Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ja si idem vyberat zavoj v pondelok, ale asi iba taky normalny - dvoj ci troj vrstvovy

• jika: a kde ho budeš mať? Zhora či zospodu zapnutý?

• janocka: 108 inch je 274cm, inak teraz ma napadlo ja mám na šatách strašne dlhú vlečku, tak sa mi ten dlhý závoj nehodí.

• Sponzor fóra
  • andzi - noooo, som chcela napisat, ze viac ako 2,5m ale to "m" mi akosi vypadlo 🙂 ja budem mat tiez vlecku, no vypinatelnu, takze snad sa to bude hodit....

• bry vecer 🙂

• bryyyyyyyyyyyyy.. si este tu?

• ja som tu. caaaaau

• asi ne..... tak idem ja spat, aby som zas nespala pol dna... ako dnes 😒 zajtra sa tu zastavim doobeda 🙂 tak teda bruuu ak tu este niekto je 😉

• a si tu 😃

• som, som 😃

• co noveho?

• aaaaaaaaale..... bola som na stretku s draheho kamosom co robi pre OVB..... a dost ma shockol.....

a inak mam nove zakladace a samolepiacu nastenku, som dnes bola asi 40min. v SEVTe 😃 😛

• a s cim ta sokol?

• haha (00:00, ooo)

• hehe, si dobra ooo 00:00 😃

tak lebo som sa ho pytala ci teda je pravda to, ze sa otvaraju nove pozicie v novych pobockach - administrativne pozicie - a on povedal, ze administrativa je LEN na centrale, v inych pobockach nie, ze tam su vsetko ti poradcovia.... takze presne o 12h idem na to tretie kolo pohovoru a som zvedava co mi chlapik povie.... povedal totiz v utorok, ze si mozme vybrat co by sme chceli robit.... ak to ale budu rozne pozicie pre poradcov, tak dovi, lebo ja toto robit neviem, nechcem, nebudem.... nie som ten typ

• Sponzor fóra
  • jani, ani ja na take niesom vobec. to dokazu len bezchrbtaci robit

• no nie bezchbtaci len, ale aj ti, co su presvedceni o tom, ze sa na to hodia, ze to chcu robit.... ja, clovek zakriknuty v cudzom prostredi to robit nemoze.... a ja nemam ani nijaky okruh znamych, ktorym by som radila co s peniazmi, kedze ja sama vsetko rozflakam 😃

• 😃 podobne, a to chcem matiska na kubu pozvat 😃 😃 😃

• no a ja draheho na svadobnu cestu, tak lebo on vzdy plati viac, kedze viac zaraba, no mna to stve, chcem mu to konecne nejako odplatit..... v Kalabrii minul vela, v Parizi neurekom, aj modre z neba by mi zniesol a ja si furt pripadam ako taka socka 😠 ale tak stale naivne dufam, ze budem mat super job a spolu s tym, co dostaneme na svadbe bude na tu svadobnu cestu.... no to by som musela mat fakt ze fasa job

• a hlavne nechodit okolo ziadnych lakadiel 😃

• tak vies, pre mna je lakadlo aj papiernictvo a DM drogerie - tam dokazem stravit velmi vela casu a minut velmi vela penazi.... drogeria a cistiace prostriedky, antibakterialne a ine kadejake vechte, to je ono 😃 dokonca aj na FB som sa pridala ku skupine Cillit Bang... som ju chcela sama vytvorit, no zistila som, ze uz taka existuje 😃 asi je viac takych blaznov ako som ja

• jani, vsimla som si ten cillit 😃 ja som sa tieto dva mesiace nejak rozsupla s nakupovanim, ale musim si dat uz na chvilu pokoj

• aspon poslali 😃 😃

• no to teda! keby neposlali, tak neviem....

• no idem ja pomaly do hajan.... davam si budik na 9:11, tak potom vas pridem kuknut a potom pridem az vecer.... a to som zvedava kolko Ip ma bude cakat, lebo posledne 2 dni sa to dako rozbehlo, mi chodia toho kvanta 😬

• bezkaj jani. ja budem este chvilu hore, lebo sa mi musi gebula vyschnut 😐 tak papa zatial a dobru

• tak chod spat s morkou.... ci to by nebolo dobre?

• to by nedopadlo dobre 😃

• heh, ze chod spat s morkou.... to neeeeeeee.... malo tam byt s mokrou 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Bratislava
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov