Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - my sme si to tak naplanovali :-D :-D :-D sme to chceli dat na 2 maja ale tam uz nemali volny termin :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Domi dobre to mate vymyslene :-) Uff, ja som tak dobre naobedovana, som mala kuraci salat a toust, mnam
Odpovedať
Ahojte. Ja budem mat svadbu 12.septembra 2009 v Kosiciach. Kocky, chcela by som vas poprosit, tie ktore ste z vychodu, ci mi mozete poslat do IP nejake kontakty na dobru hudobnu skupinu a kameramana. Vdaka domi - drzim palec v den D, akej farby vyzdobu budes mat? Aj ja si budem zdobit salu sama, teda s mojou polovickou a kamoskou
Odpovedať
Profilova fotka
miska - dakujeeeeeeeem ;-) sany - ja budem mat vyzdobu ladenu do kremova, fakt velmi jemna bude :-)
Odpovedať
domi, dobre ste to premysleli :-) ozaj aj ooocko ide na tvoju svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no ooocenko mi ide pomahat do saly a pak mi pride pogratulovat, sak som jej povedala, ze nech pridu tak okolo polnoci, sa aj napapaju a tak, ale ona o tom nechce nic pocut, sak som za to na nu nakakala :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ona vas zavadza, neverte jej :-D davno sme sa dohodli, ze dojdem len potriast paprcou a ona po case na mna vyblafne, ze mame dojst aj jest...
Odpovedať
Profilova fotka
ale prestan, ja som ti to hovorila ale ty si o tom nechcela nic pocut ]-( :-p
Odpovedať
ooocko, domi sa o teba stara, aby si nebola hladna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - dakujem za podporu ;-) ja to len v dobrom myslim
Odpovedať
Profilova fotka
boze, roboty jak na kostole :-S caute baby, inac
Odpovedať
Profilova fotka
kde je lenti stale? ja sa jej uz dockat neviem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cau ooocko inak :-p a co zase riesite draha??? lenti si uziva manzelsku pohodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo to sme min. dve :-) ale tá je asi na úradoch, alebo si uziva mangela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, no co myslis, co riesime? zase stupidnu chybu v programe ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - to je v ... sak ale nic nove ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ooo a domi, vy pracujete v Ba?
Odpovedať
Profilova fotka
misi - hej hej v ba
Odpovedať
Profilova fotka
a nechodíte na obedy do Mlynu?
Odpovedať
Profilova fotka
miska - no ooocenko to ma chodi s fajirom na vecere , na obed by sme to mali zo zlatych dost daleko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa :-) sa mi zdalo, ze som tam ooocko videla, ale zo zlatych fakt daleko :-)
Odpovedať
miska, v mlyne paradne varia...mam tam straaasne rada tu fazulovu polievku, ale naposledy sme tam boli ani nepamatam...
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj, o fazulovej ani nehovor, uuuzasna. A aj ine mi tam chuti. Najcastejsi obed grilovany syr a opekane zemiacky, mnam :-D
Odpovedať
mnaaaam...este ze som uz obedovala - cinu... my to mame tiez z roboty daleko, my sme na jaskovom rade...
Odpovedať
Profilova fotka
tak my len za rohom, my sme na Pristavnej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde je ten mlyn manm tens syr a opekane zemiaky vyzeraju super
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj verci ten mlyn je na starej prievozskej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
za Doplerom Verci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no musim sa tam ist pozriet lebo znie to vyborne normalne som hladna :-) inac uz neviem kto tu spominal ze sa ide fotit do Budmeric, zistovali sme a ze tam je to len pre uzavretu spolocnost ze tam nemoze len tak prist a fotit.. tak teraz neviem
Odpovedať
Profilova fotka
verci - my sa ideme fotit do budmeric a nie je v tom ziadny problem, ten parcik pred kastielom je verejne pristupny ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?