Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • miska-kolok 4,5 eurovy

• aha 🙂 dakujem za info

Lenti ako sa mas? Ako dlho si este na SVK?

• prepacte,ze sa vam tu miesam,ale lentilka pas ti mozu vyzdvyhnut aj rodicia,nemusis tam ist osobne,aj ja som to tak spravila a nebol problem... 😉

• Sponzor fóra
  • monikac - ale rodicia mali plnu moc vystavenu, ze?

• jika: ano napisla som im splnomocnenie a preukazali len svoje obcianske 🙂 inac bola si pekna nevesticka,dufam,ze vsetko dopadlo podla planov... 🙂

• monikac - dakujem velmi pekne, no takmer vsetko dopadlo tak, ako sme si to predstavovali 😃
    aj vam sa to uz pomalicky blizi

• baby, na vybavenie nového vodičského treba aký kolok? Ja si už kolky teraz popredu kúpim. Vodičský potrebujem súrne, jazdím denne a tiež občiansky a preukaz na komoru. Ostatné veci ako zdravotná poisťovňa, banková karta a iné si vybavím aj neskôr.

• no tak to super a aj pocasicko vam vyslo co je super. 🙂 blizi sa to veru,ani sa clovek nenezda a uz je to tu 🙂

• jika: neviem ako to je v Nemecku, lebo každá krajina má nadobúdanie občianstva upravené inak a žiadny cudzí štát nemôže zasahovať do toho ako si podmienky nadobúdania občianstva upraví. Existujú len medzinárodné zmluvy, ktoré upravujú isté pravidlá, aby sa zabránilo dvojitému a viacnásobnému občianstvu. Preto sa obávam, že dvojité občianstvo bude možné.

• ako tak pozerám, za vodičský by sa malo platiť tiež 4,5 €, nie?

• takže som zistila, že za vodičák sa platí až 6.5 € a môžem ho ísť vybaviť až keď mám občiansky.

• Sory, ze vam sem tak vbehnem, Leni, ak pas do Vianoc nebudes potrebovat, daj si ho spravit a mamina ti ho moze vyzdvihnut, rodicia mozu a netreba ani splnomocnenie. Ja som si ho dala spravit v januari a bol asi za tyzden, ked bude hotovy, poslu sms na cislo, ktore im das (len si ho potom nesmies nechat u vasich v sufliku ako ja v nedelu).
    A musim na Lentilku bonznut, ze bola nadherna, vyzerala ako prava Spanielka s tym zavojom a torty boli nielen krasne, ale aj dobre.

• katulka moja-dakujeeeeeeeeeeem 🙂 .si naozaj zlataaaaaaa 🙂 ...som rada,ze ste s Tiagom prisli 🙂

• babulky-a kolko eurovy kolok potrebujem na pas?...idem na policiu a vybavim si ho,ked mi ho teda mozu vyzdvihnut aj rodicia

• lenti - myslim ze to bolo 33 euro

• Sponzor fóra
  • Niet zac, bolo super, my dakujeme.
    Potom pokecame na Skype, v sobotu nebolo kedy. 😃

• lenti - inak nie som si tym ista, ze ti ho mozu vyzdvihnut aj rodicia, iba ak so splnomocnenim.
    ja som sa ich na to pytala, i bratranca policajta, ci by mi to mohol vyzdvihnut len tak a bolo mi povedane, ze nie 😞 ale mozno to je vsade inak
    a musi sa pri odovzdani urcite odovzdat stary pas

• Jikus, tak odveci od temy doklady, tie popolnocne saty si mala naadherne, si v nich neuveritelne sexi a tie tanecky, no dovi-dopo 😉

• Je to 33€. Este si over, ci naozaj mozu vyzdvihnut rodicia, vies ake su tety na policii, co platilo v januari nemusi platit teraz. Kolky si musis kupit na poste, v stanku uz nepredavaju, ja som zohnala na tej novej poste v Tescu. (Odporucam autom alebo na bicykli).

• miska - dakujeeeem 😉 som dala este jednu foto, kde ich vidiet cele, ale zistila som, ze nemam ziadnu s topankami 😃 vsetky su len na 😃 boso

• miska: súhlasím s tebou, jika bola v tých popolnočkách riadna sexica, no a vo svadobných to už ani nehovorím.

• jika: prosím ťa na ktorej stránke si sledovala počasie čo si vravela, že sa každú chvíľu menilo.

• nejak nám to viazne, asi to bude tým počasím 🙂

• baby, ja to už v robote balím, ideme s drahým do Čiech na nákupy. Inak, dnes sa tu už vôbec neukázala domika, asi už lieta a vybavuje okolo svadby.

• Ahoj Andzi, dobre nakupte a zajtra sa pochval, ako bolo.

Domi uz asi riesi posledne dolezite vecicky.

Pekny zvysok dnicka, pa

• ahojte dievky. Pozerám, že včera ako približne skončila pracovná doba sa tu už nikto neukázal. Všetky už asi riešite svadbu. Ozaj, dlho tu nebola ani lentilkabj.

• Ahoj Andzi, ty jo, no fakt to tu je nejak v uuutlme.
    Ako bolo vcera na nakupoch?

• ahoj andzi - co pekneho ste vcera pokupili?
    no aj ja som si vsimla, ze lentilka tu uz dlhoooo nebola

• ahojte na chvilu. 🙂 co noveho?
    lentilka sem nechodi preto, lebo im nejde internet.

• ahoj ooocko 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov