Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • tak utekaj a hlavne velmi nepremokni

• dobre baby, tak ja idem, papa 🙂

• caf, aj ja asi o chvilu pojdem

• Sponzor fóra
  • i ja , hoci som doma , len PC musim uvolnit bratovi

• ivka, nepusti ho 😃

• no teraz dosiel o skoly , tak ho pustim , potom aj tak sa pojde ucit

• tak ivka, idem ja. zatial papa

• stretneme sa tu vecer , pa

• ahojte,idem na skok,lebo dnes som KO 😛

• ahojte! Niekto na pokec?

• andzi: ahoj si tu?

• ahoj lucka, áno. Si v tejto téme nová?

• bry vecer sa praje 🙂

• janocka: ty si ma dnes normálne "navnadila" na ten španielsky závoj. Závoj som sa rozhodla nemať, ale keď si písala o tom dllllhom španielskom na fotenie...mňam. My sa totiž ideme fotiť v piatok a v sobotu by som ho už nemala.

• andzi áno som tu nová

• Sponzor fóra
  • lucka: tak vitaj

• baby budete mať ku šatám aj nejaké bolerko? ťažko odhadnúť či bude v máji teplo čo vy nato? ja si asi nejaké rezervujem

• andzi - hehe, tak to som netusila, ze ta tak navnadim 🙂 ja som tiez bola rozhodnuta, ze nechcem zavoj, no ked som videla tie fotky so spanielskym zavojom, bolo rozhodnute 🙂 klasicky zavoj by som si nevedela na sebe predstavit a ani by sa to nehodilo k ucesu aky chcem a zavoj pripevneny na zatylku... co jaaaa viem, to by mi asi vadilo......

lucka - aj ja ta vitam 🙂

• janocka a aký účes chceš?

• lucka - ja bolerko nebudem mat.... aj keby nahodou bola zima, tak to radsej vydrzim, ja som taky typ, ze ked sa na jar otepli a rano je napr. 15 stupnov, ludia chodia vo svetroch, tak ja idem v kratkych rukavoch, lebo ze poobede bude teplo 😃 a tak dufam, ze budem aj tancovat, tak sa zohrejem 🙂
    a v maji bude podla mna teplo, posledne roky byvaju mesiace maj a jun dost teple a pekne, krajsie ako jul a ugust....

• janocka: mne sa strašne páčil ten dlhý španielsky závoj na jednej babe, má tu album Tina a Peco ale takto narýchlo ho nenájdem.

• lucka: ja budem mať bolerko, v kostole sa nechcem odhaľovať, tam ho mať určite budem. Je veľmi pekné, šaty pekne zvýrazní.

• baby, ja idem pozrieť ten dlhý španielsky závoj na ebay

• caute baby 🙂

• zdravím jika

• ahoj jika 🙂

andzi - to sa oplati, to je super cena.... v Nicole sa zavoje kupuju okolo 150€ - aspon podla mojich info

• no a pozerala si tú dlžku? Ty chceš ešte dlhší?

• tento má 274cm

• ja by som chcela asi 3m..... teda este som neskusala ziadny, mozno bude fajn aj 2m.... ten z ebay je dlhy 108in a to je fajn, to je viac nez 2,5 ak spravne ratam, takze to moze byt

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Ponúkam návrh výrobu aj tlač svadobných oznámení.V ponuke oznámenia od klasických po elegantne. zadarmo návrhy zmeny.