foto oddavajucich co tam vtedy boli???? reku ze by si si pozrela,ci ich poznas.....hmmm???

• Sponzor fóra
  • juuuj, tak toto ma nenapadlo s nou riesit, kaslem na to, radsej to dopredu ani nevediet, aj tak s tym nic nenarobime 🙂

a vy ako? uz viete nejaky termin, ci zatial nie?

• Skipi pochybujem, ze ta pani sobasi. Ona je len ta pristojaca, co hovori tu omacku okolo. Ale ved sa uvidi

• jasne uvidime, vsak checkneme tu u teba 😃 ci bude suslavy 🙂

• no a my sa tam z toho ušulame 😃

• žienky ja to pomaly balim. Uzite si krasne 3 dni volnicka. A Lenti prezi naaadherny svadobny dnicek. Drzim paste, nech je vsetko minimalne na 99,9% 😉

Ahojte

• aspon bude sranda 🙂

• caute caute ste tu este???

• hej, priebezne to tu kontrolujem 😉

• ok skipi, este ze tak 😵 😵

• 😃 😃 😃 😃

• som tu zas...kde ste vy?

• caute babky,len som vas prisla narychlo pozdravit,lebo utekam do svadobky pre saty 🙂 .Ak mi vyjde cas,zastavim sa tu este dnes 😃 . Chaos sa pomalicky zacina 😃

Miska-dakujeeeeeeeeeeeem velmi pekne 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj lenti,drzime palce...uz mate vsetko?

• luci-mali by sme mat-zajtra sa uz len odvezu torty do hotela a porozvazaju vysluzky...ale myslim,ze vsetko podstatne uz mame...na co sme zabudli nie je dolezite

• ahojky lentilockaaaaaaaaaaaa nemboj vsetko bude supej,drzim palceky 😉 😉 😉

ahoj luci - no ja som tu len trosku som sa zamotala, skusame s oockom skladat servitky 😃 😃 ale moc sa nam nedari 😬

• ahoj baby
    ahoj lenti skoro nevesticka 😉 poriadne si tam tie satky dnes este vyskusaj

• lentilka - držím na zajtra prsty, nech vám vykukne ráno slniečko a nech vás oboch zajtra sprevádza len slniečkový úsmev!!!! 🙂 🙂 🙂

• ahoj jikus - no ze sa tu dnes aj ukazes 😛 😛

a lenti - krasne prstienky mate 😵 😵

• lenti - drzim palce aj ja, a paci sa mi tvoj pristup, ze ak ste na nieco zabudli, tak to nie je az take dolezite 🙂

• ahoj jikus
    domi - jeden sposob skladania viem...v usa ked som robila v restike sme skladali kazdy den 😃 vzniknu take lodicky ale mne sa to moc nepaci...mam inu predstavu,hodim do albumu
    lenti - vyborny pristup, treba mysliet pozitivne a hned je den krajsi 🙂

• domci - no niekto musi aj robit 😃 😃 😃

• luci - ok, sak pokukame, radi prijmeme pomocnu ruku 😃 😃

• jikus - no sak aj my robime 😵 😵 😵

• domci - aaaaaaano? 😃 😃 😃

• no,ste moc daleko..inak by som dobehla a nieco vam zlozila 😃

• jikus - nooooooooooooooooo, som tam zabudla dat ale 😃 😃 😃 😃

• luci - sak zapriahni holubiu rychlosluzbu 😃 😃 to by si tu bola hned 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746