Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • velmi dobre si vybrala 🙂 ani na modelke nevyzeraju tie saty tak dobre, ako tak prave pozeram 🙂

• a preco risovi umrelo to pierko? orchidea vela vydrzi.

• dakujeeeeeeeeeeeeem draha moja, som rada ze sa vam pacia, lebo ja som z nich bola uplne hotova, ked som ich v pondelok vracala som skoro plakala, som sa ich nechcela vzdat 🙂

• Sponzor fóra
  • si ich mala ukradnut 😛 😃

• hmm, no to bude asi tym cigaretovym pachom a tym alkoholickym dychom 😃

• nooo to by nebol dobry napad, maju moju adresu 😬

• 😃 😃 😃 bolo az take zle?

• domi, velmi pekne saty...a co ti na ne povedala svokra predtym??
    ale je pravda,ze na fotkach zo skusok vyzeraju tie saty vzdy inak ako potom vo svadobny den

• snad by ta vasi zatajili. nemusia priznat, ze ta maju 😃

• neeeeeee, ale hlavne ze moja kyticka vydrzala, inak chytila ju ta moja kamoska co mi nechty robi... tak teraz ma tazku ulohu musi do roka najst chlapa a hned sa aj za nho vydat 😎

• domi a nevola sa ten podnik Lucia?

• 😃 ta mili ju chytila? ze gratulujem 😃 😃

• inac, som kukala jak puk, ked som videla slavku, ona je jak cervik chuda. tie deti nemohla ona porodit 😃

• skipi - no ze v nich vyzeram ako ruska matrioska 😠 😒

ooocko - ty by si to hned vyriesila 😃 😛

• skipi - ano vola sa lucia, preco?

ooo - no hej presne ta ...ved ja som to furt hovorila ze je jak vyzla, musim jej povedat ze aj ty si to skonstatovala 🙂

• Sponzor fóra
  • fuha... tak ale aspon sa ti ospravedlnila, to moja ma zvozila, ci tonemyslim vazne v tych satach ako v svadobnych...ale ako ju poznam nikdy sa neospravedlni, ze sa mylila...tak ta tvoje to aspon uznala...

ooocko - aj ty si bola na svadbe, ci len gratulovat??

• Domi krasne saty si mala, velmi Ti pristali a svokru to teraz akurat moze mrziet

• strasne je chuda. 🙂 a tvoja mamina je iny parketovy lev 😃 tu sme len tancovat videli 😃

• skipi - boli sme na chvilku pozriet 🙂

• ooocko aj vy ste s tvojim matkom trsali?

• skipi - ee, mi sme sedeli a kukali jak pera z gauca, lebo sme tam nikoho nepoznali 😃

• pera z gauca to je super vyraz 😃

• ale musim pochvalit svadobcanov, ze sa velmi dobre zabavali 🙂

• skipi - sak to , sa mi ani verit nechcelo ze to povedala

oocenko - no mama sa nezda, ona rada trsa a pak dva dni zomiera od bolesti noh 😃 no jo sa bavili nastastie sak svokra este o pol 5 tancovala

• misi - dakujem krasne, sak to ma byt saty ti musia sediet, inak by to nebolo ono 😉

• tak to je hlavne, ked je dobra zabava 🙂 aj nevesta so zenichom trsali az do konca, alebo sa ulievali?

• najviac ale tam trsala taka nejaka deva 🙂 biele gate mala a tusim strieborne tielko. taka blondyna. ta sa nezastavila 😃

• no tak to bola risova sesterka, ale aj moja svagrinka trsala az do rana bieleho a pak v nedelu umierala, ale sak tak to ma byt, treba sa dakde vytancovat a svadba je ta najlepsia prilezitost

• no nevesta asi okolo 2 -ej rano pomaly umierala strasne ma odrali topky po polnoci, som mala len bose nohy, tak som sa ani vyzut nemohla 😞

• ale aj tusim zenicha otlacilo. dobry bol s tou vidlickou, ci co to mal 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov