Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooocko tak to je fajn, ze si sa ku kupaniu dopracovala, to my len na vaaanoce 😃 😃 😃

Krasny zvysok dnicka, ja som makala ako das a uz konecne padam, paaa

• ahojte. tak sme sa nakoniec nesli kupat. zase ma to moje blbe brucho chytilo 😠

• ooo: díkes

lentilka bola nádherná usmiata šťastná nevesta!!!

• Sponzor fóra
  • ahoj andzi. 🙂 taka budes aj ty.

• ooo, díkes, si zlatá! A ty kedy? Dom už stojí, už len svadba chýba!

• Dom este nestoji. 🙂 a svadba v nedohladne.🙂

• Akože nie? Veď už finišujete s domom, nie? My sme ešte len na začiatku, čakáme na stavebné povolenie ale už teraz mám nervy.

• az o 2-3 tyzdne bude stat, teraz mame len platnu a prvy rad tehal. inac drzim palec a pevne nervy, urcite to budes potrebovat. 😃 stavat vam bude firma? aky mate projekt?

• Baby, skúsené nevesty, poraďte mi čo všetko si so sebou zobrať v sobotu ako rezervu pre prípad, že by niečo. Ja si beriem pančuchy, náhradné topánky, ihlu, niť, ibalgin, rýchloobväz, podušky do topánok a neviem či ešte niečo, či poradíte....díkes

• ahojte, maji - dik za foto 😉

andzi - ked ti mam pravdu povedat, ja som mala zo sebou len lesk, puder, vreckovky, mobil a usmev 🙂

• ooo: staviame svojpomocne

staviame individuálny projekt, nie podľa katalógu, budú to riadne nervy. Je to bungalow, ale nie klasický, bude podkrovný. A vy? Kde vlastne staviate? Priamo v Bratislave?

• ahoj domcur. co ty tu. zase nic nerobis? 😛 😃

• domi: a stačilo?

• ooo - nooooooooo tak nejako, som sem len nakukla, ze co porabate a tak nemozem? 🤔

andzi - no mne ano 😃

• andzi-ja som mala so sebou len ibac,nahradne pancusky a minosku 😉

• Sponzor fóra
  • ooo: baby, ja už riadne stresujem, mám stiahnutý žalúdok a dnes som nič nejedla. Nemôžem, nedokážem nič do seba dostať.

• lentilka: možno som blbá, ale čo je minoska?

• andzi, my pri trnave a tiez bungalow, ale nie podrkrovny. aj my sme stavali svojpomocne, ak budes potrebovat polozit kanalizaciu alebo hocico, kludne volaj. 😃 😃 😃 tento rok sme to vzdali a povedali sme nasmu buducemu susedovi, nech nam vytiahne mury a kamos nam spravy strechu. a potom zase nastupujeme uz len my s matiskom

• domi, moooozes 😃

• som si tento topik ci tielko skor objednala, ale este ne na 100% 😃

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5523213

co poviete?

• andzi-moj vyraz pre mineralku 😃

• lenti cau, ani ja neviem, co je minoska, ale asi mineralka? 🤔

• oocenko - dakujem za povolenie 😵

ajoj lentilocka 🙂

• dominika, je krasne, to si objednaj a inac mne prisla dnes ta bluza, je nadherna, ale musim schudnut 😃

• No nič, baby moje, utekáme ku farárkovi, drahý sa práve vrátil z práce. Som rada, že sa mi podarilo vyriešiť aspoň tú nešťastnú udalosť čo sa nám stala.

• a ako ste to vyriesili?

• ok, uvidim co teta odpise 😉 to ta od kildy?? a tie ostatne veci z ebay tie trika co mame rovnake este neprisli??? 🤔

• hej, to od kildi. a tie nam neprisli, som im dnes pisala spravu, ze co je, kde to zabudli

• no dominika, len si to pekne objednaj. ja ti to v tichosti budem zavidiet, popri tom si to omrkenm a objednam aj ja 😛

• ok moja, kuk na FB ci nevidis fotky z kostola od mojej kamosky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov