Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja :-( domci - ty ich pred nami skryvas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak niesom jedina. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Maji,poslala som ti ju ;-) ak by si mi náhodou niečo posielala,tak potom už na tú novú adresu,na Tevu a nie na Plivu. vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
oki, doki. idem kuk, ci prislo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domča šááli :-) nič tam nie je
Odpovedať
Profilova fotka
je tam nejaka zrada, lebo uz pred par dnami ju jedna baba oznacila na fotkach a dominika si ich v profile vidi a ostatni nie.
Odpovedať
Profilova fotka
luci, tie obruce vyzeraju pekne :-) nieje to dobre vidiet, ale asi sa podarili presne ako su na obrazku, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
domi - ono sa to da nejak nastavit...resp mozno ma ta baba nastavene,ze tie fotky mozu vidiet len priatelia, tam sa to da nastavit este tusim priatelia priatelov alebo vsetci...to si musi nastavit ona
Odpovedať
Profilova fotka
No tak snad nam to raz odtajni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babz ja som z toho zmatok, som myslela ze ked to vlozim k sebe do profilu ze to pojde ale nejde to :-( ]-( ja chcem aby ste si kukli aspon daco kym nebudu profi fotky ;-)
Odpovedať
čaute baby, ja mám hrozný stres, drahému dnes ráno zomrela babka a v piatok deň pred našou svadbou má byť pohreb. Som z toho nešťastná, pretože sme sa mali ísť fotiť v piatok a tým pádom nemôžme a ešte stále neviem ako to vyriešim.
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, tak to supni na chvilu sem :-) andzi - ahoj. to ma mrzi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
domika: máš fotky na facebooku?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, ma ich tam, ale nikto ich okrem nej nevidi :-( to preto, ze si si tam meno zmenila :-p :-D
Odpovedať
andzi - to mi je velmi luto, ale chce to asi len vela sil a pevne nervy... neprijemne, ale urcite si s tym poradite... drzim palce... a domi - uz fakt tam daj tie fotky....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte andzi - to mi je luto, drzte sa a vsetko sa vyriesi
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko si moc vtipna, ale ja s tym fakt neviem nic urobit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
domcur, ale vies. supni ich sem na chvilu, nech sa pokochame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak ja ich neviem sem skopcit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ale vies. len si ich skopiruj k sebe do compu a potom sem.
Odpovedať
Profilova fotka
tak a su tu, tak koukejte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jehooo Domi, aky ste boli kraasni. A ty si bola nadherna nevesticka. Juuuj, uz sa tesim na ofic fotecky
Odpovedať
Profilova fotka
:-) kraaaasna nevesta... a ja som ju videla nazivo. bebe :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
misi - dakujeeeeeeeeeeem a ooocenko ty nebud na baby taka zla :-D :-p :-p
Odpovedať
juuj, domi krasna si bola, velmi nezna a elegantna...super... a kam ta to uniesli???
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - dakujeeem, no do jedneho podniku v senci, vlastni ho nas kamos, takze ma nemusel moj mangel dlho hladat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem to este raz kuk :-) inac stranda, ze tie saty vyzerali byt na fotkach zo skusky take ine.
Odpovedať
Profilova fotka
ooocko - inak to povedala aj moja svokra, ta skoro odpadla ked ma videla v tych satach tak nazivo, hned zobrala spat to co povedala na ne predtym x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nenormalne ti svedcali tie saty
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja viem :-N ale ne, som bola strasne stastna ze som si vybrala prave tieto ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?