Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • Ahoj Andzi a Domi 🙂

uff Andzi, co teraz so satockami? Ale to je asi ich udel, aby boli aj vlacene, ci to Tebe vadi?

• no ja s bolerkom ani nepocitam, fuuu, ja sa budem modlit, nech je teplucko

• ahoj domcurik 🙂 ako pokracujes? chyta ta uz nervozita?
    miska - ja hlavne nechcem dazd..obrad vonku v dazdi asi nie je dobry napad 😠 a keby bolo tak 20-25 tak budem skakat meter dvadsat 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj luci - no zatial nijak este dnes riesim pracu ale od zajtra uz plne riesim len svadbu 😃 😃 a nervozita ziadna, jedine tak z rodicov lebo ti su uplne na nervy z toho 😒

• Domi a ako sa to prejavuje u rodicov? Boze, dufam, ze moja mamina to zvladne v pohode

• miska - no proste mi musime mat tip top vsetko oco uz v plnom prude vsetko maluje upratuje , zahradu dava dokopy, sadi kope a tak, proste des 😒 pritom ludia budu u nas iba na dvore a to aj tak len chvilku

• fuuha, tak toto u nas nastastie nehrozi, byvame v panelaku 😉 ale teda nezavidim.

• no tak to mas stastie potom 😃 😃 😛 ale sak da sa, ja ich neriesim radsej

• ahojte domika ja to mám skoro to isté, naši kvôli tomu kúpili plastové dvere a museli sme búrať, navyše si s priateľom ideme prerábať dom a zistili sme , že musíme vymeniť radiátory, budeme to robiť v lete...tak dúfam, že stihneme...máme veľa búrať a malovanie je už to najmenej...

• dominikav - super, ze som v tom neni sama 😉

• ale ved to Domi, este aj ich riešiť, tak sa zblaznis, nech sa ocino realizuje

• sak jasne, ja si to nepripustam, nastastie teraz som este v robote ale zitra som uz doma 😐

• domika: my tiež bývame v rodinnom dome a u mojich rodičov sa to tiež tak prejavuje, mama je nervózna, minulý týždeň sme maľovali, teraz upratuje kompletne všetko, je nevrózna a otec tiež. 🙂 To sú rodičia, predsa u nás je to ich prvá svadba.

• andzi - sak aj u nas je to tak, prva svadba a ocko vydava svoju jedinu dcerenku 😵 😃

• jeeej, domi..to je zlate ako to vasi prezivaju...ja mam iba maminu a ta bude urcite vsetko organizovat, nastastie mame koordinatorku takze asi bude len ked pridu hostia k nam, odtial pojde mikrobus...ale matkova mamina je velmi emotivna - place pri kazdej prilezitosti, ked sme oznamovali zasnubenie tak sa rozplakala a ja som nevedela ci dobre alebo zle 😃 ale rozumieme si skvele a mozem si len klopat akych mam svokrovcov 🙂
    takze u nas to budu urcite velke place a stres...snad to prezijeme v poho 😃

• Sponzor fóra
  • to isté...

• luci - no je to zlate, ale niekedy je to az moc zle, ale sak prezijeme to nejako, prizili ini prezijeme my 🙂

• no,hej ale na druhej strane este par dni a bude po humbuku 😃 a vy budete mat vymalovane,upratane, zahradu v poriadku..no kolko plusov ma ta svadba 😃 😉

• luci - no povedz co by som bez teba robila??? 😵 😵 ty si ten stres obratila na daco pozitivne, kujeeeeeem 😉

• domi - no to je predsa jasne, sedela by si pod stolom a obhryzala si nechty a klepala sa....takto si vyrovnany cloviecik 😃
    ale to iste cakam potom pred svadbou aj ja..ked budem stresovat,ze nieco neklape 😉

• luci - jafneeeeeeeee sme dohodnute 😉 😉 😉

• vyboune domi 🙂 tesim sa 🙂

• luci - snad nezabudem na ten moj slub dovtedy 😬 😬 😬 🤔

• neboj sa, ja sa pripomeniem 😃

• supej, tak to ti dvojnasobne kujeeeeeeeeeeem 😃

• ozaj,chcela som sa spytat..tusim to tu pisala jika, ze nevyuzila bezramienkovu podprsenku do siat..alebo s tym mala nejake problemy..som zmatena,neviem si predstavit ist bez podprdy 😮

• no ja som mala ist najprv bez podprdy, ale ta pani v salone, taka druha mi hovorila, ze nech si kludne dam, taku korzetovu bez ramienok, ze ta mi urcite vadit nebude, takze podprda bude 😉

• lucinka: ak budeš mať tie šaty čo ja, tak podľa mňa do nich podprdu netreba, ten korzet na šatách je tak silný a hrubý, že podprdu by som do nich už nezniesla.

• ja som kupila novu,specialne na svadbu takze si tiez davam..som si v nej poskakala v kabinke.. 😃 nie je sice nejaka pekna ale podstatne bolo aby pekne drzala a formovala prsia 🙂

• no presne zavisi to od typu siat, ale ja si mozem dat aj dve podprdy a aj tak to nebude mat bohvieaky nadych 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik