Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooocko tak to je fajn, ze si sa ku kupaniu dopracovala, to my len na vaaanoce :-D :-D :-D Krasny zvysok dnicka, ja som makala ako das a uz konecne padam, paaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak sme sa nakoniec nesli kupat. zase ma to moje blbe brucho chytilo ]-(
Odpovedať
ooo: díkes lentilka bola nádherná usmiata šťastná nevesta!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi. :-) taka budes aj ty.
Odpovedať
ooo, díkes, si zlatá! A ty kedy? Dom už stojí, už len svadba chýba!
Odpovedať
Profilova fotka
Dom este nestoji. :-) a svadba v nedohladne.:-)
Odpovedať
Akože nie? Veď už finišujete s domom, nie? My sme ešte len na začiatku, čakáme na stavebné povolenie ale už teraz mám nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
az o 2-3 tyzdne bude stat, teraz mame len platnu a prvy rad tehal. inac drzim palec a pevne nervy, urcite to budes potrebovat. :-D stavat vam bude firma? aky mate projekt?
Odpovedať
Baby, skúsené nevesty, poraďte mi čo všetko si so sebou zobrať v sobotu ako rezervu pre prípad, že by niečo. Ja si beriem pančuchy, náhradné topánky, ihlu, niť, ibalgin, rýchloobväz, podušky do topánok a neviem či ešte niečo, či poradíte....díkes
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, maji - dik za foto ;-) andzi - ked ti mam pravdu povedat, ja som mala zo sebou len lesk, puder, vreckovky, mobil a usmev :-)
Odpovedať
ooo: staviame svojpomocne staviame individuálny projekt, nie podľa katalógu, budú to riadne nervy. Je to bungalow, ale nie klasický, bude podkrovný. A vy? Kde vlastne staviate? Priamo v Bratislave?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domcur. co ty tu. zase nic nerobis? :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
domi: a stačilo?
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - nooooooooo tak nejako, som sem len nakukla, ze co porabate a tak nemozem? =-) andzi - no mne ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-ja som mala so sebou len ibac,nahradne pancusky a minosku ;-)
Odpovedať
ooo: baby, ja už riadne stresujem, mám stiahnutý žalúdok a dnes som nič nejedla. Nemôžem, nedokážem nič do seba dostať.
Odpovedať
lentilka: možno som blbá, ale čo je minoska?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, my pri trnave a tiez bungalow, ale nie podrkrovny. aj my sme stavali svojpomocne, ak budes potrebovat polozit kanalizaciu alebo hocico, kludne volaj. :-D :-D :-D tento rok sme to vzdali a povedali sme nasmu buducemu susedovi, nech nam vytiahne mury a kamos nam spravy strechu. a potom zase nastupujeme uz len my s matiskom
Odpovedať
Profilova fotka
domi, moooozes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som si tento topik ci tielko skor objednala, ale este ne na 100% :-D http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5... co poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-moj vyraz pre mineralku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti cau, ani ja neviem, co je minoska, ale asi mineralka? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
oocenko - dakujem za povolenie x-) ajoj lentilocka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, je krasne, to si objednaj a inac mne prisla dnes ta bluza, je nadherna, ale musim schudnut :-D
Odpovedať
No nič, baby moje, utekáme ku farárkovi, drahý sa práve vrátil z práce. Som rada, že sa mi podarilo vyriešiť aspoň tú nešťastnú udalosť čo sa nám stala.
Odpovedať
Profilova fotka
a ako ste to vyriesili?
Odpovedať
Profilova fotka
ok, uvidim co teta odpise ;-) to ta od kildy?? a tie ostatne veci z ebay tie trika co mame rovnake este neprisli??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to od kildi. a tie nam neprisli, som im dnes pisala spravu, ze co je, kde to zabudli
Odpovedať
Profilova fotka
no dominika, len si to pekne objednaj. ja ti to v tichosti budem zavidiet, popri tom si to omrkenm a objednam aj ja :-P
Odpovedať
Profilova fotka
ok moja, kuk na FB ci nevidis fotky z kostola od mojej kamosky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?