Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ahojte jika, miska, ooo

kúpili sme len potraviny na zákusky a benzín do auta, prišla som domov taká unavená, že som zaspala pre telke a keď som sa presunula do postele tak už som si ani neumyla zuby, taká som bola lenivá, fuj, hanbím sa

• ale nehanbi sa, oooobcas sa to moze, keby si si isla umyvat zuubky, zbytocne by si sa prebrala 😬

• andzi - i ja som bola vcera total znicena, ani neviem z coho, ved som vcera skoro nic nerobila 😃 a spat som isla uz o deviatej 😃

• Sponzor fóra
  • caute babky - ako sa mate???

som vcera mala robotu, som nestihala a potom sme boli so segrou poziciavat jej saty na moju svadbu

• ahoj skipi - ako? pripravy vrcholia? a co koberec, zohnali ste nejaky?

• cau jikus - koberec sme nezohnali, resp. vsetky ponuky boli drahsie...takze zoberieme ten z kamily a ude to bez starosti..
    ty ako?

• ja tak v pohodicke, konecne po dlhom case si uzivam troska volna a vytesujem sa bo sme vcera konecne bookli nasu vikendovu svadobnu cestu - ideme na jeden zamocek na ryne

• super jikus, a kedy idete?

• az koncom jula, kedze vikendy vacsinou robim, to bol prvy mozny volny vikend 😃

• aj my sme s drahým včera hovorili o svadobnej ceste, keďže máme málo dovolenky, rozmýšľame, že by sme na 4 dni išli do Chorvátska. Neviete odporučiť nejaký dobrý penzión?

• ahojte kocky 🙂 ako to dnes ide?

• ahoj lucka, mám dobrú náladu, dnes môžme ísť o 14.00 domov tak sa teším

• to je super andzi...ja pojdem tiez trosku skor lebo mam skusku ucesu a musim do salonu pre zavoj 🙂 ale este tu mam robotu 😒

• lucka: závoj máš z Diamondu? A aký?

• mam, ale uz si ani nepatam..budem si fotit ten uces takze to sem potom hodim 🙂

• Sponzor fóra
  • luci tesime sa na foto 🙂

• babulečky, krááásny víkend. Domcur a Lenti 2, uzite si naadherny svadobny dnicek, nech je to jeden z vasich krasnych dni 😵 Paaa

• čaute babyyyyy,
    po sto rokoch som sa sem dostala,neišiel mi net 😠 ,tak som mala nútené voľno od MS 😞

• síce si tu budem asi sama písať,ale musím sa vypísať 😃 ,lebo dlho som sem nič nenapísala a strááááášne mi to chýbalo a hlavne vy,moje spolubojovnice 😃

• lentiločka,ty ešte nemáš album?????
    ááá,chcem ti zaželať všééééééétko len to najkrajšie a najlepšie na spoločnej ceste s Peťom,aby ste boli spolu šťastní minimálne sto rokov 😃
    ja viem,už som ti to písala v SMS,ale tu je to iné 😬 a ja mám absťák 😃 ,tak musím písať,písať,písať aby som to zameškané na MS dobehla 😃

• baby,ja sa tu normálne vyžívam 😃
    čítam všetko,čo ste popísali za mojej neprítomnosti 😃 ,ale už by sa mi patrilo ísť aj do po stele,lebo posledné dni zle spávam (nervičky 😬 ),tak to musím dohnať
    už mám z tej svadby riadne stresy 😛

• ahoj lentilkabj,vitaj naspat...chybala si nam🙂 dufam,ze uz mas vsetko vybavene 😉
    urcite tu este budem dnes ale neviem ako ty a domi takze vam kocky prajem ten najkrasnejsi den vo vasom zivote!
    Urcite vsetko dobre dopadne a vy si to uzijete naplno!

• ajoj luci - velmi ti dakujeeeeeeeeeeeeem 🙂

• ahooj,ty si tu?

• hej ale uz futasujem prec, lebo povinnosti volaju este raz dakujem 😉

• neni zac..uzi si to!!!

• lentilocka moja-dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 ....prajem ti,aby tvoj svadobny dnik bol tym najkrajsim...uzi si ho naplno 😉

• domcuricek-aj tebe prajem,aby tvoj den D bol tym dnom najkrajsim 🙂 ....uzi si ho naplno 🙂

• babulky-budem na vas veeeeeeeelmi mysliet a drzak palciaky,aby vsetkodobre dopadlo 🙂

fotecky dodam v priebehu vikendu,vcera som ich dostala od fotografa,tak som sa musela vytesit 😃

• lentilka1981: máte skutočne krásne fotky, bola si fakt krásna prenádherná nevesta. Kto vás fotil? Lebo tie fotky sú fakt na top úrovni.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov