Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • lenti - aj ja som zabudla gratulireeeeeeeeen 😃 ale sak urcite si bola nadhernaaaaaa 😵

• ooocenko - mi citas myslienky tusim 😃 😛

• lenti - gratulujem k od slecneniu 😃
    som rada,ze vsetko vyslo podla planu,sme sa ta uz fakt nevedeli dockat 😮

• Sponzor fóra
  • domcurik-dakujeeeeeeeeem 🙂

ale rano vyzeralo,ze bude uplne otrasne...som bola na nervy...zamracene,ked sme sa fotili,strasne fukalo,moj vysnivany kvet vo vlasoch mi aj hned ufuklo,dalsi,ktory bol v zalohe tiez dlho nevydrzal...no otras...pocasie vobec neprialo...som zvedava na fotose,ci budu dobre aj za takeho pocasia...potom na chvilku vyslo,ale uz sme nemali cas na fotenie 😞

• teda asi by bolo lepsie napisat odslecnenie 😃

• luci, super 😃 , ze k odslecneniu 😃 😃 😃

• luci-dakujeeeeeeeeeeeeem 🙂

babule-ved aj ja som uz mala strasne nutkanie za vami prist,ale vobec sa nedalo 😞 ...mnali sme same behacky...ale dufam,ze vsetko uz mame zasebou 😃

• lenti - nemas za co

a o pocasi ani nehovor, ja uz pomaly trpnem ake budeme mat pocko my 😒

• luci-to je supeeer vyraz 😃 😃 😃

• no som chcela podrobnosti aj z obradu, ale to nam teda popises, az ked videjko uvidis 😃 😃 😃

• lucka - mas yetika 😵 skvely vyraz 😃 😃

• ma to tak teraz napadlo 😃
    lenti - som aj na teba myslela, ze aky studeny vietor fukal ale aspon neprsalo..kde ste sa fotili? boli ste aj v TN?

• inak baby vsimate ooocenko je zvedava az az, ona si pomaly zbiera infosky pre seba aby to mali vsetucko tip top 😃 😛

• 😛 musim zozbierat 😃 potom budem machrovat 😃 😃 😃

• sak to mi bolo jasne hned od zaciatku 😛

lenti - v sobotu som na teba moc myslela a urcite som nebola sama 😉

• Sponzor fóra
  • no ved..a potom bude pred dalsimi nevestickami machrovat,ze aka je informovana 😉
    zase mi ti to ale doprajeme 🙂

• no ale ja som informovana aj tak dost 😛 😃 😃 😃

• luci-bola hrozna zima,nasi mi este rano utekali do TN pre bolerko...ale som si povedala,ze vydrzim aj keby co bolo a nebudem sa v nom fotit 😃 ...ved sa vydavam prvy krat 😃 😃 😃 ....ale dalo sa to vydrzat...v TN sme neboli,lebo sme vobec nestihali...fotili sme sa od 11:30 do 14:30 a to nam bolo este malo a potom este asi hodinu v hoteli...jaaaaj...keby bolo viac casu,snad sa fotime cely den 😃 😃 😃

• lenti a co je problem este saty poziciat a ist sa fotit? 😃

• ooocenko - skvely napad s tymi satami 😵

• ooceko-skvely napad 😃 😃 😃

• no ahooooj Lentilka!!!!! Gratulujem a do spoločného života vám obom prajem veľa lásky, pohody, šťastia, zdravých detí a všetkého, po čom vaše srdcia túžia.

Aj ja som na teba v sobotu myslela okolo 15.00 , 16.00 najviac, ked si mala obrad.

• ja sa na to fotenie tesim ako male babo 😃 pozeram,ze vy ste ho mali fakt dlhe 🙂
    ooo - zase ja mam svadbu az o mesiac (teda,ze som napisala az 😃 skor uz) takze po vsetkych radach budem hviezdit.....snad 😬

• ani fotograf nemoze byt uz drahy, lebo to nieje svadba 😃

• ahoj andzi
    luci - no na teba sa co to este nalepi za ten cas 😃

• ooo - len ktory by to tak bral?
    ja som niekde inak tusim v albume citala,ze nejaky par sa fotil este raz cca po pol roku lebo s povodnymi fotkami neboli spokojni

• po pol roku? 😮

• ahoj andzi 🙂

• luci, ale ved by si povedala fotografovi,z e chces len take pozovacky, co uz, ze by ste isli v sadobnych satach 😃

• presne tak 🙂 svadbu mali niekedy medzi jarou a letom a fotili sa az na jesen..pamatam si,ze mali velmi farebne fotky s tym listim

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov