Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipinocka moja - velice pjekne ti dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, a budem sa snazit priebezne vas informovat x-) x-) x-)
Odpovedať
jasnacka, drz nas v update :-) este pocarujeme pocko, aby bolo krasne a bude to dokonale ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeeem skipi este raz a luciiiiiiiiiiim sa , papa :-)
Odpovedať
pa a drzte saaaaaaaaaaaaaaaa ;-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky ;-) krasne, aj ked tu uprsane rano zelam
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus, tu neprsi ale je zamracene :-S ale v sobotu ma byt pekne takze domi a lentilocka by to mali mat super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky, aj tu v Ba prsi, aj ked tak dietne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska, no...tak to mame za chvilu aj my v Nitre :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky :-) ...co nove???...ja este stale beham,dospavam :-D a nic nestiham :-D
Odpovedať
ahojte. Nepočúvali ste ráno Iľka?
Odpovedať
Profilova fotka
no budem babam moc palceky drzat, aby im vyslo krasne pocasicko lenti - ako doklady, uz pomenene? ja sa vytesujem, bo uz mame video hotove, tak mi ho bracek musi este napalit a poslat do de
Odpovedať
jika: takže ty si ho ešte nevidela?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
andzi - nie, len vcera dorazilo k nasim
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-OP som si bola vybavovat v pondelok,mal by byt doi konca tyzdna...ale na vodicak som zabudla :-N ...ale velmi ma to netrapi,kedze ja nejazdim,a stretla som kamosku,ktora je uz styri roky vydata a vodicak si menila za novy az tento rok :-D ...no a pas...ten budem musiet asi vybavit za jeden den,ale velmi sa mi do toho nechce,ked si predstavim,tie peniaze :-|
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna bude v sobotu urcite pekne...nam hlasili slnecne pocasie a bola hrozna zima...uplny opak...ja uz tym predpovediam vobec neverim
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - ja idem buduci tyzden len tak na otocku na svk, tak si idem vybrat op i pas, nechcela si to s tym pasom risknut?u mna bol hotovy za tri dni a to som neplatila nic naviac. na vodicak som zabudla i ja :-D , asi to bude tiez tym, ze nejazdim :-N
Odpovedať
:-D :-D ahoojteeee :-D :-D leeeeni, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna nevesta si bola!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - ja som si pripadala pred svadbou ako rosnicka, kazdu hodinu som kontrolovala predpoved pocasia a v kuse mi to ukazovalo nieco ine, ale my sme mali stasticko, vyprsalo sa v piatoka v sobotu bolo nadherne pocasie x-)
Odpovedať
lenti: to ste mali hneď v pondelok sobášny list? jika : ty si nezmenila sobášom občianstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
persepo-dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-presne tak,hned v pondelok bol hotovy
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-ja by som to aj riskla,ale co ak sa stane,ze ho nestihnu vyhotovit a ja najblizsie pridem mozno az na Vianoce...ja neviem,co ma urobit
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - sobasom sa obcianstvo nemeni, musis zit teraz neviem presne ale ca.8 rokov v de a az potom si podavas ziadost ;-) ale ja by som si obcianstvo nezmenila, ani ak by sa dalo, ja chcem zostat slovenka, prip. neskor si dam dvojite inak sobasny list sme mali tiez hned v pondelok - do konca nam ho ta pani vystavila pre istotu dvojmo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,som naspat ale len na chvilu..za pride kolega a mame rokovanie.. andzi - v sobotu ma byt do 25 a prsat len trochu na severe slovenska..ale to bola tato sobota...potom sa ma buduci tyzden ochladit...ale to by som brala s rezervou, to je este daleko
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - tak to mas pravdu, ak budes znova az tak neskoro na svk, tak to nema zmysle riskovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. cau persepo po 100 rokoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky a co treba k novemu OP a pasu?
Odpovedať
Profilova fotka
cau- oocko :-) jikus- ved to,teta na policii mi aj povedala,ze vybavenie pasu netrva tak dlho ako maju uvedene na nastenke,ale clovek nikdy nevie a ja naozaj nemoze zarucit,ci sa cez leto dostanem na SVK ...a neviem,ci by mi nedali nejaku pokutu,ak by som si ho vyzdvihla az cez Vianoce
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - ahoj lenti - no treba si tie doklady vyzdvihnut do 3 mesiacov :-| miska - potrebujes len sobasny list
Odpovedať
Profilova fotka
miska - no a kolok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?