Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • leni - mozem aj ja poprosit o link?
    leni a pocko sa vam potom neumudrilo, som rano na teba moooc myslela, lebo aj moja naj kamoska bola v sobotu nevesta a ta zima na nasrdila, ale v ba sa to potom umudrilo..

luci, ty si tu fotku na FB mala mooc peknu

• skipi dakujem..snad na svadbu budem este krajsia...budem mat trosku vyraznejsi makeup

• jasne ze budes, budes najkrajsia 🙂

• Sponzor fóra
  • skipi-poslanee

• skipi - no skusil by niekto povedat nieco ine 😃

• skipi-potom sa to uz umudrili,lenze nam to bolo tak prd platne,kedze sm e mali uz po foteni...najviac fukalo,ked sme sa fotili...ta zima sa dala vydrzat,ale ten vietor bol otrasny...moj vysnivany kvet vo vlasoch mi hned ufuklo ,aj dtuhy nahradny bol o chvilku nepouzitelny...som zvedava,na tie fotky,ci z nich vobec nieco bude

• leni, peknucka si bola...velmi, krasny uces...aj satky, prosto kraasa, fakt si bola velmi pekna...a na fotkach vidno, ze ste potom aj bosi asi tancovali, takze zabava musela byt supeeeer... a v tom aute, ako ozajstna celebrita 🙂

• ok,kocky ja sa pomaly lucim..majte sa zatial pekne a krasne snicky 🙂

• luci . podla mna by si nik nedovolil 🙂 , ale bola si fakt pekne namalovana...ozaj

• jaaj, a leni, tie lalie sa mi moooc pacili 🙂

• skipi-dakujeeeeem 🙂 ...noooo...nohy ma strasne boleli v topankach,tak sme sa postupne zacali vyzuvat 😃

• skipi-vonia nam z nich cely byt 😃 ...ja som bola s kytickou max spokojna...niekomu sa mozno bude zdat az prilis jednoducha,ale presne takuto som si ju predstavovala

• aj my sme sa vyzuvali 🙂 a to je super pocit, a svedci to o dobrej zabave...

leni este raz gratulujem, fakt nech si v zivote s muzickom stale len takto vysmiata...tesim sa na dalsie fotose...

• praveze mi tie lalie prisli velmi elegantne a take ine... lalie som este u nevesty nevidela 🙂 super napad..a dobre vyzerali k satkam..

• babky - ja vas len tak jednym ockom citam 😞 hrooozne rada by som popisala, ale zajtra rano musim odovzdat jednu pracu a mam robotu este tak do polnoci 😠 tak vam aspon takto zelam krasny vecer

• Sponzor fóra
  • skipi-dakujeeeemeee 🙂

skipi-a ako bolo na kamoskinej svadbe???

• vyborne...dakujem za opytanie, sme sa bavili do asi pol 5tej... 🙂 a tiez sa mi teraz nechce verit,ze je uz vydata 🙂

• skipi-no,je to veru nuveritelne 😃 😃 😃

• leni a este jednu prakticku otazocku - co ste potom spravili s tolkymi tortami???

• dobre ranko prajem 🙂
    domi a lentilocka - podla predpovede ma byt v sobotu krasne..slnecno a nad 20 stupnov 🙂

• Letilka, krásna si bola, tie šaty ti neuveriteľne pristali. A ženích veľký feši. Myslím, že to včera niekto spomínal, že si nasadila latku s jikou veľmi vysoko.

Inak, dobré ráno sa praje. Kto tu?

• ahoj andzi, ja som tu 🙂

• ozaj,co povedal sef ked si chcela dovolenku na svadbu? vsetko v pohode?

• ahojte babulky, dobre ranko 🙂

Lenti, blahozelam vydata panicka 😉 a zelam vam zivot plny lasky, slniecka, usmevov, pohody, stastia a samozrejme detureniec. Ja som ukratena o fotocky, ale vydrzim, kym das tie od fotografa

• ahoj miska 🙂 ako?

• Ahoj Lu 🙂 faaajn, ale uz sa budem tesit, ked bude stvrtok 😉 Lu ty ako? uz aj nam sa to bliizi. My uz mame len 31 dni 😃

• no,vcelku v pohode..zajtra mam stretko s koordinatorkou,dnes chcem ist pozriet bolerko k satam..sa nam to krati takze musim zvysit obratky...my mame celkovo teraz takze obdobie udalosti..kazdu chvilku sa drahemu narodi neter, 28. maja pride bratranec z kanady, ktore som nevidela 6 rokov, 6.6. sa vydava kamoska a znama oslavuje okruhle, potom nasa svadba a nakoniec tetina 60tka..sa celkom tesim, len aby vsetko dopadlo tak ako ma 🙂

• ahojte lucka, miska

lucka: šéf povedal, že jasné, v pohode si môžem zobrať dovolenku. Len ma mrzí, že to budú až 4 dni, lebo dovolenku chcem už od utorka, súrne ju však budem potrebovať na jeseň. Ja som si v nedeľu skúšala Symphony a boli sme s maminou obe nešťastné, lebo oni majú taký strih, že na bokoch ako je ten kvet tak sú dlhé a budem ich vláčiť po zemi. Ja k nim budem mať dve bolerká, jedno taftové s límčekom a jedno krajkové s krátkym rukám ak by bolo teplo.

• ahojte babky 🙂

lentilocka nadhernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si bola a aj vsetko ostatne 😉 😉 😉 😃 😃

• andzi - nevies ich skratit?myslim, ze by sa to mohlo dat na tych krajoch..ja sa spolieham na skusku pred svadbou,ze mi to skratia na mna..resp.cele upravia
    bolerko mam len s kratkym rukavom zajednane, snad nebude zima..v juni by uz nemusela byt

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov