Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • idem zmazat tu fotku z albumu....su tam kontakt udaje takze kto chce kuk tak rychlo 😃

• luci - akurat som ti to chcela ist napisat 😉

• ja som si to neuvedomila ale janocka je nas anjel strazny 😃

• Sponzor fóra
  • luci - to musim len potrdit, janocka je proste supejjjjjjjjjjj 😵 😵

• ale aspon vies moju predstavu,ucel to splnilo..je to velmi jednoduche a ani menovky nemusia byt do acka,len karticka 🙂 aj ked som teraz hriesnica 😃 😬

• ale luci prestan, co zase prehanas a peknu predstavu inak mas, ja mam trosku inu a ani nechci vediet aku lebo to este sama presne neviem, kazdy den to menim 😐

• som to nestihla vidiet 😞 a s tou janockou som to nepochopila???? ozaj a kde je janocka, uz som ju tu dlho nevidela

• skipi - napisem do ip 😉

• skipi - poslane 🙂

• skipi - dala som tam obrazok ale mam to stiahnute niekde odtialto a bol tam kontakt na tu firmu...janocka mi napisala do ip,ze nech si to zmazem..
    a janka vas vsetky pozdravuje 🙂 , do for uz neprispieva

• luci - aj my ju zdravime a vieme 😉

• a ja tiez padam lebo mi padla a musim vyzdvihnut polovicku..majte sa krasne,budem tu najskor v sobotu vecer lebo ideme na chalupu
    Lenti - krasny den naplneny laskou vsetkych okolo 🙂 uzite si to a neboj, vsetko bude super a ty nadherna nevesta
    ahojteeeeee

• lucinka - ok, tak prijemny predlzeny vikend, majte sa krasne , pa 🙂

• haaaaaaaa mala som 1400-ty prispevok, to je vykon 😃 😃

• luci , papa a uzite si vikend

• Sponzor fóra
  • lenti - asi tu budem az v sobotu vecer, tak ti v sobotu zelam naaaadherny dnik, plny slniecka, usmevov, pohody a lasky 😉 budes urcite nadherna nevesticka, drzim pästicky, aby vyslo vsetko tak ako ma

• takze lentilocka moja najdrahsia 😃 nech ti tvoj svadobny den vyde podla tvojich predstav, nech vam svieti slniecko a vsetucko nech klapne ako ma 🙂 🙂 😉

• babulenky moje najzlatsie 🙂 ...dakujeeeeeeeem vam veeeeeeelmi pekne za mile a povzbudive slova 🙂 ,ste naozaj zlate 😉 ...dufam,ze vsetko dopadne tak,ako ma,aj slniecko nam bude svietit 🙂 ...ak sa mi podari,napisem aj zajtra,ako sa citim,ci mam uz tie naozajstne stresy 😃

• ahoj lenti. 🙂 ale su to prijemne stresy, nie? 😃

• ahoj oocenko-nooooo...su to take ine stresy,ale naozaj prijemne 😃

• no ja som uz zvedava, ako vam to dopadne 🙂

• a vies,ze aj ja???...normalne som taka unavena,ze by som si najradsej lahla a spala 😐 ...ledva drzim otvorene oci

• lenti, a co nejdes? ci este treba nieco porobit?

• oocko-bolo treba este poupratovat,mam tu vsade narozhadzovane veci...vsetko v kufroch,po stolickach 😃 ...no a mala by som mat rozlucku so slobodou,ale len taku easy...ale sa mi na nu vobec nechce ist 😐

• kasli na upratovanie, to neutecie 🙂 a rozlucku nevynechaj, trosku sa odreagujes

• v to dufam...len aby som po prvom pohariku neodkvecla 😃

• 😃 😃 😃 ale nieeee.

• Leni, neviem, ci sa zajtra sem dostanem, lebo aj kamoska sa mi vydava v sobotu / takze este raz hlavne vela dobrej nalady, pokoja a stasticka, aby ste boli spolu naveky stastni a vsetko vyslo vo Vas den podla vasich predstav... budem na teba mysliet..drzte sa a potom podavaj spravicky...drzim palceky a uzivaj si to najviac na svete 😃

• caute, takze lenti este raz nech vam vsetko vyde a nech si tu vasu svadbisko riadne uzijete 😉 🙂

• Ahojte, čo porábate: Mňa už chytajú riadne stresy, doma máme nervy, maľujeme, upratujeme, no hotový blázinec.

Lenka, zajtra na teba všetky myslíme!!!! 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov