Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • skipi-a ďakujéém 😃

• fuuuha, super...uz sa tesim na fotose...mali ste pekne pocko, muselo byt vsetko super 🙂

• počko bolo nádherné,fotili sme sa v Trnave v meste,tak dúfam,že budú krásne 😵
    teraz frčím na poprávku,treba sa po takej dlhej noci popraviť 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 a potom pis 😃

• OK 🙂

• lentilocka moja-gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 ...bola si naaaaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

• ahoj lentilka, aj ja ti prajem všetko najlepšie, teda tebe aj manželovi. 🙂

• lenti - vsetko len to naj naj naj

• lenti - vsetko naj,naj vam obom..nech ste stastni do konca zivota 🙂 krasna si bola 🙂

• ahojte babky, takze bolo fantasticky, vsetkym sa pacilo a my sme si nas den riadne uziliiiiiiiiiiiiiiii 😃 😃 😉

• domcur - vitaj medzi nami mladymi panickami 😉
    a hroooozne moc blahozelam a vsetko naj a hlavne vela lasky vo vasom spolocnom zivote

• domcurik-blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂 ...bola si kraaaaasnaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

• domi- aj tebe blahozelam, a prajem najkrajsi spolocny zivot 🙂

• ahoj domci, vsecko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaajsaaaaaaaaaaaaamlepsie do spolocneho zivota...

• a ozaj, leni - poslala som link na vas album mojmu fotografovi na inspiraciu.. 😃 dufam,ze nevadi 🙂

• Sponzor fóra
  • luci-tak to je pre mna pocta,a hlavne pre nasho fotografa 🙂 🙂 🙂 ...s dobrym fotografom sa deju zazraky 😃 😃 😃

• je pravda,ze vela zalezi na fotogafovi ale zase ten vas mal krasny par na fotenie😉

• čaute kočky,
    ďakujem vám veľmi pekne 😵

• dobre ranko nevesticky a vydate panicky 😃
    ako sa mame po vikende znova v praci?
    andzi - este si v praci? ako pripravy, teraz si na rade opustit rady slobodnych a rozsirit rady stastne vydatych 🙂

• Ahojte, dobre ranko.
    No odpadavam z nadhernych fotiek "lentilka1981", Leni, je to naadhera.

A ostatne, Lenti a Domi, videla som po jednej fotke od ooocko, krasa. A samozrejme vam blahozelam.

• ahoj miska 🙂
    ano,lenti maju nadherne fotky 🙂 sa uz tesim na lentilocku a domi a ich fotky..velke fesandy boli 🙂

• veru, uz som zvedava na foto.

Lu ako po dlhsom vikende?

• caute babky - vydate aj nevydate... ako sa mate??

• Ahoj Skip 🙂 u mna fajn, aj ked v robote je toho dnes dost 😒

• ahojte dnes som posledný deň v práci

• jeeej Andzi 😉 tak si to pekne uzivaj. Drzime palceky, nech je den "D" podla predstav a bez stresov, uplna pohodka a usmev na tvari.

• jeeej, andzi - tak to je fajn, uz to mas za par...pomaly nas slobodnych bude v mensine 🙂

miska - inak aj ja mam toho vela, len obcas sem robim kuk 🙂

• ahojte, tak som naspat..mala som tu kolegu...
    chcela som sa spytat uz vydatych paniciek 😃 kolko ste mali chodov...my mame prvy po 5, potom okolo 8 bufetove stoly a po polnoci kapustnicu...no a teraz moja mamina chce dat este neskor aj pecene prasa..mne sa to zda ale vela 😮

• jeemine Lu, citam, ze vy mate 5 a 8 chodov, uz ma zamrazilo a potom to citam este raz, ze to su hodiny 🙂 som si vydychla. My to mame tak isto ako vy a uz viac k tomu nepridavame

• potom sa uz len kolacmi budu napchavat 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov