Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • skipi - my sme si to tak naplanovali 😃 😃 😃 sme to chceli dat na 2 maja ale tam uz nemali volny termin 😐

• Domi dobre to mate vymyslene 🙂

Uff, ja som tak dobre naobedovana, som mala kuraci salat a toust, mnam

• Ahojte. Ja budem mat svadbu 12.septembra 2009 v Kosiciach. Kocky, chcela by som vas poprosit, tie ktore ste z vychodu, ci mi mozete poslat do IP nejake kontakty na dobru hudobnu skupinu a kameramana. Vdaka

domi - drzim palec v den D, akej farby vyzdobu budes mat? Aj ja si budem zdobit salu sama, teda s mojou polovickou a kamoskou

• Sponzor fóra
  • miska - dakujeeeeeeeem 😉

sany - ja budem mat vyzdobu ladenu do kremova, fakt velmi jemna bude 🙂

• domi, dobre ste to premysleli 🙂
    ozaj aj ooocko ide na tvoju svadbu?

• skipi - no ooocenko mi ide pomahat do saly a pak mi pride pogratulovat, sak som jej povedala, ze nech pridu tak okolo polnoci, sa aj napapaju a tak, ale ona o tom nechce nic pocut, sak som za to na nu nakakala 😬 😃

• ona vas zavadza, neverte jej 😃 davno sme sa dohodli, ze dojdem len potriast paprcou a ona po case na mna vyblafne, ze mame dojst aj jest...

• ale prestan, ja som ti to hovorila ale ty si o tom nechcela nic pocut 😠 😛

• ooocko, domi sa o teba stara, aby si nebola hladna 😃

• skipi - dakujem za podporu 😉 ja to len v dobrom myslim

• boze, roboty jak na kostole 😒

caute baby, inac

• kde je lenti stale? ja sa jej uz dockat neviem

• cau ooocko inak 😛 a co zase riesite draha??? lenti si uziva manzelsku pohodu 😃

• ooo to sme min. dve 🙂 ale tá je asi na úradoch, alebo si uziva mangela 😃

• dominika, no co myslis, co riesime? zase stupidnu chybu v programe 😠

• Sponzor fóra
  • ooo - to je v ... sak ale nic nove 😠 😠

• ooo a domi, vy pracujete v Ba?

• misi - hej hej v ba

• a nechodíte na obedy do Mlynu?

• miska - no ooocenko to ma chodi s fajirom na vecere , na obed by sme to mali zo zlatych dost daleko 😃

• ahaa 🙂 sa mi zdalo, ze som tam ooocko videla, ale zo zlatych fakt daleko 🙂

• miska, v mlyne paradne varia...mam tam straaasne rada tu fazulovu polievku, ale naposledy sme tam boli ani nepamatam...

• jaaaj, o fazulovej ani nehovor, uuuzasna. A aj ine mi tam chuti. Najcastejsi obed grilovany syr a opekane zemiacky, mnam 😃

• mnaaaam...este ze som uz obedovala - cinu... my to mame tiez z roboty daleko, my sme na jaskovom rade...

• tak my len za rohom, my sme na Pristavnej 🙂

• a kde je ten mlyn manm tens syr a opekane zemiaky vyzeraju super

• ahoj verci ten mlyn je na starej prievozskej 🙂

• za Doplerom Verci 🙂

• no musim sa tam ist pozriet lebo znie to vyborne normalne som hladna 🙂

inac uz neviem kto tu spominal ze sa ide fotit do Budmeric, zistovali sme a ze tam je to len pre uzavretu spolocnost ze tam nemoze len tak prist a fotit.. tak teraz neviem

• verci - my sa ideme fotit do budmeric a nie je v tom ziadny problem, ten parcik pred kastielom je verejne pristupny 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov