Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • kruci, vidim, ze si uz na viacerych oznacena, vidim to cislo pod profilovou fotkou, ale nezobrazia sa mi ine fotky ako tie stare 😞

• pjecooooooooooo????? 😠 😠 😞 😞

• absolutne tomu nechapem. vidim, ze si na 30 fotkach oznacena, ale ked si dam tie fotky zobrazit, tak nic 😠

• Sponzor fóra
  • skus si este pozriet nastavenia, nastavenia sukromia, profil, a je tam take ze, Označené fotky, na ktorých ste vy a tam pozri, co mas

• akurat som to pozerala, ja mam vsetko ze to mozu vidiet moji priatelia

• to je v prdeli... premenuj sa spat, mozno to pomoze 😃 😃 😃

• haha, no ja neviem kde je problem potom 😒

• len to tak zo srandy skus 😃

• no skusim

• ale to nepomoze 😃 to by bola jaka nahoda 😃 😃 😃

• jasne, ze nepomohlo 😠 😠 😠

• no som to tak spravila, je daco vidiet??? 😃

• neee, ono nam to nejak nepraje. no nic. plan B. ked budes mat vela casu, tak ich skopcis a hodis niekam na web 🙂 alebo ja pockam do pondelka a kukneme ich u teba v profile 😃

• no asi tak,ale fakt nemchapem co to blbne 😒 , idem ja draga, zajtra si piseme, papa 🙂

• mozes sa premenovat. 😞

• Sponzor fóra
  • papa zatim. a bobru

• ahojte kocky, tak som vas teraz docitala lebo som vcera cele poobede este behala po meste,potom vyrabala darcek pre polovicku k vyrociu a vecer bola na jednom infovecere...a padla ako mrtva do postele...ale pekne ste popisali
    domi - ja som tie fotky nevidela tak snad sa to konecne niekde podari uverejnit

• bre ranko. ja uz tie dominikine fotky vidiiiim. idem ich frisko popozerat 🙂

• ahoj oocenko 🙂 to fakt ich uz vidis???? co sa stalo???

• neviem, normalne ich tam uz vidim 😃

• uz som si aj ja pozrela 🙂
    domi - krasna nevesta si bola a satky su fakt uplne ine ako na fotkach zo skusky..padli ti ako uliate 🙂

• supej baby som rada ze cih uz konecne vidite 😃 a luci dakujeeeem 😉

• takze babulky ja sa s vami na teraz lucim, ideme stahovat draheho veci a idem vybavovat nove doklady, prajem pekny den, caute 🙂

• cau domi a potom sa este ozvi

• jeeeej, dakujem za link na fotose

lenti bola si faaaakt mooooc krasna, frezie vo vlaskoch uplne super... este raz vsetko len to naaaaaj

a inak, ze caute babky vsetky, kt. ste tu

• ahoj skipi, aky bol vcera film?

• cau luci, film bol velmi fajn, mne sa pacil, aj ked mam pocit, ze kniha je napinavejsie pisana, ale vobec ma nesklamal...

• no,ono sa to asi dalo cakat..tak to bolo aj s DaVinciho kodom..jeej, teraz ma napadlo,ze to bolo nase prve ofic rande s polovickou, kino a DaVnciho kod 🙂

• jeeej, vidis luci, tak to chodte este pred svadbou na a & d a tym uzavriete symbolicky kapitolu randenia spolu 🙂

• no,musim zistit kedy to hraju u nas a spravime si rande..inak sranda lebo sme mali utorok vyrocie takze je to skoro na chlp presne aj s tymi filmami 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!
    Reálne moment Vašej svadby s dušou. Vytváram spomienky pre Vás 🙂
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.