Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • babky jagy lucim sa, mam este kopec obhliadok, a potom sup ho do kina...zajtra si vas docitam..papacko

• jaaaaaaj to ano, mal celu pravu nohu krvavu co ho topanky odrali 😃

babky popozerajte si tie fotose a pak ich dam prec, lebo nas anjel strazny mi dal opat dobru radu 😉 😉

• skipi papa a potom napis, aky bol film

• Sponzor fóra
  • ok skipi, pekny den a prijemne kino, aj my sa chystame na ten film, pak chcem recenziu pocut, jasne? 😉

• ja uz mam pozrete aj 5x

• jasne zajtra dam info, ale myslim, ze to bude super 🙂

• skipi - aj ja si myslim. 🙂

• inak majusik som sa ti ani nepochvali uz som aj predala kosicky pre druzicky a aj vankusik 🙂 nasa znama ich hned pytala, lebo oni tiez teraz o mesiac maju svadbu a ze sa im to moc pacilo, ako sme to mali my, tak budu po nas papagajovat 😃 😃

• Ahoj Skip, uzite si a zajtra popis, ake bolo kino

• super, aspon ti doma na ne prach nebude sadat

• sak jasne, a sa mi aj peniazky vratili 😉 teraz som skoro svorc 😬

• dominika, kolko sa vam vratilo na svadbe? napis do ip alebo nepis 😃 😃

• no draha napisem takto dost sa vratilo ale mohlo aj viacej 😃 😃 ale ja sa nestazujem sme vdacni za kazdy prispevok 😵 😵

• 😃 pekne si napisala 😃 😃 😃

• dakujeem 😉 😉 😉

• Sponzor fóra
  • doklady ides zajtra vybavovat?

• hej hej zajtra, ale snad to pojde rychlo su neni ani uradne hodiny, ale mame tam znamu tak mi to spravi aj mimo uradnych

• ja som na Skipi nejak skoro zareagovala, sorry 🙂

• Domi a co vsetko ides vybavovat?

• baby, no tak dnes je otrasný deň, celé fotenie ktoré malo byť v piatok som presúvala na pondelok musela som vybaviť hotel, kaderníčku, kozmetičku, auto. Som však bezradná pretože v piatok bude pohreb a ja nechcem ísť ale drahý si praje aby som išla. Ja som však jeho babku veľmi ani nepoznala ani som s ňou nemala žiadny vzťah. Netúžim deň pred svojou svadbou byť na pohrebe. Neviem čo mám urobiť.

domika: aj ja chcem vidieť fotose zo svadby, ale svadobný album tu nemáš.

• misi - no novy OP, a aj pas, a budem musiet aj kartu poistenca, ale to bude este zabava lebo v tej poistvni su uplne pipi, tam musis chodit osobne a tak

• andzi - lebo este nemam profi fotky a tie z unosu mi zatial nejdu na Fb otvorit

• fuuha Andzi, to vas takto zrazu postretlo, taka neprijemnost? Tak sa s drahym dohodni, ze by si to nezvladla. Myslim si, ze to pochopi.

• dominika, tak drzim palec pri vybavovackach

• Domi a v akej si poistovni?

• ooocenko - dikes

misi - v SZP

• domcukik, ale v pondeli uz prides, zeeee?

• ano majusik nemboj v pondeli sem tam jak na koni 😵

• mi je uz smutno 😞

• ahoooojte babky.... 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov