Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • skipinocka moja - velice pjekne ti dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, a budem sa snazit priebezne vas informovat 😵 😵 😵

• jasnacka, drz nas v update 🙂 este pocarujeme pocko, aby bolo krasne a bude to dokonale 😉

• dakujeeeeeeeeeeem skipi este raz a luciiiiiiiiiiim sa , papa 🙂

• Sponzor fóra
  • pa a drzte saaaaaaaaaaaaaaaa 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

• cafte babky 😉 krasne, aj ked tu uprsane rano zelam

• ahoj jikus, tu neprsi ale je zamracene 😒 ale v sobotu ma byt pekne takze domi a lentilocka by to mali mat super 😎

• ahojte babky, aj tu v Ba prsi, aj ked tak dietne 😉

• ahoj miska, no...tak to mame za chvilu aj my v Nitre 😒

• caute kocky 🙂 ...co nove???...ja este stale beham,dospavam 😃 a nic nestiham 😃

• ahojte. Nepočúvali ste ráno Iľka?

• no budem babam moc palceky drzat, aby im vyslo krasne pocasicko
    lenti - ako doklady, uz pomenene?
    ja sa vytesujem, bo uz mame video hotove, tak mi ho bracek musi este napalit a poslat do de

• jika: takže ty si ho ešte nevidela?

• andzi - nie, len vcera dorazilo k nasim

• jikus-OP som si bola vybavovat v pondelok,mal by byt doi konca tyzdna...ale na vodicak som zabudla 😬 ...ale velmi ma to netrapi,kedze ja nejazdim,a stretla som kamosku,ktora je uz styri roky vydata a vodicak si menila za novy az tento rok 😃 ...no a pas...ten budem musiet asi vybavit za jeden den,ale velmi sa mi do toho nechce,ked si predstavim,tie peniaze 😐

• podla mna bude v sobotu urcite pekne...nam hlasili slnecne pocasie a bola hrozna zima...uplny opak...ja uz tym predpovediam vobec neverim

• Sponzor fóra
  • lenti - ja idem buduci tyzden len tak na otocku na svk, tak si idem vybrat op i pas, nechcela si to s tym pasom risknut?u mna bol hotovy za tri dni a to som neplatila nic naviac. na vodicak som zabudla i ja 😃 , asi to bude tiez tym, ze nejazdim 😬

• 😃 😃 ahoojteeee 😃 😃

leeeeni, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna nevesta si bola!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃

• lenti - ja som si pripadala pred svadbou ako rosnicka, kazdu hodinu som kontrolovala predpoved pocasia a v kuse mi to ukazovalo nieco ine, ale my sme mali stasticko, vyprsalo sa v piatoka v sobotu bolo nadherne pocasie 😵

• lenti: to ste mali hneď v pondelok sobášny list?

jika : ty si nezmenila sobášom občianstvo?

• persepo-dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😃 😃 😃

• andzi-presne tak,hned v pondelok bol hotovy

• jikus-ja by som to aj riskla,ale co ak sa stane,ze ho nestihnu vyhotovit a ja najblizsie pridem mozno az na Vianoce...ja neviem,co ma urobit

• andzi - sobasom sa obcianstvo nemeni, musis zit teraz neviem presne ale ca.8 rokov v de a az potom si podavas ziadost 😉 ale ja by som si obcianstvo nezmenila, ani ak by sa dalo, ja chcem zostat slovenka, prip. neskor si dam dvojite
    inak sobasny list sme mali tiez hned v pondelok - do konca nam ho ta pani vystavila pre istotu dvojmo

• ahojte,som naspat ale len na chvilu..za pride kolega a mame rokovanie..
    andzi - v sobotu ma byt do 25 a prsat len trochu na severe slovenska..ale to bola tato sobota...potom sa ma buduci tyzden ochladit...ale to by som brala s rezervou, to je este daleko

• lenti - tak to mas pravdu, ak budes znova az tak neskoro na svk, tak to nema zmysle riskovat 😞

• ahojte baby. cau persepo po 100 rokoch 😃

• babulky a co treba k novemu OP a pasu?

• cau- oocko 🙂

jikus- ved to,teta na policii mi aj povedala,ze vybavenie pasu netrva tak dlho ako maju uvedene na nastenke,ale clovek nikdy nevie a ja naozaj nemoze zarucit,ci sa cez leto dostanem na SVK ...a neviem,ci by mi nedali nejaku pokutu,ak by som si ho vyzdvihla az cez Vianoce

• ooo - ahoj
    lenti - no treba si tie doklady vyzdvihnut do 3 mesiacov 😐
    miska - potrebujes len sobasny list

• miska - no a kolok

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov