Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ja som si to musela nejak rozvrhnut, takze lenti uvidim na obrade a dominiku vecer

• ahaaaaa 😃

• tak supeeeeer...uz sa tesim na fotecky,budeme ich vidiet skor ako mlade pani 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • a ty sa poznas aj s lenti?

• luci, lentilocku som este nevidela nazivo 🙂

• zatial som videla len janku, petku, domcurika 🙂

• oocko-lentilocka ma o 16:00 pbrad,ze???

• lenti, netes sa. prva ich uvidi nevesta 😉

• hej o 16tej

• no,to viem...mali ste rande naslepo bez nas ostatnych 😢
    a to si sa len tak rozhodla?

• luci, my sme sa s letnilkou uz davnejsie bavili o tom, ze pridem 🙂

• oocko-skoda,ja chcem vidiet vsetko prva 😃 😃 😃

hmmmm,tak nic,to nestiham prist 😐

• lenti, ja som na tom podobne. ja som nenormalne zvedava a nedockava 😃

• super..musis nas hned informovat 🙂

• luci a to rande naslepo, bolo aj tak na rychlo

• Sponzor fóra
  • jasne, budem, ale to uz vam aj teraz mozem napisat, lentilka a aj dominika budu urcite prekrasne 🙂

• to je v poho ooo..ved ja nic 😉
    to urcite budu 🙂

• to je jasneeee,ze budu...uplne dokonaleeeeee 🙂 🙂 🙂 ...uz teraz sa neviem dockat foteciek

• lucka uz aj tebe sa to blizi, ako sa citis? vsetko je uz pripravene?

• no,mam este kopuuuu veci vybavit ale pomaly sa dari...vo stvrtok idem na skusku ucesu takze budem cakat komentare..tesim sa a neviem sa dockat ale este vela musim vybavit..a polovicka je prec tak snad toho viac stihnem 😃

• nooo skuska make upu dopadla velmi dobre, tak musi aj uces

• ty si ma videla? teraz som zmatena

• luci, na fb si mala fotecku jednu, ta bola zo skusky,nie? 😬 teraz som ja ostala zmatena 😃

• jaaaj,to myslis tu momentku...to ma licila na fotenie na oznamenia bratrancova priatelka...ona si netrufa ma nalicit na svadbu, mam vizazistu z NR..skuska makeupu bola ina..tie fotky som nezverejnovala preto som ostala mierne v soku..

• 😃 😃 😃 jaaaaaj, som to doplietla 😃 😃 ale pekne ta nalicila

• ona hej,ale aj ta fotka dopadla nad moje ocakavania..len sa zatial uci takze preto si netrufa ale je to sikovnica..bude licit moju maminu a sesternicu...a okrem toho ma jednu vyhodu 🙂 ..resp skor ja..mam vizazistku priamo na svadbe keby nieco 😎

• tak to je super. 🙂 clovek nikdy nevie a a aspon budes mat stale dokonaly make up 🙂

• caute vsetky babulky co ste tu...

a specialne leni, gratulujem, nech ste spolu navzdy stastni a velalalalalala lasky 🙂

• ako skipi
    ano,vytesujem sa..vizazistka na svadbe sa hodi 🙂

• akipi-dakujeeeeeem velmi pekne 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.